Datum / čas | Událost |
---|---|
26. 04. 17.00 |
4Elementy
Bar u Kylla, Plzeň |
26. 04. 17.00 |
Anthropos DnB & Tekno Open Air
Zahrádka Na Střeláku, Brno |
26. 04. 21.00 |
Hefty Mess: Fleshcraft
cross][club, Praha |
26. 04. 21.00 |
Konopex
Marley, Ostrava |
26. 04. 21.00 |
Neurotic Project
Fabric, Ostrava |
26. 04. 22.00 |
360° Experience: Imagination Club Tour
Storm, Praha |
26. 04. 22.00 |
Hard to Harder
Café de la Ostrava, Ostrava |
26. 04. 22.00 |
Mustaffa & Sheriff
Exit, Brno |
26. 04. 22.00 |
Rave
Epic, Praha |
26. 04. 22.00 |
S tebou mě baví rave
Perpetuum, Brno |
26. 04. 22.00 |
Smečka ✘ Essence Night
Chapeau Rouge, Praha |
26. 04. 22.00 |
Tokátko 36 Birthday Party
Radost FX, Praha |
26. 04. 22.00 |
Zdarec
U Bukanýra, Praha |
26. 04. 23.00 |
999999999
Roxy, Praha |
26. 04. 23.00 |
Archiv Teknologi x Amphibian
Ankali, Praha |
26. 04. 23.00 |
ATG Grand Season Opening
Altenburg 1964, Praha |
27. 04. 20.00 |
Next:Gen Audio Night
cross][club, Praha |
27. 04. 20.00 |
Stranger Things
Subdeck, Bratislava |
27. 04. 21.00 |
Confractus
SPOT, Liberec |
27. 04. 21.00 |
Rezonate 6
Atomový kryt pod Družbou, Prostějov |
27. 04. 22.00 |
Hausboot Nacht
U Bukanýra, Praha |
27. 04. 22.00 |
KSHMR
Epic, Praha |
27. 04. 22.00 |
Portal
Exit, Brno |
27. 04. 22.00 |
Republic Artists
Chapeau Rouge, Praha |
27. 04. 23.00 |
Anthropos Open Air tekno after
Perpetuum, Brno |
27. 04. 23.00 |
Aqueerius 03
Ankali, Praha |
27. 04. 23.00 |
Diffusion
Radosť, Bratislava |
27. 04. 23.00 |
Vibe Chemistry
Roxy, Praha |
28. 04. 22.00 |
Breakpoint
Chapeau Rouge, Praha |
29. 04. 22.00 |
Mondays Like Fridays!
Chapeau Rouge, Praha |
30. 04. 22.00 |
Technicolor
Chapeau Rouge, Praha |
03. 05. 16.00 – 22.00 |
Exit at the Castle 2024 house & techno
hrad Špilberk, Brno |
03. 05. 17.00 |
Storm Street Grand Opening
Storm, Praha |
03. 05. 20.00 |
noRemorse Rave
Subdeck, Bratislava |
03. 05. 20.00 |
SNDNB Metamorphosis
cross][club, Praha |
03. 05. 21.00 |
Bass Factory
Šafko, Bratislava |
03. 05. 21.00 |
Colossal Circus
Café de la Ostrava, Ostrava |
03. 05. 21.00 |
Fiction
Marley, Ostrava |
03. 05. 21.00 |
Tech-no.1
WATT, Plzeň |
03. 05. 21.00 |
Tropicalism
cross][club, Praha |
03. 05. 22.00 |
Storm DNB Kombat: Baráž
Storm, Praha |
03. 05. 22.00 |
Vinyl memory
Radost FX, Praha |
03. 05. 22.00 |
Warm up Techno Boat 2024
Jilská 22, Praha |
03. 05. 23.00 |
ATG Sweat Lodge
Altenburg 1964, Praha |
03. 05. 23.00 |
Sasha
Roxy, Praha |
04. 05. 17.00 – 22.00 |
Exit at the Castle 2024 D'n'B
hrad Špilberk, Brno |
04. 05. 20.00 |
FVCK KVLT & Dušan Vlk
Fléda, Brno |
04. 05. 22.00 |
Oliver Heldens
Epic, Praha |
04. 05. 23.00 |
Disco Církev x Späti
Ankali, Praha |
07. 05. 20.00 |
Dub Pistols
Lucerna-Music-Bar, Praha |
Powered by Events Manager