Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli region: Praha město: Praha
22.10.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Dan Cooley, Michael C, Melvin Coxx
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Erk, Marlon

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

22.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Jona, Drey

22.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Ava Mendoza Unnatural Ways

Live: Ava Mendoza Unnatural Ways
Vstupné: 300 / 350

23.10.2018 Úterý

Partylicious

DJs: Lu Michell, Rara Rich

23.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Slurm, Segment

24.10.2018 Středa

BE26: Slaves

Live: Slaves
Vstupné: 492

From House 2 Dnb

DJs: Parallel Activity + Rich Fd, 2k, True Detectives

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

24.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Rave All

24.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

The Necks

Live: The Necks
Vstupné: 400 / 450

25.10.2018 Čtvrtek
25.10.2018
Praha
Roxy
+ NoD
Be26: Soundz Czech

Be26: Soundz Czech

Live: Zrní, Fvtvre, Pris,Voodoo808, Space Love, Branko's Bridge Market, Møreti, Atlantik, Hošty, Stereofox, C:/Lean Water, Hyenxxx
Vstupné: 100

Unplugged

DJs: Face, Dys Martin, Rescue
Vstupné: zdarma

I Love Rock'n'Roll

DJs: Baptista

House

DJs: Martiño

25.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno & House

DJs: Marvelous Bey

25.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Music Infinity: William Basinski + Tomasz Bednarczyk

Live: William Basinski + Tomasz Bednarczyk

26.10.2018 Pátek

BE26: Chris Liebing

DJs: Chris Liebing, Kaisersoze, Subgate
2. stage: Arturo Legorreta + host

Vstupné: 420

Články

We Love Music

DJs: Anīc, Tomics, Ark3r
Vstupné: 50

Circle

DJs: Valentin, Rob.S, Jag Kiranmay

Foundation Music

DJs: Liquid A

26.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rap & Dnb & TRap & Bass

Live: Refew, Psycho Rhyme
DJs: Excentric, Smash Doctors, Zodiac

26.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Dope on Plastic

DJs: Kolack + hosti
Vstupné: 50

27.10.2018 Sobota

Transmission

DJs: Above & Beyond, Grum, Ian Bluestone, Liquid Soul, Markus Schulz, Paul van Dyk, Thomas Coastline, Vini Vici, Vision Impossible
Vstupné: 1.490 / 2.950
Web: www.transmission.events/cs/

Články

Be26: High Contrast

DJs: High Contrast, Snookey, Madface, Twisted:Minds
2. stage: 2k, Filip Foreigner

Vstupné: 360

Bliss

DJs: Dean Demanuele, Airto, Kim Pixa
Vstupné: 50

Majestic Circus

DJs: Wez Bk, Akrom, Tokátko, Ravic

27.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trash Gang

DJs: Cyper Sound, Them Darned Teenagers, Komander, Vi3e, Johnny Caress, Mc Hellwana
Speciality: křest EP

27.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Whoop

DJs: Noir + Herby
Vstupné: 50

28.10.2018 Neděle

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

29.10.2018 Pondělí

Mondays Like Fridays!

DJs: Filippo Astelo, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

29.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Ellie, Make A Difference Prague

30.10.2018 Úterý

Partylicious

DJs: Kleinschmager Audio

30.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Kleinschmager Audio

30.10.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Yat Kha

Live: Yat Kha
Vstupné: 330 / 380

30.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Electronic and Urban Music

DJs: Jimmi X + Hlava

31.10.2018 Středa

Rotten Candy Halloween

DJs: Pauli D, Bird Man

Wed Bass

DJs: Hlava, Jc

31.10.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Black Jesus, Big J

31.10.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna
01.11.2018 Čtvrtek

Yes or Boat?

DJs: Total Woods, Loopich
Vstupné: zdarma

01.11.2018 - 03.11.2018
Praha
MeetFactory

Festival Alternativa 2019

Live: Fake the Facto, Stara Rzeka, Pharmakon, Shibuya Motors + Didi Kern + Balázs Pándi, SPILL, Signorina ?Alos , Izanasz, Ondrej Zajac, Klapper / Hodgkinson / Jørgens, The Elks, Frisk & Ken Ganfield
Vstupné: 250 - 700

02.11.2018 Pátek

Kollektiv Turmstrasse & Magdalena

DJs: Kollektiv Turmstrasse, Magdalena + support
Vstupné: 350

Články

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně