Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Červenec 2019
02.07.2019 Úterý
03.07.2019 Středa

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

Novinky

04.07.2019 Čtvrtek

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

Novinky

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Manic Street Preachers, Rudimental, Bring Me The Horizon, Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut, Panjabi MC etc.

05.07.2019 Pátek

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

Novinky

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Manic Street Preachers, Rudimental, Bring Me The Horizon, Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut, Panjabi MC etc.

Vlny

DJs: Biodan, Slater, Donna Bucks, Zissou
Vstupné: 100

06.07.2019 Sobota

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

Novinky

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Manic Street Preachers, Rudimental, Bring Me The Horizon, Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut, Panjabi MC etc.

Darkroom

DJs: Jhns + Denzik, Marvelous Bey, Sam Gittis
Vstupné: 100

11.07.2019 Čtvrtek

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

Leep Deep

DJs: Rody + Live
Vstupné: zdarma

12.07.2019 Pátek
12.07.2019 - 14.07.2019
Split

Poljud
Ultra Europe 2019

Ultra Europe 2019

DJs: Swedish House Mafia, Above & Beyond, Adam Beyer, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, DJ Snake, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Maceo Plex, Marco Carola, Nghtmre + Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha + Nic Fanciulli, Steve Aoki, Tchami + Malaa, Cheat Codes, Jeffrey Sutorius, Nicky Romero, Sunnery James + Ryan Marciano etc.
Vstupné: 149 - 369 €
Web: www.ultraeurope.com

Novinky

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 - 13.07.2019
Praha

UP Festival

DJs: dozvíte se :)
Speciality: 2 stage
Web: www.upfestival.cz

Vivacity

DJs: Cubik, Da Moon, Silvester Suske, Briggite Noir
Vstupné: 100

13.07.2019 Sobota
12.07.2019 - 14.07.2019
Split
Ultra Europe 2019

Ultra Europe 2019

DJs: Swedish House Mafia, Above & Beyond, Adam Beyer, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, DJ Snake, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Maceo Plex, Marco Carola, Nghtmre + Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha + Nic Fanciulli, Steve Aoki, Tchami + Malaa, Cheat Codes, Jeffrey Sutorius, Nicky Romero, Sunnery James + Ryan Marciano etc.
Vstupné: 149 - 369 €
Web: www.ultraeurope.com

Novinky

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 - 13.07.2019
Praha

UP Festival

DJs: dozvíte se :)
Speciality: 2 stage
Web: www.upfestival.cz

Meeting

DJs: Borka & The Gang, Joe Metzenmacher, Cuba, Rob Smile
Vstupné: 100

14.07.2019 Neděle
12.07.2019 - 14.07.2019
Split
Ultra Europe 2019

Ultra Europe 2019

DJs: Swedish House Mafia, Above & Beyond, Adam Beyer, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, DJ Snake, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Maceo Plex, Marco Carola, Nghtmre + Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha + Nic Fanciulli, Steve Aoki, Tchami + Malaa, Cheat Codes, Jeffrey Sutorius, Nicky Romero, Sunnery James + Ryan Marciano etc.
Vstupné: 149 - 369 €
Web: www.ultraeurope.com

Novinky

17.07.2019 Středa

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

Handsome Furs

Live: Handsome Furs

18.07.2019 Čtvrtek

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

All Night Long

DJs: Ark3r
Vstupné: zdarma

19.07.2019 Pátek
19.07.2019 - 21.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 1

DJs: Eric Prydz, Tiga, Camelphat, Slushii, Lucas & Steve, Sam Feldt, Sunnery James & Ryan Marciano, Above & Beyond, Kolektiv Turmstrasse, Solomun, Chris Liebing, Dave Clarke, Roehead, Bebe Rexha, Alok, Amelie Lens, Black Coffee, Carl Cox, DJ Diesel, Don Diablo, Oliver Heldens, Steve Aoki, The Chainsmokers, Tiësto, Ben Nicky, Ferry Corsten, John O'Callaghan, Bryan Kearney, Paul van Dyk, Yves Deruyter, Brennan Heart, Zatox, Nina Kraviz, Roger Sanchez, Stephan Bodzin, Alison Wonderland, Jauz, Netsky, Lost Frequencies, Nora En Pure, Tchami & Malaa, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Maceo Plex, Salvatore Ganacci, W&W, Yves V, Kings, Martin Solveig, Jax Jonex, Claptone, Charlotte De Witte, Richie Hawtin, Sam Paganini, Infected Mushroom, Vini Vici, Roni Size & MC Dynamite, Nervo, Sven Vaeth, Joris Voorn, Fisher, J Balvin, Nicky Romero, Quintino, Afrojack, Bassjackers, Cosmic Gate, Koelsch, Laidback Luke, MaRLo, Robin Schulz, Timmy Trumpet etc.
Web: www.tomorrowland.com

Novinky

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

letiště Podzczel

Sunrisefestival 2019

DJs: Nic Fanciulli, Steve Lawler, Solardo, Andrea Oliva, Francesco Allendes b2b Uner, Armin Van Buuren, Fedde Le Grand, Marlo, Ruben De Ronde, W & W,Alex M.O.R.P.H, Artic Monn, Ben Nicky, Khomha, Nitrous Oxide, Paul Van Dyk, Frontliner, Headhunterz, Keltek, Disciples, EDX, MK, Noisecontrollers, Zatox, Nora En Pure, Oliver Heldens, Afrojack, DJ Kuba & Neitan, Don Diablo, Nervo, Cosmic Gate, Jordan Suckley, Oliver Smith, Purple Haze, Orjan Nielsen, Adam Beyer b2b Ida Engberg, Jamie Jones, Joris Voorn, Nicole Moudaber, Gromee, Jay Hardway, Keanu Silva, The Chainsmokers, Timmy Trumpet, Brohug, Mercer, Tchami x Malaa, Valentino Khan
Web: www.sunrisefestival.pl

Twist

DJs: Raidem, Brady, Shad
Vstupné: 100

20.07.2019 Sobota
19.07.2019 - 21.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 1

DJs: Eric Prydz, Tiga, Camelphat, Slushii, Lucas & Steve, Sam Feldt, Sunnery James & Ryan Marciano, Above & Beyond, Kolektiv Turmstrasse, Solomun, Chris Liebing, Dave Clarke, Roehead, Bebe Rexha, Alok, Amelie Lens, Black Coffee, Carl Cox, DJ Diesel, Don Diablo, Oliver Heldens, Steve Aoki, The Chainsmokers, Tiësto, Ben Nicky, Ferry Corsten, John O'Callaghan, Bryan Kearney, Paul van Dyk, Yves Deruyter, Brennan Heart, Zatox, Nina Kraviz, Roger Sanchez, Stephan Bodzin, Alison Wonderland, Jauz, Netsky, Lost Frequencies, Nora En Pure, Tchami & Malaa, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Maceo Plex, Salvatore Ganacci, W&W, Yves V, Kings, Martin Solveig, Jax Jonex, Claptone, Charlotte De Witte, Richie Hawtin, Sam Paganini, Infected Mushroom, Vini Vici, Roni Size & MC Dynamite, Nervo, Sven Vaeth, Joris Voorn, Fisher, J Balvin, Nicky Romero, Quintino, Afrojack, Bassjackers, Cosmic Gate, Koelsch, Laidback Luke, MaRLo, Robin Schulz, Timmy Trumpet etc.
Web: www.tomorrowland.com

Novinky

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

Sunrisefestival 2019

DJs: Nic Fanciulli, Steve Lawler, Solardo, Andrea Oliva, Francesco Allendes b2b Uner, Armin Van Buuren, Fedde Le Grand, Marlo, Ruben De Ronde, W & W,Alex M.O.R.P.H, Artic Monn, Ben Nicky, Khomha, Nitrous Oxide, Paul Van Dyk, Frontliner, Headhunterz, Keltek, Disciples, EDX, MK, Noisecontrollers, Zatox, Nora En Pure, Oliver Heldens, Afrojack, DJ Kuba & Neitan, Don Diablo, Nervo, Cosmic Gate, Jordan Suckley, Oliver Smith, Purple Haze, Orjan Nielsen, Adam Beyer b2b Ida Engberg, Jamie Jones, Joris Voorn, Nicole Moudaber, Gromee, Jay Hardway, Keanu Silva, The Chainsmokers, Timmy Trumpet, Brohug, Mercer, Tchami x Malaa, Valentino Khan
Web: www.sunrisefestival.pl

Sexy Beats

DJs: The Checkup, Fatty M., Lumiere
Vstupné: 100

21.07.2019 Neděle
19.07.2019 - 21.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 1

DJs: Eric Prydz, Tiga, Camelphat, Slushii, Lucas & Steve, Sam Feldt, Sunnery James & Ryan Marciano, Above & Beyond, Kolektiv Turmstrasse, Solomun, Chris Liebing, Dave Clarke, Roehead, Bebe Rexha, Alok, Amelie Lens, Black Coffee, Carl Cox, DJ Diesel, Don Diablo, Oliver Heldens, Steve Aoki, The Chainsmokers, Tiësto, Ben Nicky, Ferry Corsten, John O'Callaghan, Bryan Kearney, Paul van Dyk, Yves Deruyter, Brennan Heart, Zatox, Nina Kraviz, Roger Sanchez, Stephan Bodzin, Alison Wonderland, Jauz, Netsky, Lost Frequencies, Nora En Pure, Tchami & Malaa, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Maceo Plex, Salvatore Ganacci, W&W, Yves V, Kings, Martin Solveig, Jax Jonex, Claptone, Charlotte De Witte, Richie Hawtin, Sam Paganini, Infected Mushroom, Vini Vici, Roni Size & MC Dynamite, Nervo, Sven Vaeth, Joris Voorn, Fisher, J Balvin, Nicky Romero, Quintino, Afrojack, Bassjackers, Cosmic Gate, Koelsch, Laidback Luke, MaRLo, Robin Schulz, Timmy Trumpet etc.
Web: www.tomorrowland.com

Novinky

19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

Sunrisefestival 2019

DJs: Nic Fanciulli, Steve Lawler, Solardo, Andrea Oliva, Francesco Allendes b2b Uner, Armin Van Buuren, Fedde Le Grand, Marlo, Ruben De Ronde, W & W,Alex M.O.R.P.H, Artic Monn, Ben Nicky, Khomha, Nitrous Oxide, Paul Van Dyk, Frontliner, Headhunterz, Keltek, Disciples, EDX, MK, Noisecontrollers, Zatox, Nora En Pure, Oliver Heldens, Afrojack, DJ Kuba & Neitan, Don Diablo, Nervo, Cosmic Gate, Jordan Suckley, Oliver Smith, Purple Haze, Orjan Nielsen, Adam Beyer b2b Ida Engberg, Jamie Jones, Joris Voorn, Nicole Moudaber, Gromee, Jay Hardway, Keanu Silva, The Chainsmokers, Timmy Trumpet, Brohug, Mercer, Tchami x Malaa, Valentino Khan
Web: www.sunrisefestival.pl

25.07.2019 Čtvrtek

Unplugged

DJs: Face, Mike Corner, Milan Kroutil
Vstupné: zdarma

26.07.2019 Pátek
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

Just Like That

DJs: Denny Trajkov + Firma, Pat Heart, Lukas Micka
Vstupné: 100

27.07.2019 Sobota
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

27.07.2019
Jelenec

Autocamping Jelenec
Gymtech festival 2019

Gymtech festival 2019

DJs: Drahosh, Paul La Poyd, Matthew, Dragon Hoang, Peter Sparks, Gutt, Zolike, Jajo
Vstupné: 5 €

Prague Afterparty

DJs: Hugorieri, Zissou, Ondrej K, Luckie, Em.Dot + Nugget, Maestro, Wrm
Vstupné: 100

28.07.2019 Neděle
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

29.07.2019 Pondělí
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

30.07.2019 Úterý
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 Středa
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně