Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští týden
22.07.2019 Pondělí

Summer Calling Monday

DJs: Filip Astelo, Xavier J
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Mondays Like Fridays!

DJs: The Jiggy Man

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

22.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Mad Andre

23.07.2019 Úterý

Tunesday

DJs: X-Dan, Manio
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Partylicious

DJs: Koogee, Illegal

Cumbia: Lozt Mezcal

Live: Lozt Mezcal

23.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Stallo

24.07.2019 Středa

Urban Ultimate

DJs: Australan, Lumichell
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Lab 95

DJs: Praha 420

Rare Latino

DJs: Romario, Joe Harper

24.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Madnessdays

DJs: Tricky V, Mad Lad Crew, Guille Mendez

Epic Wednesdays

DJs: Giacomo, Pauli Gabrieli
Vstupné: 120

25.07.2019 Čtvrtek

Unplugged

DJs: Face, Mike Corner, Milan Kroutil
Vstupné: zdarma

Definition House

DJs: Fatty M, Zissou
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Funk & Soul

DJs: Mr. Kova

25.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Cumbia: Cumbia Cooperativa

Live: Cumbia Cooperativa
DJs: Pachamama, Cesar Chunk

Nightlife

DJs: Australan, Bon Finix
Vstupné: 120

26.07.2019 Pátek
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

26.07.2019 - 27.07.2019
Švihov
Hrad Švihov

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Just Like That

DJs: Denny Trajkov + Firma, Pat Heart, Lukas Micka
Vstupné: 100

Sunsphere

DJs: Lumiere, Dan Cooley, Jean Luc
Vstupné: 150

Trash Gang

DJs: Johnny Love, Them Darned Teenagers, Cyper Sound, Johnny Caress

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

26.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Planets #003

DJs: Biodan, Shaftling, Tibi, Thm

Switch

DJs: Richard Reynolds, Nick Hayden, Lyam
Vstupné: 200 / 350

27.07.2019 Sobota
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

26.07.2019 - 27.07.2019
Švihov
Hrad Švihov

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

27.07.2019
Jelenec

Autocamping Jelenec
Gymtech festival 2019

Gymtech festival 2019

DJs: Drahosh, Paul La Poyd, Matthew, Dragon Hoang, Peter Sparks, Gutt, Zolike, Jajo
Vstupné: 5 €

Prague Afterparty

DJs: Hugorieri, Zissou, Ondrej K, Luckie, Em.Dot + Nugget, Maestro, Wrm
Vstupné: 100

Climax

DJs: Chris Sadler, Sanny, Melvin Coxx
Vstupné: 150

Elektro//Nische

DJs: Göran Meyer, Manuel Rodriguez, Oldrich Sic. Jr.

Eclectic Mix

DJs: Babe Ln

27.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Holiday Overdose

DJs: Beast:Season, Scareman, Metroc

En-Trance With Purple Haze

DJs: Driftmoon, Nifra, Thomas Coastline
Vstupné: 390 / 590

28.07.2019 Neděle
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

Sundance

DJs: Cj Fox, Junior Jan
Vstupné: zdarma

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

1
REKLAMA



REKLAMA