Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
18.08.2018 Sobota
18.08.2018
Amsterdam

NDSM

Drumcode Festival 2018

DJs: Adam Beyer, Adam Port b2b &me, Amelie Lens, Arjun Vagale, Bart Skils, Boxia, Dense & Pika, Enrico Sangiuliano, Harvey McKay, Ida Engberg, Ilario Alicante, Joel Mull, Joseph Capriati, Julian Jeweil, La Fleur, Layton Giordani, Luigi Madonna & Roberto Capuano, Marco Faraone, Mark Reeve, Nick Curly, Nicole Moudaber, Pan-Pot, Pig&Dan, Reset Robot, Tiger Stripes

Články

18.08.2018
Rotterdam
Rotterdam Rave Festival 2018

Rotterdam Rave Festival 2018

DJs: Nina Kraviz, Speedy J, Anotr, Ben Buitendijk, Boris Ross, AnD (live), MPIA3 (live), Dax J, Deniro, Headstrong (aka Randomer & Clouds), Karim Soliman, Michel de Hey + Benny Rodrigues, Paula Temple + Rebekah, Remco Beekwilder, Rowen Clark, Stranger
Vstupné: 35 €
Web: www.rotterdamrave.com

Články

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Lineup

17.08.2018 - 18.08.2018
Horčápsko

Kačeři 2018

Live: Pipes and Pints, Tune circus, Prago union, Kapitán Demo, E!E, Cocotte Minute, Pawnshop, Branko's Bridge, Pindy z gyndy, Roofers, Duo Sympaťáci
DJs: Horacio Cruz, B-Complex, Pixie, Subgate, Roberto Chochola, N. Dee, Spiriakos, Jindřich Vacek, Sla_M, Tom P, Meli, Jakobeen, KRA-STRA sound, Fedy, Magenta sound, Robo, Ona, Wasily, Czaryfug, Overdose Music
Speciality: stanové městečko
Vstupné: 400 / 450
Web: www.kaceri-festival.cz

Steen & Makarov

DJs: Steen & Makarov, Spiriakos, Nois, Nee`o
Vstupné: 100

Články

Lineup

DJs 4 Charity 2018

DJs: Alexx, Bear, Chris Sadler, Cruz, Czida, Da Fresh=, Deepmorals, Dubler, Elwira, Fish, Hasik, iGOR, Jaqullin, Javas, Jeff B, Josh Singer, Kik, Kollmixx, Liner + Mark B, Lixx, Loudspeaker, Lucasch, Luis, Marcus Cooper, Martini, Mirkin, Orbith, Paul Hubiss, Paul La Poyd, Peter Pea, Phil Albedo, Qmann, Rado, Ronnie, Sayko, Slawe Zero, Strange Position, Tom Hades, TRJN, VK studio, Vojte, Voodoo Piet, Vyos, X.Morph, You2 etc.
Vstupné: 300
Web: www.djs4charity.cz

Definition House

DJs: Fatty M, Lumiere, Dan Cooley
2. stage: Beatfoot, Loopin

Vstupné: 150

Mácháč Club Tour

DJs: Lucca, Subgate, Tibiza, Enrico, Wulky

Lineup

Vivacity

DJs: Roman Rai, Cubik + Checo Zac
Vstupné: 50

Republic Artists

DJs: Sakro, Thomas Tesla, Mb

All Shades Of House

DJs: Mark Dale, Lillou

18.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno

DJs: Nick Elia (live), Elek-Fun, Ly Sas

Palicavonzvreca

DJs: Pär Grindvik, Loktibrada, Peal, Benco

Novinky

Lineup

Pražský Dnb Festival

DJs: Štvanice: Technimatic, Kubatko, Tom Small, Liqudators, Liquid Dnb Crew, Kamcza, Eska
House Stage: Ahz, Annita, Animal Print, Panorama, Silhouette, Sta
Dnb Friends Stage: Audiocuts, Ozone, Honey T, Neighbour + Frock, Babe Ln

Lineup

19.08.2018 Neděle

Sundance

DJs: Cj Fox, D´Safo, Josh Mosaiq
Vstupné: zdarma

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Electroswing & Balkan

DJs: Universal Swing Brothers + hosti

20.08.2018 Pondělí

Summer Calling Monday

DJs: Andy Road, Tricky V
2. stage: Lumichell, Romi Lux

Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Mondays Like Fridays!

DJs: Filippo Astelo, Erk

Los Tekkenos

DJs: Jzd Sound + hosti
Techouse Stage: Tráva + hosti

20.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Nazeem, Anti Djs Make A Difference

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

21.08.2018 Úterý

Tunesday

DJs: Biodan, Manio
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Partylicious

DJs: Lu Michell, Romi Lux

House Techno Dužina

DJs: Animal Print, Ahz, Annita, Honey T
Zombie Syndicate: Tony Terra, Cinic, Corborat, Dubsquad, Baboon, Anode, N:Snitch + Spyke

21.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Seldon

Worldbeat & House

DJs: Danny Hell

22.08.2018 Středa

Avenue 33

DJs: Michael C, Minister
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Colorful House

DJs: Dan Cooley, Tokátko

House Stage

DJs: Uone, Schwa + hosti
Ninefont Showcase: Javier Ferreira, Insect Elektrika

22.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Speedy, Higround, Quiist

Rare Latino

DJs: Romario, Joe Harper

23.08.2018 Čtvrtek
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

Electronic Warriors

DJs: Fatty M, Lumiere
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Unplugged

DJs: Face, Pauls. B + Petr-Ik
Summer Terrace Lounge: Chochacz

Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Jump Up Stage

DJs: Next:Gen + hosti

23.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Cumbia Cooperativa

Live: Cumbia Cooperativa
DJs: Desconocido

Funk & Soul

DJs: Mr. Kova

24.08.2018 Pátek
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

24.08.2018 - 25.08.2018
Vroutek

Rock for Churchill 2018

Live: Lamb, The Subways, Paddy & The Rats, Polemic + Dr. Ring Ding, N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra etc.

24.08.2018 - 25.08.2018
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Refreshment

DJs: Stame, Michael C, Dafonic
2. stage: Animal Print, Denny Krygr

Vstupné: 150

We Love Music

DJs: Tibi, Tomics, 2k, No Pants
Summer Terrace Lounge:

Vstupné: terasa zdarma / 50

Bass Drop 52

DJs: Thoran, Lauscheffekt, Ctrl, Novinski, Spiders Territory, Disco Partysons, Reverend Octagon, Grime Time Djs

Badroom tekk

DJs: Yowii, Tanukichi, Suburbass, Hungry Beats, The Butchers, Freddy, Antičlověk
Vstupné: 150

Liquid Flights

DJs: Electrosoul System, Changing Faces + C:Rcle, Theya, Runky, Fallen Gemini, Syky, Stanjah
Techno Stage: Otik, Feelin Acid? Crew + hosti

24.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

D'n'B

DJs: Redex, Furious Freaks, No Cure, Futical, Low Tact, S-Bish

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně