Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Listopad 2018
01.11.2018 Čtvrtek

[Loveit] Sound: Metric

Live: Metric, James Hersey

Yes or Boat?

DJs: Total Woods, Loopich
Vstupné: zdarma

01.11.2018 - 03.11.2018
Praha
MeetFactory

Festival Alternativa 2019

Live: Fake the Facto, Stara Rzeka, Pharmakon, Shibuya Motors + Didi Kern + Balázs Pándi, SPILL, Signorina ?Alos , Izanasz, Ondrej Zajac, Klapper / Hodgkinson / Jørgens, The Elks, Frisk & Ken Ganfield
Vstupné: 250 - 700

01.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rnb & Hip Hop

DJs: Lazer, Teddy Ziggy, Buldog

01.11.2018
New York

Bossa Nova Civic Club

Latino: La Trinidad

Live: La Trinidad
DJs: Strýček Míša

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Sexy Dancers

Live: Sexy Dancers
Vstupné: vyprodáno

Čtvrteční Bejs

DJs: Snookey, Cybi + hosti

02.11.2018 Pátek

Bear’lin Station

DJs: Thomas Luke, Z3nar, Foxx + Phoebe, Alexx
Vstupné: 100 / 200

Články

Lineup

Kiasmos DJ set

DJs: Kiasmos, Omek, JPJ, Alan Wood, FlyTech, Miltz
Vstupné: 400 / 450
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

Lineup

Techmachine

DJs: Smič, Palo Kabela, Peter Pea, Dirty Azz, Koleno (live)

Lineup

Vlny

DJs: Cavabien + Hux, Biodan, Slater, Zissou
Vstupné: 50

Neurology

DJs: Abis, Twisted:Minds, Karpa, Tower, VoidSec, TRJN, Heft, Flow
Vstupné: 200 / 230

Lineup

02.11.2018 - 04.11.0000
Praha
Vila Flora

Pětiletý let Vily Flora

DJs: Gondar (live), Vašek (live), PeeterAngelo (live), Vatta (live), Mr.Gorby, Lov3sonic, Calave Soundz, Jenda Legenda etc.
Vstupné: 200
Web: www.vilaflora.cz

02.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trap & Rap & Bass

DJs: Vinils, Auux, Trggrd, Marmite

Muzikzoom

DJs: Radek Honc

The Basement

DJs: Taino, Zaloo, Jesse

Prague Flash Festival

DJs: Headhunterz, Matamar, Chris Nine & Mc Luke S, Oma`desa & Forster, DJ TiGi, DJ Mio, Heavy Noizes, Ludwig
Vstupné: 750

Lineup

Drumstation

DJs: Kursiva, MC Jimmy Danger, Mikkim + Dave Trumpeteer, Matzet, Drop Database + Meph, Magenta, Lukkast, Elkas, Danok, Grima, Domie, Mc Vojtekk etc.

Lineup

02.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Amcoshow Afterparty

DJs: Boogie Soldier, Mr. Funky Machine

Tanz/Bar

DJs: Monoide, Mimo, Somebody

03.11.2018 Sobota

Definition House

DJs: Drahosh + Juraj Grafik, Minister
2. stage: Lillou, 2k

Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Forty One

DJs: Teddy S, Barley, Erixo
Vstupné: 70

Lineup

Clap!

DJs: Roman Rai, Täino, Luke Nova
Vstupné: 50

03.11.2018
Frýdek-Místek
Stoun

Vltava

Live: Vltava

03.11.2018
Den Bosch

Maaspoort Sports & Events

Goldfinger Classics: Back To The Future

DJs: Moga (live), Armand, Francois, MR Gold, Darkraver, DJ M, Rob and MC Joe, Panic, Bass-D, Mental The, Paul Elstak, Dutchman Jack, DJ Yves
Vstupné: 29,5 €
Web: www.goldfingerclassics.nl

Články

03.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno

DJs: Saytek (live), Thomas Tesla, Ly Sas

All Shades Of House

DJs: Brigitte Noir, Edvard

Republic Artists

DJs: Lucas Hulan, Vanko, Asi

03.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Vibruj

DJs: Ghostbuster, Simple Souls, Eight Times, Parallel Activity, Blofeld

Lineup

Deep Beat Avantgarde Cannafest Afterparty

DJs: Seb Wildblood, Philip Budny, Dmitry, Thomas Tesla + Sta
Techno Stage: Sakel, Proxima B, Hovädzia, Peter Sparks, Adelia, Efectiv, Petra P.

Bassault

DJs: Tyfus, SPC_Lesko, Conceptor

04.11.2018 Neděle

Breakpoint

DJs: Yannick

Dnb Stage

DJs: Highscore Djs, No Cure + hosti

05.11.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Andy Road, Rider, Future
Vstupné: zdarma

05.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Make A Difference Prague + hosti

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

Mondays Like Fridays!

DJs: Marlon, Erk

Highscore Djs, No Cure + hosti

Live: Donny Benét, Bert & Friends
DJs: Tchichiman, Lesby Sound Systém
Hardcore Night: Hungry Beats, The Butchers, Dark Wizard, Djj Calgarry, Korty, The Missing

06.11.2018 Úterý

Obie Trice

Live: Obie Trice
DJs: Swifty Mcway
Vstupné: 488 - ?

06.11.2018
Praha
Roxy
NoD
WOWs:  Kelly Lee Owens

WOWs: Kelly Lee Owens

Live: Kelly Lee Owens
Vstupné: 320

Latino: Atares

Live: Atares
DJs: Fatty M, Lumiere

06.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Fleika, Higgins

Partylicious

DJs: Lu Michell, Fefe, Alik Drummer

Tuesday Session

DJs: Cherw, Stratos, Vinc , Manear , Double You, Dogzan + Mike Helper

07.11.2018 Středa
07.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Yne66683

Madnessday

DJs: Baptista, Mad Lad Crew

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně