Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: 20.Duben 2019
20.04.2019 Sobota
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

Straight outta Brno

DJs: Joseph TekCircus, W.Dj, OtherVision, Beksy
Vstupné: 50 (do půlnoci) / 100

Lineup

Definition House

DJs: Fatty M, Yannick, Minister
Vstupné: 100 (do půlnoci) / 150

Lineup

4/20 na 420

DJs: Ktodowski, Filip Gehringer, Dominik Gehringer

Vivacity

DJs: Pavel Bidlo, Cubik + Checo Zac
Vstupné: 100

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

Nightphunk Label Showcase!

DJs: Lucas Hulan, Chep, Bazooka Joe

20.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Emotion Night III

DJs: Redzed + Emotion Squad + 00gang, Jlf, Dubsquad, Layers, Muzungu

Lineup

20.04.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Minimal Samba

DJs: Lucas Hulan, Pert, Ziggy

Drumcomplex

DJs: Orbith, Adriana Hranacova, Nick Hayden
Vstupné: 290 / 400

Aircross techno

DJs: W!ld, Alexis Cabrera, Lucas Hulan, Täino + Jesse, Lab95, Skliba + Zí

Lineup

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně