Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
21.11.2018 Středa

The Glitch Mob

Live: The Glitch Mob, Slugabed
Speciality: Tour See without Eyes
Vstupné: 620 + popl.

21.11.2018
Praha
Roxy
NoD
Flying Horseman

Flying Horseman

Live: Flying Horseman
Vstupné: 250

Roo Panes

Live: Roo Panes
Vstupné: 290

Madnessday

DJs: Baptista, Mad Lad Crew

Liquid Dnb & House

DJs: A2, Houbass, Neighbour, Frock

21.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Johny Caress

Develooper

DJs: Develooper, Skony, Pat Heart

22.11.2018 Čtvrtek

Unplugged

DJs: Face, Vik, Loopin
Vstupné: zdarma

Funk Disco Edits

DJs: Pavel Bidlo

22.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Techno & House

DJs: Marvelous Bey

Gary Numan

Live: Gary Numan, Nightmare Air

Mustaffa & Sheriff Invite

DJs: Mustaffa & Sheriff, Tony Terra, Meph, Double You, Dirty Boy, Spooner, Myhy

22.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Funk & Hip Hop

DJs: Bica + host

23.11.2018 Pátek

Monika Kruse

DJs: Monika Kruse, Ksandra, Tibiza
2. stage: Arturo Legorreta, Xxx

Vstupné: 320

Články

Lucas & Steve

DJs: Lucas & Steve + hosti

Circle

DJs: Dan Formless, Jag Kiranmay, Rob.S.
Vstupné: 50

23.11.2018
Ostrava
Dock

Techport

DJs: Karl + John, Kubil, Lednicka, Majkymajk

Bass Drop #54

DJs: Ctrl, Non, Cyper Sound, Terorr, Disco Very

Fusion

DJs: Hlava + hosti

23.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb

DJs: Kyrist, Higround, Wrack, Furious Freaks, Futical

23.11.2018
Frýdek-Místek
Stoun

No!Se

DJs: Tantrum Desire + hosti

Maximal

DJs: Forest People, Nois, Petra.P, Scream, Tomas Ivicic, Upgrade
Vstupné: 100 / 200

Články

Digital Cross

DJs: Fourth Order, Shenkster + The Infect, Houbass, Gloom + Deltaphoenix, John Simon, Beast:Mode, Zkratt + Jimmy Navarro, Ill Minded Mc
Deep Stage: Grey Code, Adepth, Opaque, Notequalmusic , Simple Souls Abbre, Backside Doppelganger, Acid

Randomer

DJs: Randomer, equi, Ol-Wiz
Vstupné: 200 / 250

Nu:Dance Night

DJs: Kove, Elize, Fatsound, Spani, M-Cee

23.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Funk You

DJs: Mr. Funky Machine + Iwan Linetski + host

Connect

DJs: Makarov, Corvin, Melfinger, Misha, Luc Carter, Namtrack
Speciality: LED Stěna
Vstupné: 100

24.11.2018 Sobota

Sunshine Live: Die 90er Party

Live: East 17, Snap!, Culture Beat, Ice MC, Masterboy, Captain Jack, Captain Hollywood Project, Alexia, Layzee aka Mr. President
DJs: Charly Lownoise, Dune, Sash!, Hooligan, Quicksilver, Brooklyn Bounce DJ, Kai tracid, Mark´Oh, Marusha
Vstupné: 35,20 €
Web: www.die90er.de

Články

Fritz Kalkbrenner: Electronic music in Brno [zrušeno]

DJs: Fritz Kalkbrenner + hosti
Speciality: Těšte se na nový termín v roce 2019
Vstupné: 599 / 699 / 799 / 899 / 999

Imagination Festival 2018

DJs: A.M.C, Emperor, Macky Gee, Maduk, Pythius versus Gydra, The Prototypes, The Upbeats, 3RDKND: Donny, Katharsys a Forbidden Society, Symplex, Holotrope, Caine, Evil Activities, Greazy Puzzy Fuckerz, Gunz for Hire, Keltek, Mandy, Sefa, Zatox, Andy The Core vs.Hungry Beats, Hatom, Mejsi
Vstupné: 1190
Web: http://imaginationfestival.cz/

Novinky

Climax 20th Anniversary

DJs: Todd Terry, Chris Sadler, Dan Cooley
2. stage: Yannick, Milan Bilek

Vstupné: 350 + popl.

Intensive Air

DJs: Foxxy Jay, Joe Cormack, Dennis Besnij, Zagio, Bone
Vstupné: 80

Meeting

DJs: Ri Za, Cuba, Rody, C’moi, Furt Codein
Vstupné: 50

YGMG Tour

DJs: Mladej Moris, Koukr + Dorian, Conspiracy Flat, Yenda + Milly808, Homer + Forgen
Vstupné: 150
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

Dan Mangan & Laura Gibson

Live: Dan Mangan + Laura Gibson
Vstupné: 250

DNB Clash

DJs: Furious Freaks, Neurolab, VirCZ, Sn3hura, TOD, Eight times, Mindgroove, Danoush, Noidea
Vstupné: 60 / 100

Lineup

Elektro//Nische

DJs: Oldrich Sic Jr., Orbith

24.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

D’n’b Clash

DJs: Duneni.cz, Urban Scalp, Latrod3ctus, Furious Freaks Dnb

Mutations X Konnekt

DJs: Beneath, Laksa, Ossia, Harmless Youth, Dmit.Ry
Technord Basement: Citty (live), Synaptik, Dahø , Xadam, Toni Riot

Palicavonzvreca

DJs: Anetha, Toky + Loktibrada, Pedestrians, Proxima B

24.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

El Clasico

DJs: Oneheartman + Joke

25.11.2018 Neděle

Anthrax

Live: Anthrax
Vstupné: 890

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Electro Swing

DJs: James Wing + hosti
House Stage: Jesse + hosti

26.11.2018 Pondělí

Nero

DJs: Nero + hosti
Vstupné: 650

Mondays Like Fridays!

DJs: Marlon, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

26.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Make A Difference Prague + hosti

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně