Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: tento měsíc
16.10.2018 Úterý

Seafret

Live: Seafret
Vstupné: 440 / 540

VNV Nation

Live: VNV Nation

Partylicious

DJs: Lu Michell, Maztah

16.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Munaki, Minis

16.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Manolito Y Su Trabuco

Live: Manolito Y Su Trabuco
Vstupné: 350

16.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

World Music

DJs: Romario

17.10.2018 Středa

Mindcircus

DJs: Reorder, Kristy Jay, Dennis Besnij, Zagio Sheala
Vstupné: 180 / 200

Články

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Wed Bass

DJs: Hlava, Jimmyx

17.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Prague Alternative

DJs: Flyplender, Lamy cz, Shimita

17.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Michal Ambrož & Hudba Praha

Live: Michal Ambrož & Hudba Praha
Vstupné: 280 - 320

18.10.2018 Čtvrtek

Black Light Party

DJs: Filipo Astelo, Peer Van Der N, Tricky V
Vstupné: 100 - 200

Abstrkt

DJs: 2k + Animal Print
Vstupné: zdarma

Seafret

Live: Seafret
Vstupné: 450 / 540

Dudlík 2018

Live: Atlantik + Saxofrancis + Hošty
DJs: Tráva, Abab, Duma

Funk Disco Edits

DJs: Pavel Bidlo

18.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Alternative Electronica & Rap

Live: Neřvi Mi Do Ucha, Pris, Nylon Jail
DJs: Mc Gey + Trash Gang Djs

19.10.2018 Pátek

OneWay Music

DJs: Orbith, Lucas, Filip Gehringer
Vstupné: 100 / 200

Climax

DJs: Chris Sadler, Pavel Bidlo, Vilem
2. stage: Lillou, 2k

Vstupné: 150

Trancesated #9

DJs: Robert Nickson, Vyrys, Siva, Foxxy Jay, Thomas Verden
Vstupné: 200
Web: www.trancesated.cz

Lineup

Mike Väth

DJs: Mike Väth, Mike Corner, Alexx, Upgrade, Saddan, FlyTech, Kema, Rivendel
Vstupné: 150 / 200
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

Články

Soutěže

Lineup

Twist

DJs: Raidem, Brady, Cuba
Vstupné: 50

Beat Sanctuary IX: Drum and Bass Ritual

DJs: Nemesys, Calvinium, Hery, IA

Lineup

Mirage

DJs: Lucca + Ladida

19.10.2018
Frýdek-Místek
Stoun

Ektor

Live: Ektor

Sound Vibration

DJs: Miltz, Neusanf, Ma.Li.Na aka Mark B + Liner, Paul Hawk, TMC
Speciality: VJ Ledabyl
Vstupné: 100
Web: www.sound44.com

Prago Union v Tresoru

Live: Prago Union
DJs: Evryday
Vstupné: 145

The drop that warm up party

DJs: Ctrl, Novinski, Grime Time Djs, Cyper Sound, Reverend Octagon, Disco Very

19.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb & Dubstep

DJs: Jayline, Scoundrel, Pfc, Stikka, Inforce, Furious Freaks, No Cure

Therapy Sessions Cz vol. XII

DJs: Donny + Forbidden Society, Bsa, I:Gor, Fortitude, Shenkster + Shmidoo
Web: www.facebook.com/events/2091098967812954

19.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Rap History

DJs: Kolack + hosti
Vstupné: 50

Elektronische Kreuzfahrt

DJs: Citty (live), Scannt (live), Ufo Boy 91 (live), Ark3r, Der Deutscher, Overnose, RePeater

Bassproof

DJs: State of Mind, Synergy, Matys, X.Morph, Morebeat, Ghostbuster, Pornz, Zkratt, Doppelgänger, Malfunction, Alchemy, Abbre, Gloom, Weirdone, Nedyah, Koco, Monss
Speciality: La Fleur, projekce, bistro Eh...!
Vstupné: 300

7 Years Of Kanal

DJs: Cause4Concern, Rudeboy, Gabanna, Necro + Presenta, Fragment, Slofi

20.10.2018 Sobota

Amsterdam Music Festival

DJs: David Guetta B2B Dimitri Vegas & Like Mike, Axwell / Ingrosso, KSHMR, Lost Frequencies, Salvatore Ganacci, Sunnery James & Ryan Marciano, Vini Vici, W&W
Vstupné: 69 / 125 €
Web: www.amf-festival.com

Články

20.10.2018
Bratislava
PVC x Mord x Undead

PVC x Mord x Undead

DJs: Ansome, Stanislav Tolkachev, Bas Mooy, Loktibrada, Takaaki Itoh, Toky & Boss
Web: www.undeadarena.com

Články

House Story

DJs: Pavel Bidlo, Lumiere, Michal Pesina, Thomazz B
Vstupné: 80 / 100

Definition House

DJs: Biodan, Cubik, Tibiza
2. stage: Beatfoot, Loopin

Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

25 let Mersey klubu

DJs: Tom Holič + Don Juan (live), Josef Sedloň, Javas, Vik, Koala
Vstupné: 100
Web: www.mersey.cz

Lineup

Phil Albedo B-Day

DJs: Shlømo, Phil Albedo, Hory Doly, Destroyer, Thin & Thick, Wolf, Namtrack & Nirthy, Jaryno Haidy
Vstupné: 180 / 200

Vivacity

DJs: Under Pressure (live), Cubik + Checo Zac
Vstupné: 50

Republic Artists

DJs: The Willers Brothers, Phill Kullnig, Mark Dale

House

DJs: Lillou, Jan Cihal

20.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno

DJs: Oleg Mass, Thomas Tesla, Spigl

20.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

No Compromise

DJs: Flyplender + hosti

Dustex Multykulty

DJs: Žugo, Makak Velí, Hurvy, +++

21.10.2018 Neděle

Killing Joke

Live: Killing Joke, Turbowolf
Vstupné: 720

21.10.2018
Frýdek-Místek
Stoun

Bratři Orffové & Ille

Live: Bratři Orffové & Ille

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně