Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli region: Praha město: Praha
23.02.2018 Pátek

Climax

DJs: Chris Sadler, Cubik, Ian Kita
2. stage: Ark3r, Lillou

Angerfist

DJs: Angerfist, Furyan, Hungry Beats, Dave.LXR aka Dexide, Dark Wizard
Vstupné: 690

Články

Lineup

We Love Music

DJs: Tibi, Tomics, Waxwork, No Pants
Vstupné: 50

Drumstation

DJs: Trafalgar, Kronos, Matzet, Exortt, Nerph, Mc Respot, Bio, Krowak, Critical J, Tajfun, Rocki
Dubsteblog Stage: Stifler Selecta, Dirty Little Toaster, Hammer, Mr.Be

Whiskas #6

Live: Ježíš táhne na Berlín
DJs: Litterbin, Kaa Glo, TRNSGRSS, Vlad
Vstupné: 100

24.02.2018 Sobota

Tantrum Desire

DJs: Tantrum Desire, A-Cray, Volume Plus, Pmdr, Paraller Activity
2. stage: Animal Print, Logick, Neighbour

Vstupné: 209

Clap!

DJs: Da Moon, Barbora, Joshek
Vstupné: 50

Ilian Tape Showcase

DJs: Andrea (live), Zenker Brothers, Stenny, Skee Mask
Vstupné: 290

Články

Urban Legends

DJs: Ben Coda, Sirikit, Tráva + Risto, Slater + Urban Legends + Filip Markes, Cubik + Checo Zac, Tráva, Josef Sefloň, Fatty M, Diome, Biodan + Tazz

Techno IntraVenosum

DJs: Flashback, Reesen
Vstupné: zdarma

Proces

DJs: Scannt (live), Perial (live), Raphael Kosmos, Aitcher Clark
Vstupné: 100 / 150

Očistec vol. 2: Bastl Instruments Live

DJs: Paseka (live), Plast (live), Zetawatt (live), 42 (live)
Vstupné: 150

25.02.2018 Neděle

Balka Gipsy Swing

DJs: Gadjo.cz + hosti

26.02.2018 Pondělí
26.02.2018
Praha
Roxy
NoD
Free Mondays at NoD

Free Mondays at NoD

Live: Vlmv, Aitcher Clark
DJs: Jean Luc, Leemac, Filipo Astello
Vstupné: zdarma

Los Tekkenos

DJs: David, Scifi, Sherpa, Pýtý, Šťáva + host
Dnb Stage: David, Šmela, Kubee

27.02.2018 Úterý
27.02.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Mulatu Astatke

Live: Mulatu Astatke
Vstupné: 450 / 500

Mighty Cross Sounds

Live: Rotterdam Ska-Jazz Foundation, Green Småtroll
DJs: Dasha Fyah, Loic Deniro
Volume Plus Invites: Volume Plus + hosti

28.02.2018 Středa
28.02.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Martin Kohlstedt

Live: Martin Kohlstedt
Vstupné: 280 / 300

Son Lux & Hanna Benn

Live: Son Lux, Hanna Benn
Vstupné: 450 / vyprodáno

Live Jam Session

Live: Miloš Klápště, Jiří Vidasov, Igor Ochepovsky, Roman Vícha, Eurodel aka Indigo, Oliver Lowe, Renk is Adam Urban, Sisa Feherová, Louis De Fumés
DJs: Flux, Pufaz

01.03.2018 Čtvrtek

Deluxe

DJs: The Invisible Man, Kelvin Clain, Mark Evill Antonín Padrta, C'moi + Mor4m
Vstupné: zdarma

Čtvrteční Bejs

DJs: Snookey, Ciby + host

House

DJs: David Formi

01.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Prague Alternative

DJs: Ivan Myslikovjan (sax), Jose Madeira , Flyplender, Jareza
Speciality: Prague Alternative

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

02.03.2018 Pátek

Vlny

DJs: Biodan, Subgate, Manio, Deff
Vstupné: 50

Der Klang

DJs: Terratech (live), Spectral Viewer, Ejczka + Plech, Vortex Visual Division
Techno Stage: Citty + Scannt (live) + hosti

02.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trap & Rap & Bass

DJs: Trggrd, Vinils, Damnbros., Gory Ruffian
Speciality: Prague Alternative

Eclectic

DJs: Babe Ln

The Basement

DJs: Dalby, Taino, Zaloo, Alp K

03.03.2018 Sobota

Trancenation

DJs: Alex Morph, The Thrillseekers, Mike Push, Indecent Noise, Gai Barone, Tempo Giusto, Will Rees
Vstupné: 390 - 700
Web: www.trancenation.cz

Články

Strictly Groove

DJs: Thomas Tesla, Im Cyber, Lillou
Vstupné: 50

Alexander Hacke & Danielle de Picciotto

Live: Alexander Hacke, Danielle de Picciotto
Vstupné: 190 / 290

Sofa Surfers Tour 2018

DJs: Sofa Surfers, Zagami Jericho + hosti
Deep Beat Avantgarde Stage: Chaos In The Cbd, Sta, Prokta

03.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Underrated col. 3

Live: Mladej Moris + The-O + Team Dragon + Shxrty&Kojo + Psycho Rhyme + 18 Clique
DJs: Yenda, Hom3r
Speciality: Prague Alternative

Muzikzoom

DJs: Radek Honc

Colorful House

DJs: Dan Cooley, Waxwork, Tall-D

04.03.2018 Neděle

Bass Casemate

DJs: Joe Nice, Stifler Selecta, Insane, Franill, Dirty Little Toaster

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

05.03.2018 Pondělí
05.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Battle Lady, Anti Djs M.A.D.
Speciality: Prague Alternative

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

Mondays Like Fridays!

DJs: Miguel Baptista, Tricky V.

06.03.2018 Úterý
06.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Segment, Raleigh
Speciality: Prague Alternative

La Descarga Salsa Band

Live: La Descarga Salsa Band

Nation2nation

DJs: Buddy System Djs Crew

07.03.2018 Středa

Com Truise

Live: Com Truise
Vstupné: 350 / 480

07.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Madster, Cyper
Speciality: Prague Alternative

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně