Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: tento týden region: Praha město: Praha
19.09.2018 Středa

Avenue 33

DJs: Minister, Tibiza
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

From House 2 Dnb

DJs: Ozone, Animal Print, Parallel Aktivity, Rich Fd

Rare Latino

DJs: Romario, Joe Harper

19.09.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Jimmyx

Boldrik B Day Bash

DJs: Jo Corbeau, Zverina, Cocoman, Colectiv, Messenjah, Dreadalist, Emsa, Formiš
Psytrance: Psyla + hosti

20.09.2018 Čtvrtek

Abstrkt

DJs: Animal Print + 2k
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Worldbeat House

DJs: Danny Hell

20.09.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Prague Alternative

DJs: Vanko, Flyplender, Jareza

A51 vs Hypno 808

DJs: Dryman + hosti

21.09.2018 Pátek

Twist

DJs: Raidem, Brady, Zaloo
Vstupné: 50

Red Bull Music 3style

Live: Wich, Trosky, Mike Trafik, Aleqs Notal, Damianito
DJs: Roxtar, Friky, Ondrash, Buldog, Forrest Pine, Diskotek
Vstupné: 300

Bass Drop #53

DJs: Ctrl, Non, Disco Very, Gory Groovian, Discoparty Sons, Grime Time Djs

21.09.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Rap History

DJs: Lil Rowa + Robot
Vstupné: 60

Fusion

DJs: Hlava + hosti

21.09.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb & Dubstep

DJs: Jump Up Cave Showcase, Upfockerz, Furious Freaks, No Cure, Futical, Low Tact

21.09.2018
Praha

Alternatiff

Re-opening party

DJs: Bodie Raw, José Madeira etc.
Vstupné: zdarma

Cross Square

Live: Shamen
DJs: B Komplex + Vladimir 518, Kamcza + Eska, Mersi, Kan-Jacca, Audiocuts, Prokta
Techno Stage: Miyagi, Ark3r, Bronee, Dada

22.09.2018 Sobota

George FitzGerald

DJs: George FitzGerald, Taavo, Fatty M, dMI.TRY
2. stage: Anic aka Adam + Niki Cloud

Vstupné: 270

Soutěže

Vivacity

DJs: Cubik + Checo Zac, Dan Cooley
Vstupné: 50

Bass Overdose: Red light district II.

DJs: Kisscut, Snookey, Beast Jane, Lintu, NelliQ, Magica
Vstupné: 100

Lazy Lizard

DJs: Tráva, Risto

22.09.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Afterparty Prulet: Downtown Praha

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 50

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

22.09.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Bass Overdose: Red Light District II

DJs: Kisscut, Snookey, Beast Jane, Nelliq, Magica

Cross Square

Live: The Tchendos + hosti
DJs: Double Trouble: Ozy + Ludkey, Chombo, Deltaphonix, R-Flyer, Elvis, Dorian, No Money, Volume Plus, Houbass, Drumbassterds Crew
Liquid Stage: Dave Owen, Jay Rome, Runky, Shft, Blofeld, Stanjah, Myslo Crue

23.09.2018 Neděle

Sunday Rhythm

DJs: Superfloor, True Detectives, One Ac

Garden Of Grooves

DJs: Lillou, Jesse, Cabana Libre, Hiro + hosti
Dubstep Dub & More: Bogl + Trezila, Dubsteblog Djs

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně