Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: tento měsíc region: Praha město: Praha
19.02.2019 Úterý

Tommy Cash

Live: Tommy Cash
Vstupné: 590

Partylicious

DJs: Lumichell, Bebe One

Worldbeat & House

DJs: Danny Hell

19.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Mvltifidvs

20.02.2019 Středa

Madnessday

DJs: Mad Lad Crew, Mates Do Solids

20.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Akki, Slimaq

Epic Wednesdays

DJs: Lumichell, Luis De Mark
Vstupné: 120

21.02.2019 Čtvrtek

All Night Long

DJs: Identic
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

21.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rnb & Hip Hop

DJs: Lazer, Teddy Ziggy, Buldog

Nightlife

DJs: Ondrash, Lowa
Vstupné: 120

21.02.2019
Praha
Akropolis
Malá scéna

Gfunk & Ghouse & Garage

DJs: Hlava + Cyper Sound

22.02.2019 Pátek

Gorgon City

DJs: Gorgon City, Dan Cooley, Melvin Coxx
2. stage: Marco Key, Rafa´El

Vstupné: 370 + poplatky

We Love Music

DJs: Tibi, Tomics, Ahz, Annita
Vstupné: 100

Fatima Hajji

DJs: Fatima Hajji, Thin & Thick, Denysa, Destroyer + Phil Albedo, Dave Substance-D, David Broom

Moving Pictures Label Showcase

DJs: Lt.Dan, Roman Rai, Täino

Muzikzoom

DJs: Radek Honc

22.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trash Gang

DJs: Them Darned Teenagers, Cyper Sound, Johnny Caress, De, Vinifield, Krabs

En-Trance

DJs: Marlo, Driftmoon, Nifra, Luigi Di Mare
Vstupné: 350 / 550 (VIP)

Konnekt #22

DJs: Safone, Smack One, Tchagun, F*Stroy, Pirez, Rados
Room #02: Benny Ill, Silhouette, Wz, Insane

22.02.2019
Praha
Akropolis
Malá scéna

Techno

DJs: Oliver Torr, Martin Ozvold
Vstupné: 50

23.02.2019 Sobota

Climax

DJs: Chris Sadler, Enrico, Carlo Beta
2. stage: Lillou, Neighbour + Rich Fd (sax)

Vivacity

DJs: Cubik, Checo Zac, Da Moon
Vstupné: 100

Let it Roll Winter afterparty

DJs: Double You, John Simon, Chombo
Speciality: od 6 hod.

Digital Storm

DJs: Vertical, Djantrix, Blau, Psychozix, Turo, Cybernetixx, Reborn + Heehy, Starf
2. stage: Ondrej Psyla, D.M.O., Jaschi, Magua, Harry

Majestic Circus vol. 12: The Grand Edition

DJs: Pat Bedeau, Akrom, Twin, Funspeed

Eclectic Mix

DJs: Babe Ln

23.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb

DJs: Stj, Fourstepper, Excentric

Jauz @ Epic

DJs: Jauz, Manene, Dave + Emty, Pauli Gabrieli, Lyam
Vstupné: 449 / 699 (VIP)

Urban Legends 12

DJs: Funk D'void, El Prevost, Floex, Slater + Urban Legends + Filip Markes, Schwa + Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedlon, Slater, Biodan, 4become1

23.02.2019
Praha
Akropolis
Malá scéna

4x4 Weekend Edition

DJs: Andrew Zidon, Acoustic Terrorist
Vstupné: 50

24.02.2019 Neděle

Let it Roll Winter afterparty

DJs: Mustaffa & Sheriff, Mazzon, VoidSec
Speciality: od 6 hod.

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

25.02.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Leemac, Jean Luc, Future
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Rahul, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

25.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb

DJs: Mlf, Tricky V

26.02.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Lumichell, Maztah

Latino: Atares

Live: Atares

26.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Frankov

27.02.2019 Středa

Modeselektor

Live: Modeselektor, Catnapp
Speciality: Modeselektor Live Tour
Vstupné: 530 + poplatky

Články

Ceny Apollo 2018

Live: dozvíte se :)

Madnessday

DJs: Mad Lad Crew, La Tino Brothers

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

27.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Yne66683, Marmite

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně