Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští týden
20.08.2018 Pondělí

Summer Calling Monday

DJs: Andy Road, Tricky V
2. stage: Lumichell, Romi Lux

Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Mondays Like Fridays!

DJs: Filippo Astelo, Erk

Los Tekkenos

DJs: Jzd Sound + hosti
Techouse Stage: Tráva + hosti

20.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Nazeem, Anti Djs Make A Difference

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

21.08.2018 Úterý

Tunesday

DJs: Biodan, Manio
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Partylicious

DJs: Lu Michell, Romi Lux

House Techno Dužina

DJs: Animal Print, Ahz, Annita, Honey T
Zombie Syndicate: Tony Terra, Cinic, Corborat, Dubsquad, Baboon, Anode, N:Snitch + Spyke

21.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Seldon

Worldbeat & House

DJs: Danny Hell

22.08.2018 Středa

Avenue 33

DJs: Michael C, Minister
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Colorful House

DJs: Dan Cooley, Tokátko

House Stage

DJs: Uone, Schwa + hosti
Ninefont Showcase: Javier Ferreira, Insect Elektrika

22.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Speedy, Higround, Quiist

Rare Latino

DJs: Romario, Joe Harper

23.08.2018 Čtvrtek
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

Electronic Warriors

DJs: Fatty M, Lumiere
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Unplugged

DJs: Face, Pauls. B + Petr-Ik
Summer Terrace Lounge: Chochacz

Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Jump Up Stage

DJs: Next:Gen + hosti

23.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Cumbia Cooperativa

Live: Cumbia Cooperativa
DJs: Desconocido

Funk & Soul

DJs: Mr. Kova

24.08.2018 Pátek
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

24.08.2018 - 25.08.2018
Vroutek

Rock for Churchill 2018

Live: Lamb, The Subways, Paddy & The Rats, Polemic + Dr. Ring Ding, N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra etc.

24.08.2018 - 25.08.2018
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Refreshment

DJs: Stame, Michael C, Dafonic
2. stage: Animal Print, Denny Krygr

Vstupné: 150

We Love Music

DJs: Tibi, Tomics, 2k, No Pants
Summer Terrace Lounge:

Vstupné: terasa zdarma / 50

Bass Drop 52

DJs: Thoran, Lauscheffekt, Ctrl, Novinski, Spiders Territory, Disco Partysons, Reverend Octagon, Grime Time Djs

Badroom tekk

DJs: Yowii, Tanukichi, Suburbass, Hungry Beats, The Butchers, Freddy, Antičlověk
Vstupné: 150

Liquid Flights

DJs: Electrosoul System, Changing Faces + C:Rcle, Theya, Runky, Fallen Gemini, Syky, Stanjah
Techno Stage: Otik, Feelin Acid? Crew + hosti

24.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

D'n'B

DJs: Redex, Furious Freaks, No Cure, Futical, Low Tact, S-Bish

Fusion

DJs: Hlava

25.08.2018 Sobota
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

24.08.2018 - 25.08.2018
Vroutek

Rock for Churchill 2018

Live: Lamb, The Subways, Paddy & The Rats, Polemic + Dr. Ring Ding, N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra etc.

24.08.2018 - 25.08.2018
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Climax

DJs: Chris Sadler, Cubik, Marcus Burian
2. stage: Beatfoot, Ultrafino

Vstupné: 150

Bliss

DJs: Anton X, Airto, Kim Pixa, Filip Dee
Vstupné: 50

Okoř

Live: Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Anna K, Xindl X, TH!S, Mirai a Yo Yo Band
Web: www.festivalokor.cz

Rytm Section

DJs: Wz, Ol-Wiz, Dmit.Ry

Meander

DJs: Ondrej Psyla + Ejczka, Robas
Main Stage: Schizoid Bears, Shroomi, Djane Lolla, Tercius, Eddie Evilltwin
2nd Stage: Flowwolf, Zooropix, Ondrej Psyla, Cejn

25.08.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trash Gang

DJs: Them Darned Teenagers, Cyper Sound, Johnny Caress, Mc Hellwana

Muzikzoom

DJs: Radek Honc

26.08.2018 Neděle
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

Sundance

DJs: Cj Fox, Elite
Vstupné: zdarma

Breakpoint

DJs: Yannick

Electroswing Madness

DJs: James Wing + hosti

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně