Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští měsíc
01.06.2019 Sobota
30.05.2019 - 01.06.2019
Barcelona
Primavera Sound 2019

Primavera Sound 2019

Live: Pusha T, James Blake, FKA Twigs, Richie Hawtin, Kali Uchis, Mura Masa, Danny Brown, Nina Kraviz, Peggy Gou, Stereolab, Solange, Tame Impala, Courtney Barnett, Future, NAS, J Balvin, Jarvis Cocker, Guided by Voices, Kurt Vile, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, FKA twigs, Rosalía, Róisín Murphy, Sigrid, Sophie, Cardi B, Empress of, Carly Rae Jepsen, Stereolab, Suede, Interpol, Liz Phair, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Low, Primal Scream, Snail Mail, Deerhunter, Apparat, Stephen Malmkus, Suede, Soccer Mommy, Julien Baker, Lucy Dacus, Agoria, Joy Orbison etc.
Vstupné: 180 €

Články

01.06.2019 - 02.06.2019
Amsterdam

Gaasperpark
Amsterdam Open Air 2019

Amsterdam Open Air 2019

DJs: Reinier Zonneveld (live), VNTM (live), Idaly (live), Josylvio (live), Latifah (live), LSD aka Luke Slater + Steve Bicknell + Function (live), Yung Internet (live), KAUW & Brass Rave Unit (live), Koffie (live), The Ish (live), Three Little Clouds (live), Artbat, Bizzey, Claptone, Lady Bee, Mike Rogers, Netsky, Rob Black, SG Lewis, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Kerri Chandler, William Djoko + Butch, Mella Dee, Makossa, Bart Skils, KlangKuenstler, Luigi Madonna, Matador, Abstract, Amy Becker, Claire Lyons, Luc, MC Lentini, MC Nevsdeboi, Paquito Moniz, Yung Chalé, Yung Felix, DJ Ellen, Fiesta Macumba Soundsystem, GoNeltje, MC Madd Son, Rishi Romero, Waxfiend, David Vunk, Denis Sulta, Pablo Discobar Soundsystem, Tenzers, Titia, Tom Trago, Iris Menza, Jesse Maas, Kreutziger, Prunk + Chris Stussy, Reiss + Makcim, S.A.M., Chimp, Dida, Irwan, MC D-Jay, Mitchel Kelly, Nathalie Patty, Rewind Soundsystem, Rose Amsterdam, Tom Push, Walter Looks, Xpression, Hani & Melisa, Jouko, Luke Cohlen, Mary Lake, Mino Abadier, Broederliefde, DJ EZ, Franky Rizardo, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mia More, Michel de Hey, Nora en Pure, Tera Kòrá, Boris Werner, Henrik Schwarz, Joris Voorn, Luna Ludmilla, Philou Louzolo, Tiga, Anetha, Colin Benders, Deniro, Freddy K, SHDW & Obscure Shape, tINI, Benny Rodrigues, Phreaks of Visions, Samuel Deep, Sanja, Sweely, Alamaison, Alex Rueda, Ekte, FluFlu, Geza Weisz, Girlpower, Juvanice, Raywell, Angosoundz, Damian Andy & Delailah Sparks, Giordan Chase, Jean Jeansen, Relle B & Jay Free, Ricks, Rockefellababe & Atti, Salute, Waxfiend, Yungalxndr, More Bounce, Club Wives, Disco Dolly Soundsystem, Guy Gravier, Lucci & Axel, Mairo Nawaz & Moody Mehran, Pablo Discobar Soundsytstem, Iggy P, Jeans, Mino Abadier, Paula Tape
Web: www.amsterdamopenair.nl

Články

Sick Individuals

DJs: Pauli Grabrieli, John Culter, Dave + Emty
Vstupné: 290 / 400

02.06.2019 Neděle
01.06.2019 - 02.06.2019
Amsterdam
Amsterdam Open Air 2019

Amsterdam Open Air 2019

DJs: Reinier Zonneveld (live), VNTM (live), Idaly (live), Josylvio (live), Latifah (live), LSD aka Luke Slater + Steve Bicknell + Function (live), Yung Internet (live), KAUW & Brass Rave Unit (live), Koffie (live), The Ish (live), Three Little Clouds (live), Artbat, Bizzey, Claptone, Lady Bee, Mike Rogers, Netsky, Rob Black, SG Lewis, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Kerri Chandler, William Djoko + Butch, Mella Dee, Makossa, Bart Skils, KlangKuenstler, Luigi Madonna, Matador, Abstract, Amy Becker, Claire Lyons, Luc, MC Lentini, MC Nevsdeboi, Paquito Moniz, Yung Chalé, Yung Felix, DJ Ellen, Fiesta Macumba Soundsystem, GoNeltje, MC Madd Son, Rishi Romero, Waxfiend, David Vunk, Denis Sulta, Pablo Discobar Soundsystem, Tenzers, Titia, Tom Trago, Iris Menza, Jesse Maas, Kreutziger, Prunk + Chris Stussy, Reiss + Makcim, S.A.M., Chimp, Dida, Irwan, MC D-Jay, Mitchel Kelly, Nathalie Patty, Rewind Soundsystem, Rose Amsterdam, Tom Push, Walter Looks, Xpression, Hani & Melisa, Jouko, Luke Cohlen, Mary Lake, Mino Abadier, Broederliefde, DJ EZ, Franky Rizardo, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mia More, Michel de Hey, Nora en Pure, Tera Kòrá, Boris Werner, Henrik Schwarz, Joris Voorn, Luna Ludmilla, Philou Louzolo, Tiga, Anetha, Colin Benders, Deniro, Freddy K, SHDW & Obscure Shape, tINI, Benny Rodrigues, Phreaks of Visions, Samuel Deep, Sanja, Sweely, Alamaison, Alex Rueda, Ekte, FluFlu, Geza Weisz, Girlpower, Juvanice, Raywell, Angosoundz, Damian Andy & Delailah Sparks, Giordan Chase, Jean Jeansen, Relle B & Jay Free, Ricks, Rockefellababe & Atti, Salute, Waxfiend, Yungalxndr, More Bounce, Club Wives, Disco Dolly Soundsystem, Guy Gravier, Lucci & Axel, Mairo Nawaz & Moody Mehran, Pablo Discobar Soundsytstem, Iggy P, Jeans, Mino Abadier, Paula Tape
Web: www.amsterdamopenair.nl

Články

05.06.2019 Středa

Music Infinity: The Gentelman Losers

Live: The Gentelman Losers, Alapastel

07.06.2019 Pátek

DJ Hell

DJs: DJ Hell + hosti

Kapitán Demo

Live: Kapitán Demo
Vstupné: 299

Markus Schulz

DJs: Markus Schulz

Bassproof

DJs: Zardonic, Magnetude, Symplex, X.Morph, Kutlo, Volume Plus, Ghostbuster, Gloom, Paadre b2b Spooner, Rejny, Neurist, The Mythoz, Weird
Speciality: VJ Zae
Vstupné: 200 / 300

08.06.2019 Sobota
08.06.2019
Erp

Festivalterrein De Roost

Harmony of Hardcore

DJs: Destructive Tendencies, Partyraiser, Angerfist, Promo, Paul Elstak, Endymion, Noize Suppressor, Catscan, The Viper, Pavo, Tommyknocker etc.
Vstupné: 53,25 €
Web: www.harmonyofhardcore.nl

Články

09.06.2019 Neděle
09.06.2019
Erp

Festivalterrein De Roost

7th Sunday

DJs: Kevin Saunderson, Secret Cinema, Sander Kleinenberg, Roog + Erick-E, Nervo, W&W, Code Black, The Darkraver, Felix da Housecat etc.
Vstupné: 58,25 – 78,25 €
Web: www.7thsunday.nl

10.06.2019 Pondělí

Still Corners

Live: Still Corners, Amelie Siba
Vstupné: 350 – 450

14.06.2019 Pátek
14.06.2019 - 16.06.2019
Milovice

Votvírák 2019

Live: Divokej Bill, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Xindl X, Mandrage, Skyline, Krucipusk, Visací Zámek, Wohnout, Vypsaná Fixa, Rytmus, PSH etc.

Nyege Nyege showcase

Live: Bamba Pana & Makaveli, Slikback

15.06.2019 Sobota
14.06.2019 - 16.06.2019
Milovice

Votvírák 2019

Live: Divokej Bill, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Xindl X, Mandrage, Skyline, Krucipusk, Visací Zámek, Wohnout, Vypsaná Fixa, Rytmus, PSH etc.

15.06.2019
Breda

Breepark
Pussy Lounge at The Park

Pussy Lounge at The Park

DJs: Paul Elstak, Darkraver, Korsakoff, The Prophet, Psyko Punkz, The Viper, D-Fence, Plug ´N Play, Ransom, Endymion, Dr. Phunk, Kit Hype, PLN-B
Vstupné: 44,95 €
Web: www.b2s.nl/pussylounge

Novinky

15.06.2019
Nučice

Badysfest

Live: Citron, Bohemia Metal Rhapsody, Skinny Molly, E!E, Vítkovo Kvarteto, Ampér, Med Ride
Vstupné: 290 – 350
Web: www.badysfest.cz

16.06.2019 Neděle
14.06.2019 - 16.06.2019
Milovice

Votvírák 2019

Live: Divokej Bill, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Xindl X, Mandrage, Skyline, Krucipusk, Visací Zámek, Wohnout, Vypsaná Fixa, Rytmus, PSH etc.

19.06.2019 Středa

WOWs: Julia Holter

Live: Julia Holter
Speciality: Wonderwomen save you

21.06.2019 Pátek

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, Lauran Hibberd, Reykjavíkurdætur, Khoiba, WWW Neurobeat, Floex + Tom Hodge, Manon Meurt, The Ills, Lazer Viking, John Wolfhooker, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia etc.
DJs:
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

Kristian Nairn

DJs: Kristian Nairn + hosti

21.06.2019 - 23.06.2019

klášter Rosa Coeli

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

22.06.2019 Sobota

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, Lauran Hibberd, Reykjavíkurdætur, Khoiba, WWW Neurobeat, Floex + Tom Hodge, Manon Meurt, The Ills, Lazer Viking, John Wolfhooker, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia etc.
DJs:
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

21.06.2019 - 23.06.2019

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

23.06.2019 Neděle
21.06.2019 - 23.06.2019

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

24.06.2019 Pondělí

Garbage

Live: Garbage
Vstupné: 990
Web: garbage.com

26.06.2019 Středa
26.06.2019
Sereď

amfiteáter Sereď

In Castle 2019: Garbage

Live: Garbage
Vstupné: 29 / 35 €
Web: www.garbage.com

Kurt Vile & The Violators

Live: Kurt Vile & The Violators, Jorge Elbrecht

28.06.2019 Pátek

Sound Vibration

DJs: Pavel Krejdl, Paul Hawk (live), Chucky, The And, Babax
Speciality: VJ Ledabyl
Vstupné: 100
Web: sound44.com

Lineup

29.06.2019 Sobota

Vladimír 518

Live: Vladimír 518

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně