Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: tento víkend
17.08.2018 Pátek
17.08.2018
Říčany u Prahy

Staré koupaliště

Starák Fest 2018

Live: Hentai Corporation, Rest, SPS, Skywalker, The Chancers, Burning Steps, Brando's Eyes, Jet8, The Atavists, Rastafidli Orkestra, Fall From Everest, Crossroads, FG
DJs: MikkiM, Southern Vision Crew, Rich, Fatal Noise Djs, Bica, Coolcream, Asyd, Mr.Kangaroo + Story + Francesco
Vstupné: 150
Web: www.starak.cz

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Lineup

17.08.2018 - 18.08.2018
Horčápsko

Kačeři 2018

Live: Pipes and Pints, Tune circus, Prago union, Kapitán Demo, E!E, Cocotte Minute, Pawnshop, Branko's Bridge, Pindy z gyndy, Roofers, Duo Sympaťáci
DJs: Horacio Cruz, B-Complex, Pixie, Subgate, Roberto Chochola, N. Dee, Spiriakos, Jindřich Vacek, Sla_M, Tom P, Meli, Jakobeen, KRA-STRA sound, Fedy, Magenta sound, Robo, Ona, Wasily, Czaryfug, Overdose Music
Speciality: stanové městečko
Vstupné: 400 / 450
Web: www.kaceri-festival.cz

No-oN

DJs: No-oN, Thin & Thick, Nirthy + Namtrack, Marcel De Valerio
Vstupné: 100

Lineup

17.08.2018
Olomouc
Echo Late Night

Late Night

DJs: Jaqullin, Denysa, Loudspeaker, OndRasH, B-style, Shiwazz
Vstupné: 50

Lineup

DJs 4 Charity 2018

DJs: Alexx, Bear, Chris Sadler, Cruz, Czida, Da Fresh=, Deepmorals, Dubler, Elwira, Fish, Hasik, iGOR, Jaqullin, Javas, Jeff B, Josh Singer, Kik, Kollmixx, Liner + Mark B, Lixx, Loudspeaker, Lucasch, Luis, Marcus Cooper, Martini, Mirkin, Orbith, Paul Hubiss, Paul La Poyd, Peter Pea, Phil Albedo, Qmann, Rado, Ronnie, Sayko, Slawe Zero, Strange Position, Tom Hades, TRJN, VK studio, Vojte, Voodoo Piet, Vyos, X.Morph, You2 etc.
Vstupné: 300
Web: www.djs4charity.cz

Sunsphere

DJs: Michael C, Melvin Coxx, Mike Mex
2. stage: Arturo Legorreta, Marvelous Bey

Vstupné: 150

Neurobase

DJs: Mustaffa + Sheriff, Tony Terra, Neurolab, Gloom, 5th Element

Lineup

Twist

DJs: Raidem, Brady, Enchantress
Summer Terrace Lounge: Sepap + Eleph (live)

Vstupné: terasa zdarma / 50

Who Run The World? Girls!

DJs: Make A Difference, Battle Lady

Foundation Music

DJs: Liquid A

17.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Electro House

DJs: Nazeem, Kao Oui

Pražský Dnb Festival

DJs: Štvanice: Beesu, Pixie, Volume Plus + hosti
Break Stage: Ohm Square Sound, Kaplick, Saku, Brada, Voita
Dnb Friends Stage: Liquid Spirit, Pathfinder Recs, Deep Principle

Lineup

Yebe?: Cloud9 vol. 2

DJs: Tejsty Bejkon, Bassing, Rawe, Hekrim, Asanẵ, Mow N Max

18.08.2018 Sobota
18.08.2018
Amsterdam

NDSM

Drumcode Festival 2018

DJs: Adam Beyer, Adam Port b2b &me, Amelie Lens, Arjun Vagale, Bart Skils, Boxia, Dense & Pika, Enrico Sangiuliano, Harvey McKay, Ida Engberg, Ilario Alicante, Joel Mull, Joseph Capriati, Julian Jeweil, La Fleur, Layton Giordani, Luigi Madonna & Roberto Capuano, Marco Faraone, Mark Reeve, Nick Curly, Nicole Moudaber, Pan-Pot, Pig&Dan, Reset Robot, Tiger Stripes

Články

18.08.2018
Rotterdam
Rotterdam Rave Festival 2018

Rotterdam Rave Festival 2018

DJs: Nina Kraviz, Speedy J, Anotr, Ben Buitendijk, Boris Ross, AnD (live), MPIA3 (live), Dax J, Deniro, Headstrong (aka Randomer & Clouds), Karim Soliman, Michel de Hey + Benny Rodrigues, Paula Temple + Rebekah, Remco Beekwilder, Rowen Clark, Stranger
Vstupné: 35 €
Web: www.rotterdamrave.com

Články

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Lineup

17.08.2018 - 18.08.2018
Horčápsko

Kačeři 2018

Live: Pipes and Pints, Tune circus, Prago union, Kapitán Demo, E!E, Cocotte Minute, Pawnshop, Branko's Bridge, Pindy z gyndy, Roofers, Duo Sympaťáci
DJs: Horacio Cruz, B-Complex, Pixie, Subgate, Roberto Chochola, N. Dee, Spiriakos, Jindřich Vacek, Sla_M, Tom P, Meli, Jakobeen, KRA-STRA sound, Fedy, Magenta sound, Robo, Ona, Wasily, Czaryfug, Overdose Music
Speciality: stanové městečko
Vstupné: 400 / 450
Web: www.kaceri-festival.cz

Steen & Makarov

DJs: Steen & Makarov, Spiriakos, Nois, Nee`o
Vstupné: 100

Články

Lineup

DJs 4 Charity 2018

DJs: Alexx, Bear, Chris Sadler, Cruz, Czida, Da Fresh=, Deepmorals, Dubler, Elwira, Fish, Hasik, iGOR, Jaqullin, Javas, Jeff B, Josh Singer, Kik, Kollmixx, Liner + Mark B, Lixx, Loudspeaker, Lucasch, Luis, Marcus Cooper, Martini, Mirkin, Orbith, Paul Hubiss, Paul La Poyd, Peter Pea, Phil Albedo, Qmann, Rado, Ronnie, Sayko, Slawe Zero, Strange Position, Tom Hades, TRJN, VK studio, Vojte, Voodoo Piet, Vyos, X.Morph, You2 etc.
Vstupné: 300
Web: www.djs4charity.cz

Definition House

DJs: Fatty M, Lumiere, Dan Cooley
2. stage: Beatfoot, Loopin

Vstupné: 150

Mácháč Club Tour

DJs: Lucca, Subgate, Tibiza, Enrico, Wulky

Lineup

Vivacity

DJs: Roman Rai, Cubik + Checo Zac
Vstupné: 50

Republic Artists

DJs: Sakro, Thomas Tesla, Mb

All Shades Of House

DJs: Mark Dale, Lillou

18.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno

DJs: Nick Elia (live), Elek-Fun, Ly Sas

Palicavonzvreca

DJs: Pär Grindvik, Loktibrada, Peal, Benco

Novinky

Lineup

Pražský Dnb Festival

DJs: Štvanice: Technimatic, Kubatko, Tom Small, Liqudators, Liquid Dnb Crew, Kamcza, Eska
House Stage: Ahz, Annita, Animal Print, Panorama, Silhouette, Sta
Dnb Friends Stage: Audiocuts, Ozone, Honey T, Neighbour + Frock, Babe Ln

Lineup

19.08.2018 Neděle

Sundance

DJs: Cj Fox, D´Safo, Josh Mosaiq
Vstupné: zdarma

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Electroswing & Balkan

DJs: Universal Swing Brothers + hosti

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně