Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Říjen 2018
01.10.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Selecto, Andy Road, Bema
Vstupné: zdarma

Los Tekkenos

DJs: Soundsystem Sound

01.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Xavier Rudd

Live: Xavier Rudd, Newton Faulkner
Vstupné: 550 / vyprodáno

01.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Bedi, Drey

Monday Funday

DJs: Peritt, Gruu

Mondays Like Fridays

DJs: Filippo Astelo, Erk

02.10.2018 Úterý
02.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Mvltifidvs, Potl

Partylicious

DJs: Lu Michell, Ondrash

03.10.2018 Středa

Traffic Light Party!

DJs: Baptista, Filippo + Mc Justice
2. stage: Biodan, Marvelous Bey

Vstupné: 100 - 200

03.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Balanescu Quartet

Live: Balanescu Quartet
Vstupné: 300

03.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Tdt

Hipster Killer

DJs: Wwera, Acustic Terrorist

04.10.2018 Čtvrtek

Lunchmeat Festival

DJs: Actress AV (live), Aïsha Devi + Emile Barret AV (live), Amnesia Scanner AV (live), Awali + Frances Sander AV (live), Citty + Aeldryn AV (live), Claro Intelecto + Moire AV (live), Demdike Stare + Michael England AV (live), Downwards Records 25th Anniversary Showcase: Grebenstein + Seefried AV (live), Regis, Eomac + Sal present Reconnect AV (live), Enchanted Lands + Wim Dehaen present Carved Mesh Valley AV (live), E-Saggila + Robert Seidel AV (live), Exhausted Modern + Autr AV (live), Fatima Al Qadiri + Transforma AV (live), Fis + Lunchmeat present Henge AV (live), Graycode + jiiiiin present #include red AV (live), JASSS, Kewu, Lanark Artefax presents Monolith AV (live), Lee Gamble AV (live), LOFN (live), Møreti, Neon Chambers aka Sigha + Kangding Ray + Gabriela Prochazka AV (live), Night Slugs 10th Anniversary Showcase: Bok Bok, Girl Unit, L-Vis 1990, Nic Hamilton Visuals; NobodyListen, nrmn, Príncipe Showcase: DJ Maboku, DJ Marfox, Márcio Matos visuals; PSJ, Trevor Linde, Two Pixels Above AV (live), whydie?, Yves Tumor (live)
Web: www.lunchmeatfestival.cz

Good Vibes

DJs: Ahz + Annita Ahz + Annita
Vstupné: zdarma

Gusgus

Live: Gusgus, Killiekrankie
Vstupné: 590 / vyprodané

04.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rnb & Hip Hop

DJs: Lazer, Teddy Ziggy, Buldog

Eclectic Mix

DJs: Strýček Míša

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

05.10.2018 Pátek

Lunchmeat Festival

DJs: Actress AV (live), Aïsha Devi + Emile Barret AV (live), Amnesia Scanner AV (live), Awali + Frances Sander AV (live), Citty + Aeldryn AV (live), Claro Intelecto + Moire AV (live), Demdike Stare + Michael England AV (live), Downwards Records 25th Anniversary Showcase: Grebenstein + Seefried AV (live), Regis, Eomac + Sal present Reconnect AV (live), Enchanted Lands + Wim Dehaen present Carved Mesh Valley AV (live), E-Saggila + Robert Seidel AV (live), Exhausted Modern + Autr AV (live), Fatima Al Qadiri + Transforma AV (live), Fis + Lunchmeat present Henge AV (live), Graycode + jiiiiin present #include red AV (live), JASSS, Kewu, Lanark Artefax presents Monolith AV (live), Lee Gamble AV (live), LOFN (live), Møreti, Neon Chambers aka Sigha + Kangding Ray + Gabriela Prochazka AV (live), Night Slugs 10th Anniversary Showcase: Bok Bok, Girl Unit, L-Vis 1990, Nic Hamilton Visuals; NobodyListen, nrmn, Príncipe Showcase: DJ Maboku, DJ Marfox, Márcio Matos visuals; PSJ, Trevor Linde, Two Pixels Above AV (live), whydie?, Yves Tumor (live)
Web: www.lunchmeatfestival.cz

Peggy Gou

DJs: Peggy Gou, Fatty M, Eva Porating
2. stage: Tomáš Vanko, Tänio

Vstupné: 390

Články

Lineup

Vlny

DJs: Sirikit, Zathura, Biodan, Slater, Zissou
Vstupné: 50

WWW

Live: WWW
Speciality: křest alba

05.10.2018
Frýdek-Místek
Stoun

House Party

DJs: dozvíte se :)

Acid Waves

DJs: Bazooka Joe, Adam Vandal, Joss Crooks, BeBe, Nano, Karas
Vstupné: 150

05.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Vibruj

DJs: Parallel Activity, Anita + Blowfeld, Furious Freaks, No Cure
Vstupné: 60

Lineup

05.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trap & Rap & Bass

DJs: Trggrd, Nazeem, Gory Ruffian

Eclectic

DJs: Babe Ln

The Basement

DJs: Marvelous Bey, Zaloo, Skeptk, Henry

Pirates Port

DJs: C3B, Tanukichi, Antičlověk Fredy, MikkiM, Reap Mexc

Lineup

Techno Gang

DJs: Dolby D, Siasia, Anko, Bari, Hasky, Qwerty

06.10.2018 Sobota

Lunchmeat Festival

DJs: Actress AV (live), Aïsha Devi + Emile Barret AV (live), Amnesia Scanner AV (live), Awali + Frances Sander AV (live), Citty + Aeldryn AV (live), Claro Intelecto + Moire AV (live), Demdike Stare + Michael England AV (live), Downwards Records 25th Anniversary Showcase: Grebenstein + Seefried AV (live), Regis, Eomac + Sal present Reconnect AV (live), Enchanted Lands + Wim Dehaen present Carved Mesh Valley AV (live), E-Saggila + Robert Seidel AV (live), Exhausted Modern + Autr AV (live), Fatima Al Qadiri + Transforma AV (live), Fis + Lunchmeat present Henge AV (live), Graycode + jiiiiin present #include red AV (live), JASSS, Kewu, Lanark Artefax presents Monolith AV (live), Lee Gamble AV (live), LOFN (live), Møreti, Neon Chambers aka Sigha + Kangding Ray + Gabriela Prochazka AV (live), Night Slugs 10th Anniversary Showcase: Bok Bok, Girl Unit, L-Vis 1990, Nic Hamilton Visuals; NobodyListen, nrmn, Príncipe Showcase: DJ Maboku, DJ Marfox, Márcio Matos visuals; PSJ, Trevor Linde, Two Pixels Above AV (live), whydie?, Yves Tumor (live)
Web: www.lunchmeatfestival.cz

Straight outta Brno

DJs: Dazy, Tonsils Emergency, VK Studio, W.Dj
Vstupné: 50 / 100

Lineup

Discotheca

DJs: Da Moon, Silvester Suske + Sani, Diom
Vstupné: 50

Feint: Imagination Club Tour

DJs: Feint, Madface, Snooky, Cockroach, Runky, Blofeld
Vstupné: 220

06.10.2018
Frýdek-Místek
Stoun

Fast Food Orchestra

Live: Fast Food Orchestra

06.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Pimprle Mix

DJs: Czech, Voita, Brada
Vstupné: 50

06.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Night Vibes IV

Live: Hansen, Artific, Shizzleorchestra
DJs: Excentric, Fourstepper

Lineup

Nightphunk

DJs: Adam Aalias, Jack Jenson, Lucas Hulan

Drum'n'brainz

DJs: Insideinfo, Ripple, Humanon, Dr.White, Enigma Movement

07.10.2018 Neděle

Breakpoint

DJs: Yannick

08.10.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Andy Road, Rider John Baker
Vstupné: zdarma

08.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Babi, Make A Difference Prague

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

Mondays Like Fridays

DJs: Erk, Rahul

09.10.2018 Úterý

Transglobal Underground & Natacha Atlas

Live: Transglobal Underground & Natacha Atlas

REKLAMA



REKLAMA