Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Únor 2019
01.02.2019 Pátek

Citadela

DJs: Markus Schulz, Arkham Knights, Jam El Mar, Talla 2XLC, D3light, Martin Gredner, Martin Michniak, Proggy Boy
Vstupné: 590 - ?

Lineup

Matoma

DJs: Matoma, Jay Pryor, Manio, Lumiere
Speciality: Holy Moly! Tour
Vstupné: 300 + poplatky

Lineup

Hallucinator

DJs: Hallucinator, Ghostbuster, Neosound, El Waca, Dekor, Dash, Checkmate

Lineup

140

DJs: Kojo, Shxrty, Jvnz, D.Kop, Fadex, Babypool, MCs: Shxrty + Kojo, Indigo, Persil.P, Dark Horse, Luna

Lineup

Marvelous Bey

DJs: Sta, Dansi
Vstupné: 100

Let It Roll Winter Warm up

DJs: Forbidden Society, Bifidus Aktif, Akira, Tom Small, Snookey, One Way, L‘Base, Dopamin

Exit Room

DJs: Jaqullin, Thin & Thick, Sony Vega, Phil Albedo, Alexx, Steph
Vstupné: 100

Lineup

Drumatique

DJs: Subtension, Lixx, Rast S, Fragment

Empire Recs. Label Night & Aircross

DJs: Volatile Cycle, Transforma + hosti
Aircross: Takaaki Itoh, Nika 77, elektrabel, Ctrl Art Del, HRTL

Lineup

Soul On The Dancefloor

DJs: Public, Fose, Greg, Spejbl + hosti
Vstupné: zdarma

The Basement

DJs: Xhatum, Jesse, Taino, Zaloo

01.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Bassline

DJs: Deewoy, Must Ff, Skyyla, Dubsquad, Flowtek

N.O.I.S.E.

DJs: Manene, Bon Finix, Kao Oui
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

02.02.2019 Sobota

Andy C

DJs: Andy C + Tonn Piper, Bifidus Aktif + Akira, Madface + Twisted:Minds
2. stage: Arturo Legorreta, Marvelous Bey

Vstupné: 450 + poplatky

Články

Lineup

Official Citadela Afterparty

DJs: MisHa, Tommy Rich, Warphil, Jan Willert

Lineup

Straight outta Brno

DJs: Foxx + Phoebe, Nois, Dazy, Marcel De Valerio

Lineup

Explosion 7

DJs: Under Pressure (live), Logitronik03 (live), Peter Pea, Mechanik, Fly + Robotech aka FlyTech, Navr, W.Dj, To-Su-Ya, Wolf, Nirthy + Namtrack, Misha, Warphil, Thomas Well, Dephekter etc.
Speciality: Bojler cimra
Vstupné: 50 / 100

Clap!

DJs: Vilém, Lillou, Maxxa
Vstupné: 100

The Yellowheads

DJs: The Yellowheads, Thin & Thick, Subgate, Danny Bright, P-Jay, Marteen

Indie Hits: Billy Barman

Live: Billy Barman
DJs: Ian The Indian + SKB

Vzpomínka na Hradhouse

DJs: Evil Eddie Richards, Lillou, Javas, Vik, Koala
Vstupné: 200

Lineup

Funkd Up

DJs: Sammy Virji, Denoir, Z-Kat, Mr Be, Pain Dots, Tubs, Joshua, Ridig, Batrs, Braush, Blako, Hellwana, Skilla Bbm, Bergy, Pana

Tonya Graves

Live: Tonya Graves
Vstupné: 360 (včetně party)

Lineup

02.02.2019
Frýdek-Místek
Stoun

Resonance

DJs: Kubis, Lednicka, The Slims, Decoy, Handbang, Pex

Colorful House

DJs: Dan Cooley, Telly Savalas, Tupolev

Foundation Music

DJs: Liquid A

02.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rap

Live: Darewin + Last + Homer
DJs: Truskuler

Revolution

DJs: Giacomo, Pauli Gabrieli, Lyam
Vstupné: 200 / 350 (VIP)

03.02.2019 Neděle

Breakpoint

DJs: Yannick

04.02.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Tibiza, Cidoo, Lukeys
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Marlon, Rahul

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

04.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop

DJs: Stili, Mlf

05.02.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Koogee, Armeni

05.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Awacs, Koral

06.02.2019 Středa

Madnessday

DJs: Mad Lad Crew, Guille

Eclectic Mix

DJs: Strýček Míša

06.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Jimmyx, Marmite

Culture & Kenyatta Hill

Live: Culture & Kenyatta Hill
DJs: Beatz Smokin' Weedz

Epic Wednesdays

DJs: Maztah, Sukowach
Vstupné: 120

07.02.2019 Čtvrtek

Warm up tour 20 years of JZD promotion

DJs: Naoki Uda, Martini, Styrax, X-basse
Vstupné: 50
Web: www.jzdpromotion.cz

Aminé

Live: Aminé
Vstupné: 550

Yes Or Boat?

DJs: Total Woods, Lucas Hulan
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Salsa: La Descarga Salsa Orchestra

Live: La Descarga Salsa Orchestra

07.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Prague Alternative

DJs: Jareza, Jose Madeira, Secg

Dirty Beats

DJs: Roxtar, Jaymee
Vstupné: 120

08.02.2019 Pátek

Claptone Presents The Masquerade

DJs: Claptone, Format:B, Biodan, Mathiass O´Zana
2. stage: Yannick, Junior Jan

Vstupné: 590 + poplatky

Články

Fotky

Lineup

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně