Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Říjen 2017
01.10.2017 Neděle

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

01.10.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Style Wars

DJs: Zbnk

Reggaenerace

DJs: General Kryshpeen + Oneheartman

02.10.2017 Pondělí
02.10.2017
Praha
Roxy
NoD
Free Mondays

Free Mondays

DJs: Brunettes Shoot Blondes, The Firearms
Vstupné: zdarma

Free Mondays

DJs: Tibiza, Kao Oui, Cidoo
Vstupné: zdarma

02.10.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Electronic Music

DJs: Lazy Dj

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

M.A.D. Night

DJs: Battle Lady, Anti Djs M.A.D. Boys

02.10.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar
02.10.2017
Praha
Akropolis
velký sál

Gogo Penguin

Live: Gogo Penguin
Vstupné: 410 / 450

Los Tekkenos

DJs: Suburbass + hosti

03.10.2017 Úterý
03.10.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Dames, Denny Krygr

Partylicious

DJs: Lu Michell, Vichy

03.10.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Urban Beats

DJs: Hlava

Hip Hop

Live: Afu-Ra, Szkrat, Zverina
DJs: Bica + Mc Louis De Fumés, Taktik
Dnb Stage: Mouzl + hosti

04.10.2017 Středa

Ventolin

Live: Ventolin
Speciality: křest desky Vitajte

04.10.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Rave All Djs

Eclectic Mix

DJs: Jana Kománková

Hipster Killer

DJs: Wwera, Acustic Terrorist

04.10.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar
04.10.2017
Praha
Akropolis
velký sál

Mahala Rai Banda

Live: Mahala Rai Banda
Vstupné: 280 / 330

Zombie Syndicate

DJs: Volume Plus, Houbass + Furious Freaks, Vircz, Corborat, Spill, Dubsquad, Dj N:Snitch
Ausfahrt: Smash Tv, Ark

05.10.2017 Čtvrtek

Yes or Boat?

DJs: Total Woods aka Audiot + Sepap, Cuba
Vstupné: zdarma

05.10.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno

DJs: Thenomadz

Eclectic Mix

DJs: Strýček Míša

Legendary Hip Hop & R’n’B Party

DJs: Lazer, Teddy Ziggy, Buldog

05.10.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Funk You!

DJs: Mr. Funky Machine

Funkd Up

DJs: Sample Junkie, Detrivore, Dryman, Denoir, Z-Kat

06.10.2017 Pátek

Electronic Warriors

DJs: Fatty M, , Lumiere, Subgate
2. stage: Arturo Legorreta, The Mushroom

Vstupné: 150

DNB DNA: Bassproof warm up

DJs: Dry - Rot, M4D.DOC, Bones, Ron - X, Hypothec, Vaczech
Speciality: VJ Zae; DJ contest

Lineup

Vlny

DJs: Andrew Daren, Ondrej K, Zissou!
Vstupné: 50

Redukce

DJs: Takaaki Itoh Loktibrada, Peal

Články

Lineup

Loutka & Pavel Bidlo

DJs: Loutka, Pavel Bidlo, Elio, Deivis

Lineup

Dub from the Ground IX

DJs: Violinbwoy (live), Warrior brothers Hi-Fi, Dub from the ground crew, Nesta, Shimpi + Peťa Svoboda
Vstupné: 150

06.10.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Bass & Rap & Trap

DJs: Jesse, Gory Ruffian, Uri Khan

Eclectic Mix

DJs: Liquid A

The Basement

DJs: Täino, A2, Tggrd, Shad, Joachim Dill

Stardust Night

DJs: Malá scéna: Mr. Funky Machine
Divadelní bar: Bronee, Chris Lay, Greendust, Mark Evil

Vstupné: 60

06.10.2017
Praha
Akropolis
velký sál

Vr/Nobody

Live: Vr/Nobody, Calin
Speciality: křest CD
Vstupné: 300

Hoof Beats

DJs: Erb N Dub, Rido, Qo + Computerartist, Symplex, Apokain, Joshu4, Mustaffa + Sheriff
Darkside Stage: Cod3x, Saym, Adepth, Vircz, Cherw, Tony Terra

Drum'n'brainz

DJs: 1991, Kukurica, PmdR, Ess Neorge, Koco

07.10.2017 Sobota

Syndicate 2017

Live: Angerfist
DJs: Miss K8, Destructive Tendencies, Anime, Mad Dog, Korsakoff, Digital Punk, Lukas & Fernanda Martins, O.B.I.,Thorax, Sutura, Re-Style and many more
Vstupné: 51 €

Články

Imagination Festival warm up

DJs: Aphrodite, Madface, Volume Plus, Halbax, Pmdr, Blofeld, Tom Small
2. stage: Blofeld + hosti

Vstupné: 290

Lineup

Worakls

DJs: Worakls (live), Thin & Thick, Subgate, Bastien, Madelaine, Dave Substance-D
Vstupné: 450 / 499

Novinky

Lineup

Selection

DJs: Serhan Guney, Lillou, Identic
Vstupné: 50

Red dot

DJs: Piras, Tuko Ramirez, Tonsils Emergency, Wattoom

Lineup

Bombastic: Bassproof warm up

DJs: Ghostbuster, P0rnz, Buba, AnTroyd, Fazze.
Speciality: DJ contest
Vstupné: 50

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně