Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Červen 2019
01.06.2019 Sobota
30.05.2019 - 01.06.2019
Barcelona
Primavera Sound 2019

Primavera Sound 2019

Live: Pusha T, James Blake, FKA Twigs, Richie Hawtin, Kali Uchis, Mura Masa, Danny Brown, Nina Kraviz, Peggy Gou, Stereolab, Solange, Tame Impala, Courtney Barnett, Future, NAS, J Balvin, Jarvis Cocker, Guided by Voices, Kurt Vile, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, FKA twigs, Rosalía, Róisín Murphy, Sigrid, Sophie, Cardi B, Empress of, Carly Rae Jepsen, Stereolab, Suede, Interpol, Liz Phair, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Low, Primal Scream, Snail Mail, Deerhunter, Apparat, Stephen Malmkus, Suede, Soccer Mommy, Julien Baker, Lucy Dacus, Agoria, Joy Orbison etc.
Vstupné: 180 €

Články

01.06.2019 - 02.06.2019
Amsterdam

Gaasperpark
Amsterdam Open Air 2019

Amsterdam Open Air 2019

DJs: Reinier Zonneveld (live), VNTM (live), Idaly (live), Josylvio (live), Latifah (live), LSD aka Luke Slater + Steve Bicknell + Function (live), Yung Internet (live), KAUW & Brass Rave Unit (live), Koffie (live), The Ish (live), Three Little Clouds (live), Artbat, Bizzey, Claptone, Lady Bee, Mike Rogers, Netsky, Rob Black, SG Lewis, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Kerri Chandler, William Djoko + Butch, Mella Dee, Makossa, Bart Skils, KlangKuenstler, Luigi Madonna, Matador, Abstract, Amy Becker, Claire Lyons, Luc, MC Lentini, MC Nevsdeboi, Paquito Moniz, Yung Chalé, Yung Felix, DJ Ellen, Fiesta Macumba Soundsystem, GoNeltje, MC Madd Son, Rishi Romero, Waxfiend, David Vunk, Denis Sulta, Pablo Discobar Soundsystem, Tenzers, Titia, Tom Trago, Iris Menza, Jesse Maas, Kreutziger, Prunk + Chris Stussy, Reiss + Makcim, S.A.M., Chimp, Dida, Irwan, MC D-Jay, Mitchel Kelly, Nathalie Patty, Rewind Soundsystem, Rose Amsterdam, Tom Push, Walter Looks, Xpression, Hani & Melisa, Jouko, Luke Cohlen, Mary Lake, Mino Abadier, Broederliefde, DJ EZ, Franky Rizardo, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mia More, Michel de Hey, Nora en Pure, Tera Kòrá, Boris Werner, Henrik Schwarz, Joris Voorn, Luna Ludmilla, Philou Louzolo, Tiga, Anetha, Colin Benders, Deniro, Freddy K, SHDW & Obscure Shape, tINI, Benny Rodrigues, Phreaks of Visions, Samuel Deep, Sanja, Sweely, Alamaison, Alex Rueda, Ekte, FluFlu, Geza Weisz, Girlpower, Juvanice, Raywell, Angosoundz, Damian Andy & Delailah Sparks, Giordan Chase, Jean Jeansen, Relle B & Jay Free, Ricks, Rockefellababe & Atti, Salute, Waxfiend, Yungalxndr, More Bounce, Club Wives, Disco Dolly Soundsystem, Guy Gravier, Lucci & Axel, Mairo Nawaz & Moody Mehran, Pablo Discobar Soundsytstem, Iggy P, Jeans, Mino Abadier, Paula Tape
Web: www.amsterdamopenair.nl

Články

31.05.2019 - 01.06.2019
Řestoky

Rockový Slunovrat 2019

Live: Royal Republic, Itchy, Auxili, I Wear* Experiment, N.O.H.A., GaiaMesiah, HorkýžeSlíže, Wohnout, CircusProblem, Prago Union, Kapitán Demo, Skyline, Sto zvířat
Web: www.rockovyslunovrat.cz

Lineup

Dialect live PA

DJs: Dialect (live PA), Beksy, Dominik Gehringer, Upgrade
Vstupné: 90 (do půlnoci) / 130

Lineup

Vivacity

DJs: Cubik, Checo Zac, AhZ, Annita
Vstupné: 100

Electronic Warriors

DJs: Fatty M, Lumiere, Tibiza
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

United Islands afterparty

Live: Sækədʒəwiːə, Fall From Everest, Hello Marcel, Who Killed Rose, Manu

Sick Individuals

DJs: Pauli Grabrieli, John Culter, Dave + Emty
Vstupné: 290 / 400

01.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Bass Overdose: Summer Dream

DJs: Surreal, Beast:season, Luménica (voc), Calli, 2Nine, Kamcza, Eska, Euron, Infract
Vstupné: 100

Lineup

Neo Violence 10th Anniversary

DJs: Sleep D, Lostlojic, Dmit.Ry, Edsky

House

DJs: Martiño

02.06.2019 Neděle
01.06.2019 - 02.06.2019
Amsterdam
Amsterdam Open Air 2019

Amsterdam Open Air 2019

DJs: Reinier Zonneveld (live), VNTM (live), Idaly (live), Josylvio (live), Latifah (live), LSD aka Luke Slater + Steve Bicknell + Function (live), Yung Internet (live), KAUW & Brass Rave Unit (live), Koffie (live), The Ish (live), Three Little Clouds (live), Artbat, Bizzey, Claptone, Lady Bee, Mike Rogers, Netsky, Rob Black, SG Lewis, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Kerri Chandler, William Djoko + Butch, Mella Dee, Makossa, Bart Skils, KlangKuenstler, Luigi Madonna, Matador, Abstract, Amy Becker, Claire Lyons, Luc, MC Lentini, MC Nevsdeboi, Paquito Moniz, Yung Chalé, Yung Felix, DJ Ellen, Fiesta Macumba Soundsystem, GoNeltje, MC Madd Son, Rishi Romero, Waxfiend, David Vunk, Denis Sulta, Pablo Discobar Soundsystem, Tenzers, Titia, Tom Trago, Iris Menza, Jesse Maas, Kreutziger, Prunk + Chris Stussy, Reiss + Makcim, S.A.M., Chimp, Dida, Irwan, MC D-Jay, Mitchel Kelly, Nathalie Patty, Rewind Soundsystem, Rose Amsterdam, Tom Push, Walter Looks, Xpression, Hani & Melisa, Jouko, Luke Cohlen, Mary Lake, Mino Abadier, Broederliefde, DJ EZ, Franky Rizardo, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mia More, Michel de Hey, Nora en Pure, Tera Kòrá, Boris Werner, Henrik Schwarz, Joris Voorn, Luna Ludmilla, Philou Louzolo, Tiga, Anetha, Colin Benders, Deniro, Freddy K, SHDW & Obscure Shape, tINI, Benny Rodrigues, Phreaks of Visions, Samuel Deep, Sanja, Sweely, Alamaison, Alex Rueda, Ekte, FluFlu, Geza Weisz, Girlpower, Juvanice, Raywell, Angosoundz, Damian Andy & Delailah Sparks, Giordan Chase, Jean Jeansen, Relle B & Jay Free, Ricks, Rockefellababe & Atti, Salute, Waxfiend, Yungalxndr, More Bounce, Club Wives, Disco Dolly Soundsystem, Guy Gravier, Lucci & Axel, Mairo Nawaz & Moody Mehran, Pablo Discobar Soundsytstem, Iggy P, Jeans, Mino Abadier, Paula Tape
Web: www.amsterdamopenair.nl

Články

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Epic Wednesdays

Live: Maztah, Sukowach
Vstupné: 120

Fckng Serious after

DJs: Boris Brejcha, Chris Sadler, Tokátko, Enchantress, Strain, Twin, Ravic

Lineup

03.06.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Andy Road, John Baker, Rider
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Tricky V, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

03.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Mlf, Mad Andre

04.06.2019 Úterý

Tunesday

DJs: Manio, Biodan
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Partylicious

DJs: lumichell, Fefe, Alikdrummer

House

DJs: Jack Jenson

04.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Fleika, Higgins

05.06.2019 Středa

Enjoy House

DJs: Adlet, Kostka
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Music Infinity: The Gentelman Losers

Live: The Gentelman Losers, Alapastel

Shape x Synapse

Live: OD Bongo, Bear Bones Lay Low, avsluta
DJs: Violet - https://soundcloud.com/violet
Vstupné: zdarma

Lab 95

DJs: Pedro, Verbana, Skelley, Pink Concrete

Chill

DJs: Hlava

05.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Madnessday

DJs: Guillemendez, Tricky V

06.06.2019 Čtvrtek

Avenue 33

DJs: Dan Cooley, Michael C
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Yes Or Boat?

DJs: Total Woods
Vstupné: zdarma

Mambo

DJs: Nacho

Funk Discoedits

DJs: Pavel Bidlo

06.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Party Music

DJs: Bony Boy

07.06.2019 Pátek
07.06.2019 - 09.06.2019
Frankfurt am Main

Commerzbank-Arena
World Club Dome

World Club Dome

DJs: Armin van Buuren, David Guetta, Don Diablo, Marshmello, Nervo, Nicky Romero, Robin Schulz, Steve Aoki, Timmy Trumpet, Ummet Ozcan, W&W, Clean Bandit, Lost Frequencies, Zonderling, Angerfist, Korsakoff, Neelix etc.
Vstupné: 99 - 260 (VIP) €
Web: www.worldclubdome.com

Články

Novinky

Silhouette

DJs: Silhouette, Nois, Nee'o, VK Studio
Vstupné: 90 (do půlnoci) / 130

Lineup

DJ Hell

DJs: DJ Hell, Tibiza, K.Sandra
Vstupné: 230 + poplatky

Lineup

DNB Battle Kombat #2

DJs: Homicidal Rage + 101 Warriors Crew

Vlny: 16 Anniversary

DJs: Sirikit, Maico, Biodan, Zissou
Vstupné: 100

Kapitán Demo

Live: Kapitán Demo
Vstupné: 299

Markus Schulz

DJs: Markus Schulz

Bassproof

DJs: Zardonic, Magnetude, Symplex, X.Morph, Kutlo, Volume Plus, Ghostbuster, Gloom, Paadre + Spooner, Rejny, Neurist, The Mythoz, Weird
Speciality: VJ Zae
Vstupné: 200 / 300

Lineup

N.O.I.S.E.

DJs: Manene, Richard Reynolds, Bon Finix
Vstupné: 200 / 350

The Basement

DJs: Taino, Marvelous Bey, Pink Concrete, Skelley, Pedro, Mazhar

Eclectic Mix

DJs: babe Ln

07.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Abduction

DJs: Deewoy, Cosmos38, Flowtek, Hellkingdubz, Dubsquad, Corborat, Junklefaya

Trancextasy

DJs: Carl Reins Martin Gredner, Proggyboy, Re-Minder, Foxxy Jay, George Sears
Vstupné: 100

Praha Žije Hudbou

Live: Vladimir 518, Pio Squad, AFU-RA
DJs: N.O.H.A. DJs, Philip T..BC., Ahz + Annita, Kamcza, Furious Freaks, Mersi, Brada, Czech, Voit, Marvelous Bey, Skeledan, J Paul Getto, Smeghouse, Telly Savalas

Lineup

08.06.2019 Sobota
07.06.2019 - 09.06.2019
Frankfurt am Main
World Club Dome

World Club Dome

DJs: Armin van Buuren, David Guetta, Don Diablo, Marshmello, Nervo, Nicky Romero, Robin Schulz, Steve Aoki, Timmy Trumpet, Ummet Ozcan, W&W, Clean Bandit, Lost Frequencies, Zonderling, Angerfist, Korsakoff, Neelix etc.
Vstupné: 99 - 260 (VIP) €
Web: www.worldclubdome.com

Články

Novinky

08.06.2019
Erp

Festivalterrein De Roost

Harmony of Hardcore

DJs: Destructive Tendencies, Partyraiser, Angerfist, Promo, Paul Elstak, Endymion, Noize Suppressor, Catscan, The Viper, Pavo, Tommyknocker etc.
Vstupné: 53,25 €
Web: www.harmonyofhardcore.nl

Články

REKLAMA



REKLAMA