Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští měsíc
02.11.2018 Pátek

Kollektiv Turmstrasse & Magdalena

DJs: Kollektiv Turmstrasse, Magdalena + support
Vstupné: 350

Články

Kiasmos DJ set

DJs: Kiasmos, Omek, JPJ, Alan Wood, FlyTech, Miltz
Vstupné: 400 / 450
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

Lineup

Techmachine

DJs: Smič, Palo Kabela, Peter Pea, Dirty Azz, Koleno (live)

Lineup

Neurology

DJs: Abis, Twisted:Minds, Karpa, Tower, VoidSec, TRJN, Heft, Flow
Vstupné: 200 / 230

03.11.2018 Sobota
03.11.2018
Frýdek-Místek
Stoun

Vltava

Live: Vltava

06.11.2018 Úterý

Obie Trice

Live: Obie Trice
Vstupné: 488 - ?

06.11.2018
Praha
Roxy
NoD
WOWs:  Kelly Lee Owens

WOWs: Kelly Lee Owens

Live: Kelly Lee Owens
Vstupné: 320

09.11.2018 Pátek

Exit in the Hall

DJs: DJ EKG, Chrisl Sadler, Thin & Thick, Hydrophonic, Danny Bright, Mathiass O'Zana, Bastien, Phil Albedo, Steph, Lahvicz + Cerevatov
Vstupné: zdarma / 299

Články

Chase & Status

DJs: Chase & Status DJs + MC Rage + hosti

Radio Wave Stimul Festival 2018

DJs: Daniel Avery, Space Afrika, HRTL (live), dMIT.RY
Vstupné: 350 / 450

10.11.2018 Sobota

Mayday Poland 2018

DJs: Johannes Heil (live), Speedy J, The Advent, Industrialyzer, Rush, Octave One (live), I Hate Models, Pet Duo, Karotte, Black:Star, Keith Carnal, Kölsch, Luigi Madonna, Remco Beekwilder, Anetha + hosti
Vstupné: 159 Zł

Články

Vitalic

DJs: Vitalic (live) + hosti
Vstupné: 390 / 1.390

Články

Villagers

Live: Villagers

12.11.2018 Pondělí

[loveit] sound: Jungle

Live: Jungle
Vstupné: 590

13.11.2018 Úterý
16.11.2018 Pátek

Rodriguez Jr.

Live: Rodriguez Jr.
Vstupné: 350 - ?

Selection

DJs: Pat Heart, Under Pressure (live), Javas, Saddan
Vstupné: 80
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

Kyau & Albert

DJs: Kyau & Albert, SHato & Paul Rockseek, Unbeat, Inerte + hosti

Runway 23

DJs: Strez (live), Alryk (live), Neika, Rachotek, Fantek, Said, Jimmy Navaro, Bery
Speciality: VJ Zae
Vstupné: 300

19.11.2018 Pondělí

Jedi Mind Tricks: Torture Boombox

Live: Jedi Mind Tricks
Vstupné: 590

Colectiv a křest alba

Live: Mr. Cocoman and Solid Vibes, MC Dr. Kary, Jiří MessenJah, Urban Robot Juraj Jr Smile Tužinský Ryhha Level Lion
DJs: Selector Boldrik, Herby, Fil Gurman Jh
Speciality: křest alba První a posel dní
Vstupné: 180
Web: www.facebook.com/tresor.club.prague

21.11.2018 Středa

The Glitch Mob

Live: The Glitch Mob
Speciality: Tour See without Eyes
Vstupné: 678 - ?

21.11.2018
Praha
Roxy
NoD
Flying Horseman

Flying Horseman

Live: Flying Horseman
Vstupné: 250

23.11.2018 Pátek

Raffa FL

DJs: Raffa FL, Deffo, Lahvisz, JPJ, Saddan, Dominik Gehringer, Viktor Ram, Nela, Skica + Darko
Vstupné: 150 / 200 / 250
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

Lineup

Lucas & Steve

DJs: Lucas & Steve + hosti

24.11.2018 Sobota

Sunshine Live: Die 90er Party

Live: East 17, Snap!, Culture Beat, Ice MC, Masterboy, Captain Jack, Captain Hollywood Project, Alexia, Layzee aka Mr. President
DJs: Charly Lownoise, Dune, Sash!, Hooligan, Quicksilver, Brooklyn Bounce DJ, Kai tracid, Mark´Oh, Marusha
Vstupné: 35,20 €
Web: www.die90er.de

Fritz Kalkbrenner: Electronic music in Brno

DJs: Fritz Kalkbrenner + hosti
Vstupné: 599 / 699 / 799 / 899 / 999

Imagination Festival 2018

DJs: Zatox, Macky Gee, Gunz 4 Hire, A.M.C, Sefa, Maduk etc.

Climax

DJs: Todd Terry, Chris Sadler etc.

Fritz Kalkbrenner

DJs: Fritz Kalkbrenner + hosti

30.11.2018 Pátek

Mark Knight

DJs: Mark Knight + hosti
Vstupné: 423

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně