Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
24.02.2019 Neděle
24.02.2019
Sydney

Parramatta Park
Ultra Australia: Sydney

Ultra Australia: Sydney

DJs: Adam Beyer, The Chainsmokers, Nicole Moudaber b2b Dubfire, Martin Garrix, Illesium, Marshmello, Joris Voorn, Slushi
Vstupné: 145 / 165 / 1954 AU$
Web: www.ultraaustralia.com

Let it Roll Winter afterparty

DJs: Mustaffa & Sheriff, Mazzon, VoidSec
Speciality: od 6 hod.

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

25.02.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Leemac, Jean Luc, Future
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Rahul, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

25.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb

DJs: Mlf, Tricky V

26.02.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Lumichell, Maztah

Latino: Atares

Live: Atares

26.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Frankov

27.02.2019 Středa

Modeselektor

Live: Modeselektor, Catnapp
Speciality: Modeselektor Live Tour
Vstupné: 530 + poplatky

Články

Ceny Apollo 2018

Live: dozvíte se :)

Madnessday

DJs: Mad Lad Crew, La Tino Brothers

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

27.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Yne66683, Marmite

Epic Wednesdays

DJs: Giacomo, Australan
Vstupné: 120

28.02.2019 Čtvrtek

N.O.H.A.

Live: N.O.H.A.

Semester Opening Party

DJs: Peer Van Der N, Tricky V, Filipo Astelo
Vstupné: 100 – 200

Unplugged

DJs: Face, Nitrous, Filip Dee
Vstupné: zdarma

Balthazar

Live: Balthazar, Faces on TV

Prague Student Festival: Semester Kick Off

DJs: Nacho, Ohmyprague! Dj Crew

House

DJs: Martiño

28.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Mainstream Party Hits

DJs: Baptista, Secret Crew

Almost Wknd

DJs: Maztah, Luis De Mark
Vstupné: 120

01.03.2019 Pátek

Vlny

DJs: Biodan, Michael C, Slater, Zissou
Vstupné: 100

01.03.2019 - 02.03.2019
Praha
Storm Audiotrauma Fest 2k19

Audiotrauma Fest 2k19

Live: Haujobb, Chrysalide, Iszoloscope, Kirdec, Rendered, Sonic Area, Flint Glass + Collapsar

Ektor

Live: Ektor
Speciality: křest alba Marko

Drumstation

DJs: Quartz, Survey, Agem, Ahz + Annita, Far Horizon, Poly-V, Theya
2nd Stage: Karim Maas, Fallen Gemini, Stanjah, Theya, Veslak

02.03.2019 Sobota

Meeting

DJs: Arian 911, Joe Metzenmacher, Cuba, Rody, Furt Codein
Vstupné: 100

01.03.2019 - 02.03.2019
Praha
Storm Audiotrauma Fest 2k19

Audiotrauma Fest 2k19

Live: Haujobb, Chrysalide, Iszoloscope, Kirdec, Rendered, Sonic Area, Flint Glass + Collapsar

Session Victim dj set

DJs: Session Victim, Fun, Sanny, AndrewJ
Vstupné: 250 / 290

06.03.2019 Středa

DNB Meeting #2

DJs: Fallen Gemini, Bifidus Aktif, Tony Terra, Cherw, Hrounex, Azawakk
Speciality: DnB kvíz

07.03.2019 Čtvrtek

Yes Or Boat?

DJs: Total Woods
Vstupné: zdarma

08.03.2019 Pátek
08.03.2019 - 09.03.2019
Istanbul

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Sónar Istanbul 2019

DJs: FJAAK, Henrik Schwarz (live), , George FitzGerald (live), , Matador (live), , Modeselektor (live), , Widening Gyre (live), Khonnar (live), Laurent Garnier, Ben Frost, Bicep, Deena Abdelwahed, DJ Lag, DJ Seinfeld, DJ Stingray, Gazelle Twin, HAAi, Kobosil, Octo Octa, The Field, Tijana T, Volvox
Vstupné: 490 TL

Články

Hirose

DJs: AnīC, Augustin Alvarez, Luke Nova
Vstupné: 100

08.03.2019
Kopřivnice
Papaya

Warm up tour 20 years of JZD promotion

DJs: Roman Hyde, Jadran, Martini, Styrax, MaSo
Vstupné: 50
Web: www.jzdpromotion.cz

Brighter

DJs: Empire, Doppelganger, C:RCLE, Phill Gin, Tian
Vstupné: 70

Lineup

09.03.2019 Sobota
08.03.2019 - 09.03.2019
Istanbul

Sónar Istanbul 2019

DJs: FJAAK, Henrik Schwarz (live), , George FitzGerald (live), , Matador (live), , Modeselektor (live), , Widening Gyre (live), Khonnar (live), Laurent Garnier, Ben Frost, Bicep, Deena Abdelwahed, DJ Lag, DJ Seinfeld, DJ Stingray, Gazelle Twin, HAAi, Kobosil, Octo Octa, The Field, Tijana T, Volvox
Vstupné: 490 TL

Články

Sexy Beats

DJs: Lumiere, Losko, True Detective
Vstupné: 100

13.03.2019 Středa
13.03.2019 - 15.03.2019
Alpe-d'Huez
Tomorrowland Winter
14.03.2019 Čtvrtek
13.03.2019 - 15.03.2019
Alpe-d'Huez
Tomorrowland Winter

Leep Deep

DJs: Rody + Live
Vstupné: zdarma

15.03.2019 Pátek
13.03.2019 - 15.03.2019
Alpe-d'Huez
Tomorrowland Winter

Devastator Hall

DJs: Angerfist, Rejecta, Dr.Peacock, Hyrule War, Da Tweekaz + hosti

Elektra: The Hacker

DJs: The Hacker + hosti
Vstupné: 390 + poplatky

Rave Nation: Club Edition

DJs: Killer, Lucas, Shiva, Mike Goldfinch
Vstupné: 80

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně