Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Únor 2018 region: Praha město: Praha
01.02.2018 Čtvrtek

Yes or Boat?

DJs: Total Woods, Spigl
Vstupné: zdarma

Drum and Bounce

DJs: Drumbassterds Crew
Reggae Stage: General Kryshpeen + Oneheartman)

01.02.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Street Team Exclusive

DJs: Cheef, MC Johnny Youngblood, Henry D, Kate Powers Pimpjuice, Beau Pelletier

01.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Funk You!

DJs: Ill Rick + Funky Machine

02.02.2018 Pátek

Maya Jane Coles

DJs: Maya Jane Coles, Roman Rai, Fatty M + Lumiere
2. stage: Arturo Legorreta, Marvelous Bey

Vstupné: 470

Články

Tiskové zprávy

Lineup

Vlny

DJs: Biodan, Andre Tribale, Missberry, Zissou
Vstupné: 50

Le Funk

DJs: Fun, Vilém, Ivan Myslikovjan (sax)
Vstupné: 120
Web: www.facebook.com/radostfxclub

Lineup

Majestic Circus

DJs: Malá scéna: Pat Bedeau, Akrom, Twentyfree, Gnetko
Divadelní bar: Universal Swing Brother, Mr. Funky Machine, Parallel Activity

Vstupné: 60

Hoofbeats Night

DJs: Optiv, Inward, Hanzo + Randie, Qo + Computerartist, Symplex, Kutlo, Apokain, N:Force, Dekel, Cherw
Mindicted Crew: Igor, Tower, Dejfunk, Voidsec, Trin, Karpa, Zaion, Sinner

03.02.2018 Sobota

Avenue 33

DJs: Andrea Fiorino, Yannick, Jean Luc
2. stage: Mylo, Funspeed

Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Bliss

DJs: Alex, Kim Pixa, Airto
Vstupné: 50

03.02.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Cabaret Manana

DJs: Pat Heart, Orisha and Pocoloco
Vstupné: 50

03.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Ready To Fly

DJs: Streetkid, Radio, Stereofactory, Minis
Vstupné: 50

Konnekt

DJs: Smack One, White Russian, Dollar Prync, Opak Dissu, Komander, Tchagun, Plio, Anselmo, Hucl Berry, Rados, Nrmn, Pořez
Deep Stage: Maribor, Silhouette, Franill, Harmless Youth, Stifler Selecta

04.02.2018 Neděle

Techno Stage

DJs: Manu Strass, Šklíba, Zí

05.02.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Tibiza, Cidoo, Foxxy Jay
Vstupné: zdarma

Los Tekkenos

DJs: Zjc, Horyz, Chemik, Scifi, Reap
Dnb Stage: Adepth, Embass, Ejdm, Nasai, Spine, Duky

06.02.2018 Úterý

Hed Pe

DJs: Hed Pe, Double Experience, Conveyer
Tvrdé Žestě: Ottone Pesante, Nerdway + Giantbear + Antonio Camarata

07.02.2018 Středa
07.02.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Festival Spectaculare: Lapalux

Live: Lapalux, Carlos Cipa & Occupanther
Vstupné: 300 - 450

Psytrance

DJs: Ondrej Psyla, Turo, Jerry Collar
Disco House: Pdf Djs

08.02.2018 Čtvrtek

Spectaculare: Max Cooper

DJs: Max Cooper (live), Sonority (live) + VJ Foolius, Floex + VJ Dan Gregor
Vstupné: 350

Houm Ekšn

DJs: Jindra, Tom Saver
Vstupné: 50

08.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Rock N Roll

DJs: Rockin Robin

Dnb Stage

DJs: Cherw, Sawgreen, Wossa, Mkay, Oglokoog
Reggae Stage: Mr. Cocoman, Boldrik, Mikkim, Kattygyal Kenta

09.02.2018 Pátek

Definition House

DJs: Vilem, Loutka, Wulky
2. stage: Mendoza, Moskalus

Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Roman Rai & Ark3r Bday Bash

DJs: Roman Rai, Ark3r, Anīc
Vstupné: 50

09.02.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Afu-Ra feat Cut Dem

Live: Afu-Ra + Cut Dem, Orion, Pio Squad, Zverina, Čis T
Speciality: křest CD
Vstupné: 250 / 300

Bang!

DJs: Malá scéna: Cut Dem, Mr. Funky Machine + Iwan Linetski + Victor Lesque
Divadelní bar: Ill Pepson, Ill Rick, Forrest Pine

Vstupné: 60

Jungle Dnb Session

DJs: Chris.Su + Mc Fedora, No Money, Halbax, Pixie, Wash, Driver
Code Techno Stage: Ravic, Callboy, Deviant, Marcø Biary (live), Pixie

Lineup

10.02.2018 Sobota

CamelPhat

DJs: CamelPhat, Biodan, Subgate
2. stage: Arturo Legorreta, Alan Turrubiarte

Vstupné: 290

Články

Lineup

Sexy Beats

DJs: Lumiere, Fatty M., Jorgos
Vstupné: 50

10.02.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Urban Beats

DJs: Jimmix + Hlava
Vstupné: 50

10.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Refresh

DJs: Raju, Eagle + host
Vstupné: 50

Rem Phase

DJs: Tom Liem, Citty + Scannt (live), , Dash, Kina, Raleigh, Atmo By Bee You & _It_
Minimal Room: Luigi Rossi, Munaki

11.02.2018 Neděle

Electro Swing

DJs: Max W + Swing Garden, j Rudegust (live), Barrio Katz

12.02.2018 Pondělí

Free Mondays

Live: Annelie, Awali
DJs: Andre Lesu, Matt Walli, La Kate
Vstupné: zdarma

Los Tekkenos

DJs: Bullrot (live), Zbaněk (live), Abalkin (live), Krupič & Kuba
2nd Stage: Hydra Sound System, Scheezn, Křeček, Virus

13.02.2018 Úterý

Welcome Party!

DJs: Pietro, Stayer
Vstupné: 150 (studenti) / 200

Zombie Syndicate

DJs: Houbass, Corborat, Ngr + host
Bassbeatcase: Shaftling, Philip T.b.c. aka Filip Foreigner + host

14.02.2018 Středa

King Krule

Live: King Krule
Vstupné: 690 / vyprodáno

14.02.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Festival Spectaculare: Nik Bärtsch & Sha

Live: Nik Bärtsch + Sha
Vstupné: 400 - 600

Psytrance

DJs: Ejczka, Jandis, True Detectives, Maara Vic, Mr.Gorby, Deco: Lycrea + Ondřej Čištín
Bastard Pop Koutek: Blofeld, Poeta, Magica Von Čáry

15.02.2018 Čtvrtek

Abstrkt

DJs: Animal Print, Tere Si
Vstupné: 50

Dub Turbulence

DJs: Vibronics, Dubble + hosti
Dnb Bassistaz Stage: Babe Ln, Little K8, Shifty, Kan-Jacca

16.02.2018 Pátek

Magician

DJs: Magician, Manio, Tokatko
2. stage: Zoo + Chicco

Vstupné: 427

Superdance

DJs: Milk & Sugar, Tocadisco, Tomcraft, Michael Burian, Nick Hardin, Subgate, Roberto Chochola, Switch2smile, Mr. Poppis, Priest, Proggyboy, Andre lesu, Bodymovin, Andre Yreli
Vstupné: 250 / 750
Web: www.superdance.eu

Články

Novinky

Lineup

Twist

DJs: Raidem, Brady, Few
Vstupné: 50

Ektor

Live: Ektor
Speciality: křest alba Alfa

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně