Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: 1.Červen 2019
01.06.2019 Sobota
30.05.2019 - 01.06.2019
Barcelona
Primavera Sound 2019

Primavera Sound 2019

Live: Pusha T, James Blake, FKA Twigs, Richie Hawtin, Kali Uchis, Mura Masa, Danny Brown, Nina Kraviz, Peggy Gou, Stereolab, Solange, Tame Impala, Courtney Barnett, Future, NAS, J Balvin, Jarvis Cocker, Guided by Voices, Kurt Vile, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, FKA twigs, Rosalía, Róisín Murphy, Sigrid, Sophie, Cardi B, Empress of, Carly Rae Jepsen, Stereolab, Suede, Interpol, Liz Phair, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Low, Primal Scream, Snail Mail, Deerhunter, Apparat, Stephen Malmkus, Suede, Soccer Mommy, Julien Baker, Lucy Dacus, Agoria, Joy Orbison etc.
Vstupné: 180 €

Články

01.06.2019 - 02.06.2019
Amsterdam

Gaasperpark
Amsterdam Open Air 2019

Amsterdam Open Air 2019

DJs: Reinier Zonneveld (live), VNTM (live), Idaly (live), Josylvio (live), Latifah (live), LSD aka Luke Slater + Steve Bicknell + Function (live), Yung Internet (live), KAUW & Brass Rave Unit (live), Koffie (live), The Ish (live), Three Little Clouds (live), Artbat, Bizzey, Claptone, Lady Bee, Mike Rogers, Netsky, Rob Black, SG Lewis, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Kerri Chandler, William Djoko + Butch, Mella Dee, Makossa, Bart Skils, KlangKuenstler, Luigi Madonna, Matador, Abstract, Amy Becker, Claire Lyons, Luc, MC Lentini, MC Nevsdeboi, Paquito Moniz, Yung Chalé, Yung Felix, DJ Ellen, Fiesta Macumba Soundsystem, GoNeltje, MC Madd Son, Rishi Romero, Waxfiend, David Vunk, Denis Sulta, Pablo Discobar Soundsystem, Tenzers, Titia, Tom Trago, Iris Menza, Jesse Maas, Kreutziger, Prunk + Chris Stussy, Reiss + Makcim, S.A.M., Chimp, Dida, Irwan, MC D-Jay, Mitchel Kelly, Nathalie Patty, Rewind Soundsystem, Rose Amsterdam, Tom Push, Walter Looks, Xpression, Hani & Melisa, Jouko, Luke Cohlen, Mary Lake, Mino Abadier, Broederliefde, DJ EZ, Franky Rizardo, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mia More, Michel de Hey, Nora en Pure, Tera Kòrá, Boris Werner, Henrik Schwarz, Joris Voorn, Luna Ludmilla, Philou Louzolo, Tiga, Anetha, Colin Benders, Deniro, Freddy K, SHDW & Obscure Shape, tINI, Benny Rodrigues, Phreaks of Visions, Samuel Deep, Sanja, Sweely, Alamaison, Alex Rueda, Ekte, FluFlu, Geza Weisz, Girlpower, Juvanice, Raywell, Angosoundz, Damian Andy & Delailah Sparks, Giordan Chase, Jean Jeansen, Relle B & Jay Free, Ricks, Rockefellababe & Atti, Salute, Waxfiend, Yungalxndr, More Bounce, Club Wives, Disco Dolly Soundsystem, Guy Gravier, Lucci & Axel, Mairo Nawaz & Moody Mehran, Pablo Discobar Soundsytstem, Iggy P, Jeans, Mino Abadier, Paula Tape
Web: www.amsterdamopenair.nl

Články

31.05.2019 - 01.06.2019
Řestoky

Rockový Slunovrat 2019

Live: Royal Republic, Itchy, Auxili, I Wear* Experiment, N.O.H.A., GaiaMesiah, HorkýžeSlíže, Wohnout, CircusProblem, Prago Union, Kapitán Demo, Skyline, Sto zvířat
Web: www.rockovyslunovrat.cz

Lineup

Dialect live PA

DJs: Dialect (live PA), Beksy, Dominik Gehringer, Upgrade
Vstupné: 90 (do půlnoci) / 130

Lineup

Vivacity

DJs: Cubik, Checo Zac, AhZ, Annita
Vstupné: 100

Electronic Warriors

DJs: Fatty M, Lumiere, Tibiza
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

United Islands afterparty

Live: Sækədʒəwiːə, Fall From Everest, Hello Marcel, Who Killed Rose, Manu

Sick Individuals

DJs: Pauli Grabrieli, John Culter, Dave + Emty
Vstupné: 290 / 400

01.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Bass Overdose: Summer Dream

DJs: Surreal, Beast:season, Luménica (voc), Calli, 2Nine, Kamcza, Eska, Euron, Infract
Vstupné: 100

Lineup

Neo Violence 10th Anniversary

DJs: Sleep D, Lostlojic, Dmit.Ry, Edsky

House

DJs: Martiño

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně