Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Únor 2019 region: Praha město: Praha
01.02.2019 Pátek

Matoma

DJs: Matoma, Jay Pryor, Manio, Lumiere
Speciality: Holy Moly! Tour
Vstupné: 300 + poplatky

Lineup

Marvelous Bey

DJs: Sta, Dansi
Vstupné: 100

Let It Roll Winter Warm up

DJs: Forbidden Society, Bifidus Aktif, Akira, Tom Small, Snookey, One Way, L‘Base, Dopamin

Empire Recs. Label Night & Aircross

DJs: Volatile Cycle, Transforma + hosti
Aircross: Takaaki Itoh, Nika 77, elektrabel, Ctrl Art Del, HRTL

Lineup

Soul On The Dancefloor

DJs: Public, Fose, Greg, Spejbl + hosti
Vstupné: zdarma

The Basement

DJs: Xhatum, Jesse, Taino, Zaloo

01.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Bassline

DJs: Deewoy, Must Ff, Skyyla, Dubsquad, Flowtek

N.O.I.S.E.

DJs: Manene, Bon Finix, Kao Oui
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

02.02.2019 Sobota

Andy C

DJs: Andy C + Tonn Piper, Bifidus Aktif + Akira, Madface + Twisted:Minds
2. stage: Arturo Legorreta, Marvelous Bey

Vstupné: 450 + poplatky

Články

Lineup

Clap!

DJs: Vilém, Lillou, Maxxa
Vstupné: 100

The Yellowheads

DJs: The Yellowheads, Thin & Thick, Subgate, Danny Bright, P-Jay, Marteen

Funkd Up

DJs: Sammy Virji, Denoir, Z-Kat, Mr Be, Pain Dots, Tubs, Joshua, Ridig, Batrs, Braush, Blako, Hellwana, Skilla Bbm, Bergy, Pana

Colorful House

DJs: Dan Cooley, Telly Savalas, Tupolev

Foundation Music

DJs: Liquid A

02.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rap

Live: Darewin + Last + Homer
DJs: Truskuler

Revolution

DJs: Giacomo, Pauli Gabrieli, Lyam
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

03.02.2019 Neděle

Breakpoint

DJs: Yannick

04.02.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Tibiza, Cidoo, Lukeys
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Marlon, Rahul

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

04.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop

DJs: Stili, Mlf

05.02.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Koogee, Armeni

05.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Awacs, Koral

06.02.2019 Středa

Madnessday

DJs: Mad Lad Crew, Guille

Eclectic Mix

DJs: Strýček Míša

06.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Jimmyx, Marmite

Culture & Kenyatta Hill

Live: Culture & Kenyatta Hill
DJs: Beatz Smokin' Weedz

Epic Wednesdays

DJs: Maztah, Sukowach
Vstupné: 120

07.02.2019 Čtvrtek

Aminé

Live: Aminé
Vstupné: 550

Yes Or Boat?

DJs: Total Woods, Lucas Hulan
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Salsa: La Descarga Salsa Orchestra

Live: La Descarga Salsa Orchestra

07.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Prague Alternative

DJs: Jareza, Jose Madeira, Secg

Dirty Beats

DJs: Roxtar, Jaymee
Vstupné: 120

08.02.2019 Pátek

Claptone Presents The Masquerade

DJs: Claptone, Format:B, Biodan, Mathiass O´Zana
2. stage: Yannick, Junior Jan

Vstupné: 590 + poplatky

Články

Fotky

Lineup

Vlny

DJs: Omek, Slater, Tazz, Zissou, Ondrej K
Vstupné: 100

Neurofunk Will Never Die

DJs: State of Mind, A-Cray, N:Force, Mustaffa + Sheriff, Snookey, Dexide, VoidSec + Tower

Lineup

20th Anniversary of Fatal Noise sound system

DJs: Another Alias, Adam Vandal, Bazooka Joe, Spord, BeBe, Karas, Nano
Vstupné: 150

Lineup

Beat Sanctuary X: Drum & Bass ritual

DJs: Davwe, Nemesys, Hery, Serial
Vstupné: 50

Who Run The World? Girls!

DJs: Nela, Tricky V

Worldbeat

DJs: Gadjo.cz

08.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Deep-Tech House

DJs: Biodan, Sam Gitis

Sejf & friends

DJs: Josef Sedloň, Neighbour, Ziggy, Demisz
Vstupné: 80

Lineup

Aircross

Live: UVB, Himalayan Dalai Lama, Citty
DJs: Loktibrada, Skliba + Zí, M&gors

Lineup

Groovebox

DJs: Ekg, Martin Cehelsky, Lyam
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

09.02.2019 Sobota

Cityfest: Club Editon

DJs: Marco V, Genix, Reorder, Michael C
2. stage: Dennis Besnij, Rado Van Bee

Vstupné: 300

We Code

DJs: Jb + Flesh
Vstupné: 100

Rezonance

DJs: Mejsi, Dark Wizard, Sixtas, George Crusher, Korty, Matches, Deel, Moonwalker

Lineup

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně