Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Srpen 2017
01.08.2017 Úterý

Dnb Fire

DJs: Vtlrn, Sphere, Weaponess, Hadden, Osko, Voortrekker, Against Odds, Adam Seal, Tempoment, Gosh, Blofeld, No Cure + hosti

Partylicious

DJs: Lu Michell, Vichy

Eclectic Mix

DJs: Jana Kománková

02.08.2017 Středa
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Press off

DJs: Stayer, Stick

Hipster Killer

DJs: Wwera, Acustic Terrorist

02.08.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Dubstep Nederland Djs

Cross Ska

Live: Rolling Bowling, Vůdůkrů + hosti
DJs: Trap Night: Gory + hosti

03.08.2017 Čtvrtek
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Let it Roll 2017

DJs: Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky, Sigma, Sub Focus, Wilkinson, London Elektricity Big Band etc.

Články

Novinky

Lineup

Dirtylove

DJs: Eddie Mur + host
Vstupné: zdarma

Thug Life

DJs: Black Jesus, SoAbrupt

03.08.2017
Praha
U Bukanýra
letní terasa

Lounge Atmosphere

DJs: Goldstar
Vstupné: zdarma

Dark’n’deep

DJs: Tricky V, Andie Anderson

Eclectic Mix

DJs: Strýček Míša

03.08.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Tech House & Techno

DJs: Augustin Alvarez, Bruno Curtiz, Marvelous Bey

Cross Square

Live: Mucha
DJs: Jump Up Stage: Next:Gen Crew
House Stage: Yacube + host

04.08.2017 Pátek
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Nature One 2017

DJs: Above & Beyond, Aka Aka feat. Thalstroem (live), Alfred Heinrichs, Ben Klock, Calvo, Cuebrick, Danielle Diaz, Dax J, Developer, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Drumcomplex, Dune, Emanuel Satie, Empty Vision, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Flug, Frdy, Hooligan, Hugel, Jam (live), John James, Jonathan Kaspar, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lovra, Man at Arms, Mark‘Oh, Markus Schulz, Milk & Sugar, Moguai, Moonbootica, Nakadia, NatureOne Inc. (live), Neelix, Netsky DJ-Set & Script MC, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul Van Dyk, Rebekah, Sam Paganini, Sascha Braemer, Sebastian Gnewkow, Stefan Dabruck, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Tom Novy, Tom Wax, Tujamo, Wankelmut, Woody van Eyden, Worakls (live)
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.nature-one.de

Články

Highjump 2017

Live: Smash Hifi Live, Wohnout, Hentai Corporation
DJs: Stanton Warriors etc.
Web: www.highjump.cz

Lineup

04.08.2017 - 05.08.2017
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Lineup

Let it Roll 2017

DJs: Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky, Sigma, Sub Focus, Wilkinson, London Elektricity Big Band etc.

Články

Novinky

Lineup

Vlny

DJs: Biodan, Tazz, Ondrej K, Zissou
Speciality: Sheexyboat warm up
Vstupné: 50

Friends Ride

DJs: Roman Winkelman, Deivis, Karlos P.

Lineup

Housin Colors

DJs: Jordy Ray, Cristian Ferrer, Martin Cehelsky

04.08.2017
Praha
U Bukanýra
letní terasa

Lounge Atmosphere

DJs: Fill + Rody
Vstupné: zdarma

The Basement

DJs: Taino, Double A, Jareza

Electronic

DJs: Parallel Activity, Medik

04.08.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trap & Rap & Bass

DJs: Jesse, Rushn, Kewu, Vick Tunes

Main Rave Stage

DJs: Crisis ss aka S Olbricht + Imre Kiss + A I W A , Kabal
2nd Stage: Ahz, Annita, Nitrous, D-Resist

05.08.2017 Sobota
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Nature One 2017

DJs: Above & Beyond, Aka Aka feat. Thalstroem (live), Alfred Heinrichs, Ben Klock, Calvo, Cuebrick, Danielle Diaz, Dax J, Developer, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Drumcomplex, Dune, Emanuel Satie, Empty Vision, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Flug, Frdy, Hooligan, Hugel, Jam (live), John James, Jonathan Kaspar, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lovra, Man at Arms, Mark‘Oh, Markus Schulz, Milk & Sugar, Moguai, Moonbootica, Nakadia, NatureOne Inc. (live), Neelix, Netsky DJ-Set & Script MC, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul Van Dyk, Rebekah, Sam Paganini, Sascha Braemer, Sebastian Gnewkow, Stefan Dabruck, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Tom Novy, Tom Wax, Tujamo, Wankelmut, Woody van Eyden, Worakls (live)
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.nature-one.de

Články

Highjump 2017

Live: Smash Hifi Live, Wohnout, Hentai Corporation
DJs: Stanton Warriors etc.
Web: www.highjump.cz

Lineup

04.08.2017 - 05.08.2017
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Lineup

Let it Roll 2017

DJs: Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky, Sigma, Sub Focus, Wilkinson, London Elektricity Big Band etc.

Články

Novinky

Lineup

Circle

DJs: El Mundo, Jasper, Smile, Jag Kiranmay, Peter Costa
Vstupné: 50

Vendetka

DJs: Vaczech, Birg, Spool, Rybizz, Kotlyk
Vstupné: 70
Web: www.pohon.cz

05.08.2017
Strakonice

letiště

Letištěfest 2017

Live: The Fialky, P.U.M., Cela pro Klárku, Bajadéra Joy, Zničehonic, Krwawý Koleno, Divoký Sny, Budulínek
Vstupné: 150 / 200

Palicavonzvreca

DJs: Christian Wünsch, Loktibrada, Toky + Boss, Peal, The Outsiders

Novinky

Lineup

Propaganda

DJs: Hannah Vee, Namaas, Shippo, Angry Beats

Colorful House

DJs: Dan Cooley, Roman Rosi, Tupolew

Funk Disco Edits

DJs: Pavel Bidlo

05.08.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Revolution 909

DJs: Abab, Duma

Rem Phase vs. Acidelika Room

DJs: Neil Landstrumm (live), Snuffo (live), Quickie, Ghándi, Spord Ufo, David Bebe
Rem Phase Room: Silva Rymd, Fabula, Dash, Kina
Cross Square: Raveboy, Mad4ce, Chnl

06.08.2017 Neděle
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Nature One 2017

DJs: Above & Beyond, Aka Aka feat. Thalstroem (live), Alfred Heinrichs, Ben Klock, Calvo, Cuebrick, Danielle Diaz, Dax J, Developer, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Drumcomplex, Dune, Emanuel Satie, Empty Vision, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Flug, Frdy, Hooligan, Hugel, Jam (live), John James, Jonathan Kaspar, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lovra, Man at Arms, Mark‘Oh, Markus Schulz, Milk & Sugar, Moguai, Moonbootica, Nakadia, NatureOne Inc. (live), Neelix, Netsky DJ-Set & Script MC, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul Van Dyk, Rebekah, Sam Paganini, Sascha Braemer, Sebastian Gnewkow, Stefan Dabruck, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Tom Novy, Tom Wax, Tujamo, Wankelmut, Woody van Eyden, Worakls (live)
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.nature-one.de

Články

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Electro Swing Madhouse

DJs: Marionette, James Wing, Hadashlive Sax + host

07.08.2017 Pondělí

M.A.D. Night

DJs: Battle Lady, Anti Djs M.A.D. Boys

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně