Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Duben 2019
05.04.2019 Pátek

Vlny

DJs: Biodan, Yan, Slater, Zissou
Vstupné: 100

The Basement

DJs: Thereby, Jesse, Taino, Skelley

Foundation Music

DJs: Liquid A

05.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Reggaeton & Rnb

DJs: Delatoré, Tv, G.

05.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Whooop!

DJs: Noir + host

N.O.I.S.E.

DJs: Manene, Richard Reynolds, Lyam
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

06.04.2019 Sobota

Time Warp 25

DJs: Adam Beyer, Adriatique, Amelie Lens, Recondite (live), Âme (live), Ben Klock, Boris Brejcha, Carl Cox, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Craig Richards, Dixon, Dorian Paic, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Joy Orbison, Karotte, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Magda, Marco Carola, Margaret Dygas, Monika Kruse, Nick Curly, Nina Kraviz + Helena Hauff, Pan-Pot, Peggy Gou, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Seebase, Seth Troxler, Solomun, Steffen Baumann, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers, tINI

Články

Meute

Live: Meute
DJs: after: Josef Sedloň, Michael C, Biodan
Vstupné: 477 / vyprodáno / after: zdarma / 150 (po půlnoci)

Fotky

Lineup

Straight outta Brno

DJs: Mechanik, Plast, Andrei, Val

Lineup

Take Control

DJs: Chris.SU, Bredren, Koogi, Ghonzales, 2K, Audiocuts, Far Horizon, Mellifera

Warp

DJs: Vilem, Luckie, Pert
Vstupné: 100

Republic Artists

DJs: Miguel Puente, Kirill Astra, Mark Dale

All Shades Of House

DJs: Brigitte Noir, Asi

06.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Techno

DJs: Thomas Tesla, Ly Sas

Beatshare@Mersey

DJs: Myclick aka DJ Face, Tomas TMX, Matthew Peterson
Vstupné: 100

Rhythm of Life

DJs: Die, Rido, Hybris, Furious freaks, Thez, Theya, Stanzim, Babe Ln, Kan-jacca, Neliiq

Lineup

06.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Nameless LP Warm Up

DJs: Bozy B

Stadiumx

DJs: Dave + Emty, Giacomo, Nick Hayden
Vstupné: 290 / 400

07.04.2019 Neděle

Karpe

Live: Karpe

hip-hop: Boulevard Depo

Live: Boulevard Depo

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

08.04.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Andy Road, John Baker, Rider
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Erk, Marlon

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

08.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Bura, Mlf

09.04.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Hlava, Maztah

Worldbeat & House

DJs: Danny Hell

09.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Awacs, Koral

10.04.2019 Středa

Wednesday? Why Not?!

DJs: Skelley, Jesse

Funky & Elektro Swing

DJs: James Wing

10.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino & RnB

DJs: Mad Lad Crew, Re-Quest

10.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Ian C.

DJs: Ian C. + host

Epic Wednesdays

DJs: Maztah, Sukowach
Vstupné: 120

11.04.2019 Čtvrtek

Glow In The Dark

DJs: Baptista, Nacho

11.04.2019
Praha
Akropolis
velký sál

Music Infinity: Poppy Ackroyd & Julia Kent

Live: Poppy Ackroyd + Julia Kent

Meeting

DJs: Cuba, Dominik Rykr
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

11.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Prague Alternative

DJs: Hans Saaen, Flyplender, Jareza

Funk & Soul

DJs: Mr. Kova

11.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Funky House Night

DJs: Fun Freak + Kuba Soulcheck

Grand Student Opening

DJs: Ondrash, Australan
Vstupné: 120

12.04.2019 Pátek

Devastator Hall

DJs: N-Vitral, Act of Rage, Floxytek, Sirio etc.

Lineup

London Elektricity

DJs: London Elektricity, Halbax, Far Horizon
2. stage: Arturo Legorreta, Titi

Vstupné: 300 + poplatky

Fotky

Lineup

Trush

DJs: Subgate, Ravic, Dazy, Foxx + Phoebe, Jan Willert
Vstupné: 100 (do půlnoci) / 150

Lineup

The Herbaliser

Live: The Herbaliser

Stepslet

DJs: Dub Elements, Gridlok, Dephzac, X.Morph, Hrr.nec, Zaion, Mushka, Sinner, P0rnz, Neosound, Ghostbuster
2. stage: Vje, Crashman + Adam Saxopervert, Checkmate, Mystique, Bree

Vstupné: 260 / 290 / 320
Web: www.redrumcrew.cz

Lineup

Duncan Grey 30th Bday

DJs: Denysa, Hydrophonic, Danny Bright, Andy Smitth, Phil Albedo, Destroyer, Sony Vega, Fly, Robotech, Bastien, Steph, Deck, Ivo Hilszek, Excubitor, Lahvisz, Cerevatov, Black Bau

hazed X éter

DJs: dMIT.RY, Moskalus, Éter DJs, Exhausted Modern

Sejf & Friends

DJs: Raidem, Brady, Neighbour, Wector
Vstupné: 100

Lineup

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně