Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Květen 2019
04.05.2019 Sobota

Piknik

DJs: Nois, Alexx, Luis, C.N.B
Vstupné: 80 (do půlnoci) / 100

Lineup

Clap!

DJs: Serhan Guney + Blackloud, Eva Porating, Identic
Vstupné: 100

Vykydni s Piráty po MMM 2019

DJs: Gondar (live), Lolla, Strange, Cejn
Vstupné: 100

Lineup

Svojšice warm up

DJs: Toky, Džejár, Nancy

Lineup

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

04.05.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Prague Alternative

DJs: Lushian Larroa, Flyplender, Jareza, Lukeys

Ministry Of House

DJs: Dave, Emty, Mustee, Izzy
Vstupné: 200 / 350

05.05.2019 Neděle

X Ambassadors

Live: X Ambassadors, Minke
Vstupné: 695

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

06.05.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Triple J
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Tricky V, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

06.05.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Nela, Mad Prg

07.05.2019 Úterý

Avenue 33

DJs: N’zym, Michael C
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Forbidden Society

DJs: Forbidden Society, Tower, iGOR, VoidSec, E2jz, Deemay + Cnsur
Vstupné: 150 (do půlnoci) / 200

Lineup

OneWay label night

DJs: Anna Reusch, Orbith, Subgate, Tibiza

BOOM!

DJs: Overworx, Ghandí, Nano, Marek, Spord, Redcliff, Bebe, Karas
Vstupné: 200

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Hip Hop & Rnb

DJs: Koogee, Armeni

07.05.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Good Boy Bronko, Ahz

Tech Tuesday

DJs: Dazy + Alexx

08.05.2019 Středa

Definition House

DJs: Jean Luc, Tibiza
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Lab 95

DJs: Skelley, Jesse

Eclectic

DJs: Jana Kománková

08.05.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino Wonderland

DJs: Mad Lad Crew, Guille

Epic Wednesdays

DJs: Giacomo, Johnny De City
Vstupné: 120

09.05.2019 Čtvrtek

Semester Closing

DJs: Selecto, Filipo Astelo
Vstupné: 100 – 200

Meeting

DJs: Cuba + David Bowles
Vstupné: zdarma

Technoparty

DJs: Materia.Fm Djs

Prague Alternative

DJs: Flyplender

09.05.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Prague Alternative

DJs: Flyplender, Jareza, Mc Patrick Zoro

Almost Wknd

DJs: Australan, Luis De Mark
Vstupné: 120

10.05.2019 Pátek

Sunsphere

DJs: Shaftling, Arturo Legorreta, Lumiere
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Lineup

Maximal

DJs: Joton, Warphil, Upgrade, Tomas Ivicic + Mechanik
Vstupné: 100 (do půlnoci) / 200

Lineup

Hausboot

DJs: Lillou, Trojan Horses, Møreti
Vstupné: 100

Sejf & Friends

DJs: Dan Cooley, Chuck, Demijohn + Ziggy, Neighbour
Vstupné: 100

Lineup

Who Run The World? Girls!

DJs: Nela, Mad Prg

Foundation Music

DJs: Liquid A

10.05.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Deep-Tech House

DJs: Biodan, Sam Gitis

Exit Room #02

DJs: Madelaine, Mycell, Andy Smitth, Dominik Gehringer, Deck

Cube

DJs: Marika Rossa Jaqullin, goLPe, Sarah M, Arturo Legoretta, Martyz

Lineup

Jungle DNB Session

DJs: Akov, PMDR, Pixie + Suki etc.

Lineup

Sandro Silva

DJs: Sandro Silva, Pauli Gabrieli, Dave + Emty, Nick Hayden
Vstupné: 290 / 400 (VIP)

11.05.2019 Sobota

Hosh

DJs: Hosh, Fatty M, Manio
2. stage: Dan Cooley, Vilem, Manio, Subgate

Vstupné: 230 + poplatky

Články

Lineup

Sexy Beats

DJs: Fatty M., Lumiere, St. Jacob, True Detective
Vstupné: 100

Bounder #2

Live: Opak Dissu, Dvojlitrboyzz, Brejchus Pavián, Pain, Batrs, Rook
DJs: Magenta, Tubs + Must FF! Karpa, Sadluck

Lazy Lizard

DJs: Tráva, Risto (live)

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně