Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Duben 2019
01.04.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Leemac, Faith, Styx
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Erk, Tricky V

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

01.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Jona, Mlf

02.04.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Lumichell, Fefe, Alik Drummer

02.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Fleika, Higgins

03.04.2019 Středa

Wednesday? Why Not?!

DJs: Skeptk, Pink Concrete

Chill

DJs: Hlava

03.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino & RnB

DJs: Mad Lad Crew, Guille

04.04.2019 Čtvrtek

Motif: Acid Arab

DJs: Acid Arab (live), Mike.H + Not_Me
Vstupné: 350 + poplatky

Články

Yes Or Boat?

DJs: Total Woods, Dadosh
Vstupné: zdarma

Eclectic Mix

DJs: Strýček Míša

04.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

4x4

DJs: dozvíte se :)

Dirty Beats

DJs: Roxtar, Luis De Mark
Vstupné: 120

05.04.2019 Pátek

Tools Project @

DJs: Tools Project, Dazy, Toomuch, Foxx + Phoebe

Lineup

Paula Temple

DJs: Paula Temple, Arturo Legorreta, Thomas Tesla
Vstupné: 250 + poplatky

Fotky

Lineup

Girls Power!

DJs: K.Sandra, Sarah-Em, Foxxy Jay, Black Bau

Vlny

DJs: Biodan, Yan, Slater, Zissou
Vstupné: 100

The Basement

DJs: Thereby, Jesse, Taino, Skelley

Foundation Music

DJs: Liquid A

05.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Reggaeton & Rnb

DJs: Delatoré, Tv, G.

05.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Whooop!

DJs: Noir + host

N.O.I.S.E.

DJs: Manene, Richard Reynolds, Lyam
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

06.04.2019 Sobota

Time Warp 25

DJs: Adam Beyer, Adriatique, Amelie Lens, Recondite (live), Âme (live), Ben Klock, Boris Brejcha, Carl Cox, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Craig Richards, Dixon, Dorian Paic, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Joy Orbison, Karotte, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Magda, Marco Carola, Margaret Dygas, Monika Kruse, Nick Curly, Nina Kraviz + Helena Hauff, Pan-Pot, Peggy Gou, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Seebase, Seth Troxler, Solomun, Steffen Baumann, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers, tINI

Články

Meute

Live: Meute
DJs: after: Josef Sedloň, Michael C, Biodan
Vstupné: 477 / vyprodáno / after: zdarma / 150 (po půlnoci)

Fotky

Lineup

Straight outta Brno

DJs: Mechanik, Plast, Andrei, Val

Lineup

Take Control

DJs: Chris.SU, Bredren, Koogi, Ghonzales, 2K, Audiocuts, Far Horizon, Mellifera

Warp

DJs: Vilem, Luckie, Pert
Vstupné: 100

Republic Artists

DJs: Miguel Puente, Kirill Astra, Mark Dale

All Shades Of House

DJs: Brigitte Noir, Asi

06.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Techno

DJs: Thomas Tesla, Ly Sas

Beatshare@Mersey

DJs: Myclick aka DJ Face, Tomas TMX, Matthew Peterson
Vstupné: 100

Rhythm of Life

DJs: Die, Rido, Hybris, Furious freaks, Thez, Theya, Stanzim, Babe Ln, Kan-jacca, Neliiq

Lineup

06.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Nameless LP Warm Up

DJs: Bozy B

Stadiumx

DJs: Dave + Emty, Giacomo, Nick Hayden
Vstupné: 290 / 400

07.04.2019 Neděle

Karpe

Live: Karpe

hip-hop: Boulevard Depo

Live: Boulevard Depo

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

08.04.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Andy Road, John Baker, Rider
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Erk, Marlon

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

08.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Bura, Mlf

09.04.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Hlava, Maztah

Worldbeat & House

DJs: Danny Hell

09.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Awacs, Koral

10.04.2019 Středa

Wednesday? Why Not?!

DJs: Skelley, Jesse

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně