Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Únor 2018
01.02.2018 Čtvrtek

Yes or Boat?

DJs: Total Woods, Spigl
Vstupné: zdarma

Drum and Bounce

DJs: Drumbassterds Crew
Reggae Stage: General Kryshpeen + Oneheartman)

01.02.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Street Team Exclusive

DJs: Cheef, MC Johnny Youngblood, Henry D, Kate Powers Pimpjuice, Beau Pelletier

01.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Funk You!

DJs: Ill Rick + Funky Machine

02.02.2018 Pátek

Maya Jane Coles

DJs: Maya Jane Coles, Roman Rai, Fatty M + Lumiere
2. stage: Arturo Legorreta, Marvelous Bey

Vstupné: 470

Články

Tiskové zprávy

Lineup

Giorgia Angiuli

DJs: Giorgia Angiuli (live), Fatty M, Saddan + Alan Wood, Jane Miltz, Kema, Luke Nova, Upgrade, Donna Bucks, JPJ

Články

Lineup

02.02.2018
Uherské Hradiště
Mír Bayday 2018

Bayday 2018

DJs: Miss Nat-H-Lee, Packo Gualandris, Orbith, Lucasch, Wizard, XTR, Houba, Coma, Styx
Vstupné: 130
Web: www.strobe.cz

Lineup

Technology

DJs: Toky, Sionni, No-On, Foxx, Misha
Vstupné: 120/150

Lineup

Vlny

DJs: Biodan, Andre Tribale, Missberry, Zissou
Vstupné: 50

Runway 23

DJs: Vandal, Seno, Floxytek, A2ternative, BordelMakers, Joker, Reap Mexc, Sindhyl, Said
Speciality: projekce
Vstupné: 250 / 300

Lineup

Le Funk

DJs: Fun, Vilém, Ivan Myslikovjan (sax)
Vstupné: 120
Web: www.facebook.com/radostfxclub

Lineup

Javas & Koala

DJs: Javas, Koala, Kosmonaut, Filip O
Vstupné: 60
Web: www.mersey.cz

Lineup

Majestic Circus

DJs: Malá scéna: Pat Bedeau, Akrom, Twentyfree, Gnetko
Divadelní bar: Universal Swing Brother, Mr. Funky Machine, Parallel Activity

Vstupné: 60

Hoofbeats Night

DJs: Optiv, Inward, Hanzo + Randie, Qo + Computerartist, Symplex, Kutlo, Apokain, N:Force, Dekel, Cherw
Mindicted Crew: Igor, Tower, Dejfunk, Voidsec, Trin, Karpa, Zaion, Sinner

03.02.2018 Sobota

Avenue 33

DJs: Andrea Fiorino, Yannick, Jean Luc
2. stage: Mylo, Funspeed

Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Bliss

DJs: Alex, Kim Pixa, Airto
Vstupné: 50

Explosion 06

DJs: Navr, Sors, Peter Pea, Mechanik, Guga, Upgrade, W.DJ, To-Su-Ya, Foxx, Warphil, Kaja Puczek, Depka, MisHa, Stanique Hell, Aparat (live), Logitronik03 (live)
Vstupné: 50

Lineup

03.02.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Cabaret Manana

DJs: Pat Heart, Orisha and Pocoloco
Vstupné: 50

03.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Ready To Fly

DJs: Streetkid, Radio, Stereofactory, Minis
Vstupné: 50

Konnekt

DJs: Smack One, White Russian, Dollar Prync, Opak Dissu, Komander, Tchagun, Plio, Anselmo, Hucl Berry, Rados, Nrmn, Pořez
Deep Stage: Maribor, Silhouette, Franill, Harmless Youth, Stifler Selecta

04.02.2018 Neděle

Techno Stage

DJs: Manu Strass, Šklíba, Zí

05.02.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Tibiza, Cidoo, Foxxy Jay
Vstupné: zdarma

Los Tekkenos

DJs: Zjc, Horyz, Chemik, Scifi, Reap
Dnb Stage: Adepth, Embass, Ejdm, Nasai, Spine, Duky

06.02.2018 Úterý

Hed Pe

DJs: Hed Pe, Double Experience, Conveyer
Tvrdé Žestě: Ottone Pesante, Nerdway + Giantbear + Antonio Camarata

07.02.2018 Středa
07.02.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Festival Spectaculare: Lapalux

Live: Lapalux, Carlos Cipa & Occupanther
Vstupné: 300 - 450

Psytrance

DJs: Ondrej Psyla, Turo, Jerry Collar
Disco House: Pdf Djs

08.02.2018 Čtvrtek

Spectaculare: Max Cooper

DJs: Max Cooper (live), Sonority (live) + VJ Foolius, Floex + VJ Dan Gregor
Vstupné: 350

Houm Ekšn

DJs: Jindra, Tom Saver
Vstupné: 50

08.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Rock N Roll

DJs: Rockin Robin

Dnb Stage

DJs: Cherw, Sawgreen, Wossa, Mkay, Oglokoog
Reggae Stage: Mr. Cocoman, Boldrik, Mikkim, Kattygyal Kenta

09.02.2018 Pátek

Definition House

DJs: Vilem, Loutka, Wulky
2. stage: Mendoza, Moskalus

Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Roman Rai & Ark3r Bday Bash

DJs: Roman Rai, Ark3r, Anīc
Vstupné: 50

Omek & VK Studio

DJs: Omek, Vk Studio, Deivis, Roman Winkelmann

Lineup

DNB DNA: LiR Warm up

DJs: A-Cray, Tom Small, Panzer, Hrr.nec, Zaion, Crashman, Sinner, Gr3p, Lisz
Vstupné: 70 / 100
Web: www.redrumcrew.cz

Lineup

Trip 2 House

DJs: LaDiDa, Mulli, GG
Vstupné: 150

09.02.2018
Česká Lípa
Cascada

Dnb Cold Vibes

DJs: Lavagio, Story, Paradis, D. N. A
Vstupné: 50

09.02.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Afu-Ra feat Cut Dem

Live: Afu-Ra + Cut Dem, Orion, Pio Squad, Zverina, Čis T
Speciality: křest CD
Vstupné: 250 / 300

Bang!

DJs: Malá scéna: Cut Dem, Mr. Funky Machine + Iwan Linetski + Victor Lesque
Divadelní bar: Ill Pepson, Ill Rick, Forrest Pine

Vstupné: 60

Jungle Dnb Session

DJs: Chris.Su + Mc Fedora, No Money, Halbax, Pixie, Wash, Driver
Code Techno Stage: Ravic, Callboy, Deviant, Marcø Biary (live), Pixie

Lineup

09.02.2018
České Budějovice
Komiks

Acid Adventure

DJs: Revize, Aztek, Nana, Bebe
Vstupné: 70

Smečka

DJs: JJJW aka Junior Jan + JW, Jan Willert, Arco

Novinky

Lineup

10.02.2018 Sobota

CamelPhat

DJs: CamelPhat, Biodan, Subgate
2. stage: Arturo Legorreta, Alan Turrubiarte

Vstupné: 290

Články

Lineup

Sexy Beats

DJs: Lumiere, Fatty M., Jorgos
Vstupné: 50

Piknik

DJs: Ian Kita, Josh Singer, Alexx, Pete Ripe

Lineup

10.02.2018
Ostrava
Dock

Techport

DJs: BobTape, Kubil, Majkymajk, Lednička

Lineup

10.02.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Urban Beats

DJs: Jimmix + Hlava
Vstupné: 50

10.02.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Refresh

DJs: Raju, Eagle + host
Vstupné: 50

Rem Phase

DJs: Tom Liem, Citty + Scannt (live), , Dash, Kina, Raleigh, Atmo By Bee You & _It_
Minimal Room: Luigi Rossi, Munaki

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně