Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Březen 2019
01.03.2019 Pátek

Friction

DJs: Friction, Twisted.Minds, Ripple, Double You
2. stage: Identic

Vstupné: 250 + poplatky

Články

Lineup

Vlny

DJs: Biodan, Michael C, Slater, Zissou
Vstupné: 100

01.03.2019 - 02.03.2019
Praha
Storm Audiotrauma Fest 2k19

Audiotrauma Fest 2k19

Live: Haujobb, Chrysalide, Iszoloscope, Kirdec, Rendered, Sonic Area, Flint Glass + Collapsar

Himalayan Dalai Lama

DJs: Himalayan Dalai Lama, Lowmoe (live)
Vstupné: 100

Články

Broken Orchestra

DJs: Paul SG + MC Conrad + Grňa, Carter, 2Nine + Calli, Brave + MC Trchi, Protago + Fish

Lineup

Ektor

Live: Ektor
Speciality: křest alba Marko

The Basement

DJs: Jesse, Zaloo, Skelley, Taino

Drumstation

DJs: Quartz, Survey, Agem, Ahz + Annita, Far Horizon, Poly-V, Theya
2nd Stage: Karim Maas, Fallen Gemini, Stanjah, Theya, Veslak

Lineup

Foundation Music

DJs: Liquid A

01.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Abduction

DJs: Dubsquad, Layers, Emotion Squad, Skid, Ruen, Deewoy, Skyyla, Junk Le Faya, Marmite, Mc Pain

Lineup

Revolution

DJs: Giacomo, Pauli Gabrieli, Izzy
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

Yebe? 2nd Birthday

DJs: Tejsty Bejkon, Bassing, Emer, MisDrop, Bassing, BLK Positiv

02.03.2019 Sobota

Paul Kalkbrenner: Parts of Life

DJs: Paul Kalbrenner (live), Subgate, Dominik Gehringer, Madelaine
Vstupné: 490 / 790
Web: www.partsoflife.net

Články

Lineup

Definition House

DJs: Melvin Coxx, Dan Cooley, Jean Luc
2. stage: Junior Jan, Danny Mathew

Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Meeting

DJs: Arian 911, Joe Metzenmacher, Cuba, Rody, Furt Codein
Vstupné: 100

01.03.2019 - 02.03.2019
Praha
Storm Audiotrauma Fest 2k19

Audiotrauma Fest 2k19

Live: Haujobb, Chrysalide, Iszoloscope, Kirdec, Rendered, Sonic Area, Flint Glass + Collapsar

Straight Outta Brno

DJs: IgySonic, Dee Lucas, Funk Hallen

Lineup

Session Victim dj set

DJs: Session Victim, Fun, Sanny, AndrewJ
Vstupné: 250 / 290

Lazy Lizard

DJs: Tráva, Risto (live)

Funk & Soul & Rare

DJs: Goldstar

02.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Rap & Trap

Live: Saint Edyn + Pridenyyy + Skerera + Kater + Valdo
DJs: Ony, Smash Doctors, Excentric, Fourstepper

N.O.I.S.E.

DJs: Manene, Richard Reynolds, Dave Eremias
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

Chuť Žít

DJs: Kenny Summit, Marvelous, Telly Savalas, Smeghouse, Skeledan
Deorbital: Akira, Furious Freaks, Mersi, Infract, Overtasked

Lineup

Ska Fever Party

DJs: The Ugly Selectors + Rankin Andy

03.03.2019 Neděle

Paul Kalkbrenner Afterparty

DJs: Orbith, Alexx, Carl W & Nee`o, Foxx & Phoebe, MisHa

Lineup

Breakpoint

DJs: Yannick

04.03.2019 Pondělí

Free mondays

DJs: Michael C + Tibiza
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Marlon, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

04.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Abi, Mlf

05.03.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Lumichell, Maztah

Ska-Folk-Rock-Fusion

DJs: Eddie Allen

05.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Tetsuo

06.03.2019 Středa

DNB Meeting #2

DJs: Fallen Gemini, Bifidus Aktif, Tony Terra, Cherw, Hrounex, Azawakk
Speciality: DnB kvíz

Madnessday

DJs: Skeptk, Pink Concrete

Bass

DJs: Hlava

06.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino & Rnb & Rap

DJs: Mad Lad Crew, Guille

Epic Wednesdays

DJs: Maztah, Sukowach
Vstupné: 120

07.03.2019 Čtvrtek

Yes Or Boat?

DJs: Total Woods
Vstupné: zdarma

Eclectic Mix

DJs: Baptista

07.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Tropical Rhythms

DJs: Nacho

Almost Wknd

DJs: Izzy, Australan
Vstupné: 120

08.03.2019 Pátek
08.03.2019 - 09.03.2019
Istanbul

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Sónar Istanbul 2019

DJs: FJAAK, Henrik Schwarz (live), George FitzGerald (live), Matador (live), Modeselektor (live), Widening Gyre (live), Khonnar (live), Laurent Garnier, Ben Frost, Bicep, Deena Abdelwahed, DJ Lag, DJ Seinfeld, DJ Stingray, Gazelle Twin, HAAi, Kobosil, Octo Octa, The Field, Tijana T, Volvox
Vstupné: 490 TL

Články

Superfriends

DJs: Andhim, Super Flu, Cubik
2. stage: Pe:Te + Thiew

Články

Lineup

Hirose

DJs: AnīC, Augustin Alvarez, Luke Nova
Vstupné: 100

Mezinárodní den žen

DJs: Kao Oui, Bambi Dee, Nela, Saddan
Vstupné: 80

Lineup

Balkan Bashavel

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 190

08.03.2019
Kopřivnice
Papaya

Warm up tour 20 years of JZD promotion

DJs: Roman Hyde, Jadran, Martini, Styrax, MaSo
Vstupné: 50
Web: www.jzdpromotion.cz

Lineup

Brighter

DJs: Empire, Doppelganger, C:RCLE, Phill Gin, Tian
Vstupné: 70

Lineup

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně