Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští týden region: Praha město: Praha
25.03.2019 Pondělí

Mondays Like Fridays!

DJs: Rahul, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

Free Mondays

DJs: Andy Road, John Baker, Rider
Vstupné: zdarma

25.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Stili, Tricky V

26.03.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Koogee, Armeni

Eclectic

DJs: Jana Kománková

26.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Seldon

27.03.2019 Středa

Madnessday

DJs: Skelley, Pink Concrete

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

27.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino & Rnb

DJs: Mad Lad Crew, Mates Do Solids

28.03.2019 Čtvrtek

Unplugged

DJs: James Baseley, Face, Radio
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

28.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Dancehall & Latino & Hip Hop

DJs: Teddy Ziggy, Buldog, Lazer

29.03.2019 Pátek

Recondite

DJs: Recondite (live), Shaftling + Täino, Subgate + Tibiza
2. stage: Arturo Legorreta, Mike Corner

Vstupné: 290 + poplatky

Just Like That

DJs: Rory Cochrane, Pat Heart, Lukas Micka
Vstupné: 100

Night Riders

DJs: Junior Jan, Jw, Milan Kroužil, Danny Mathew

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

party Round UP

DJs: Sonja Moonear, Francesco Del Garda, Shonky, Mari.te, Bruno Curtis, Eddie Mur, Agustin Alvarez
Vstupné: 200 – 500

29.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop & Urban

DJs: Last + Shrxty, Kojo, Crew

29.03.2019
Praha

střecha OD Kotva

Giorgia Angiuli

DJs: Giorgia Angiuli (live), Windowlickerz (live) etc.

30.03.2019 Sobota

Pure Rhythm

DJs: Rescue, Soda, Canobee, Box
Vstupné: 100

Macky Gee

DJs: Macky Gee, Upfockerz, Mersi, N.E.D., Prase, Herax, Masto Crew, Marníte
Must FF! Invites: Corborat, Dubsquad, Spooniz, Blvcktee, Hepex, Must FF!

Planets #02

DJs: Biodan, Omek, Tomics, Zissou

House

DJs: Martiño

Climax

DJs: Miquel, Microsleeper
2. stage: Fun, Sanny

Vstupné: 150

30.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Bass Overdose_System Hacked

DJs: Tephra + Arkoze, Beast:season, Audiocuts, Minikin, Opaque + Mia, Beast Jane, Fourseason, Luménica (voc)
Vstupné: 100

30.03.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Vibruj!

DJs: Parallel Actvity, Honey T, Runky, EJDM, ARS:N
Vstupné: 60

31.03.2019 Neděle

Sunday Rhythm

DJs: Raidem

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně