Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští týden region: Praha město: Praha
19.11.2018 Pondělí

Jedi Mind Tricks: Torture Boombox

Live: Jedi Mind Tricks
Vstupné: 590

Colectiv a křest alba

Live: Mr. Cocoman and Solid Vibes, MC Dr. Kary, Jiří MessenJah, Urban Robot Juraj Jr Smile Tužinský Ryhha Level Lion
DJs: Selector Boldrik, Herby, Fil Gurman Jh
Speciality: křest alba První a posel dní
Vstupné: 180
Web: www.facebook.com/tresor.club.prague

Mondays Like Fridays!

DJs: Rahul, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

19.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Make A Difference Prague + hosti

Los Tekkenos

DJs: Nsk + hosti
Deep Beat Avantgarde Stage: Sta +

20.11.2018 Úterý

Dillon

Live: Dillon
Vstupné: 390

Partyliciou

DJs: Lu Michell, Saybon

20.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Denny Krygr, Gianni Hansen

Vpx Stage

DJs: Nitrous, D-Resist, Rade

21.11.2018 Středa

The Glitch Mob

Live: The Glitch Mob, Slugabed
Speciality: Tour See without Eyes
Vstupné: 620 + popl.

21.11.2018
Praha
Roxy
NoD
Flying Horseman

Flying Horseman

Live: Flying Horseman
Vstupné: 250

Roo Panes

Live: Roo Panes
Vstupné: 290

Madnessday

DJs: Baptista, Mad Lad Crew

Liquid Dnb & House

DJs: A2, Houbass, Neighbour, Frock

21.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Johny Caress

Develooper

DJs: Develooper, Skony, Pat Heart

22.11.2018 Čtvrtek

Unplugged

DJs: Face, Vik, Loopin
Vstupné: zdarma

Funk Disco Edits

DJs: Pavel Bidlo

22.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno & House

DJs: Marvelous Bey

Gary Numan

Live: Gary Numan, Nightmare Air

Mustaffa & Sheriff Invite

DJs: Mustaffa & Sheriff, Tony Terra, Meph, Double You, Dirty Boy, Spooner, Myhy

22.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Funk & Hip Hop

DJs: Bica + host

23.11.2018 Pátek

Monika Kruse

DJs: Monika Kruse, Ksandra, Tibiza
2. stage: Arturo Legorreta, Xxx

Vstupné: 320

Články

Circle

DJs: Dan Formless, Jag Kiranmay, Rob.S.
Vstupné: 50

Bass Drop #54

DJs: Ctrl, Non, Cyper Sound, Terorr, Disco Very

Fusion

DJs: Hlava + hosti

23.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb

DJs: Kyrist, Higround, Wrack, Furious Freaks, Futical

Digital Cross

DJs: Fourth Order, Shenkster + The Infect, Houbass, Gloom + Deltaphoenix, John Simon, Beast:Mode, Zkratt + Jimmy Navarro, Ill Minded Mc
Deep Stage: Grey Code, Adepth, Opaque, Notequalmusic , Simple Souls Abbre, Backside Doppelganger, Acid

Randomer

DJs: Randomer, equi, Ol-Wiz
Vstupné: 200 / 250

23.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Funk You

DJs: Mr. Funky Machine + Iwan Linetski + host

24.11.2018 Sobota

Imagination Festival 2018

DJs: A.M.C, Emperor, Macky Gee, Maduk, Pythius versus Gydra, The Prototypes, The Upbeats, 3RDKND: Donny, Katharsys a Forbidden Society, Symplex, Holotrope, Caine, Evil Activities, Greazy Puzzy Fuckerz, Gunz for Hire, Keltek, Mandy, Sefa, Zatox, Andy The Core vs.Hungry Beats, Hatom, Mejsi
Vstupné: 1190
Web: http://imaginationfestival.cz/

Novinky

Climax 20th Anniversary

DJs: Todd Terry, Chris Sadler, Dan Cooley
2. stage: Yannick, Milan Bilek

Vstupné: 350 + popl.

Meeting

DJs: Ri Za, Cuba, Rody, C’moi, Furt Codein
Vstupné: 50

Dan Mangan & Laura Gibson

Live: Dan Mangan + Laura Gibson
Vstupné: 250

DNB Clash

DJs: Furious Freaks, Neurolab, VirCZ, Sn3hura, TOD, Eight times, Mindgroove, Danoush, Noidea
Vstupné: 60 / 100

Lineup

Elektro//Nische

DJs: Oldrich Sic Jr., Orbith

24.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

D’n’b Clash

DJs: Duneni.cz, Urban Scalp, Latrod3ctus, Furious Freaks Dnb

Mutations X Konnekt

DJs: Beneath, Laksa, Ossia, Harmless Youth, Dmit.Ry
Technord Basement: Citty (live), Synaptik, Dahø , Xadam, Toni Riot

24.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

El Clasico

DJs: Oneheartman + Joke

25.11.2018 Neděle

Anthrax

Live: Anthrax
Vstupné: 890

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Electro Swing

DJs: James Wing + hosti
House Stage: Jesse + hosti

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně