V Praze vznikl nový denní festival – Sound

3.6. 2019 10:05:40 | dodal: Radim Ekart | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Dne 18. května se uskutečnil v Praze u Národního památníku Vítkov nový open air festival a rádi bychom vám z něj připravili krátké poohlédnutí a hlavně pozvání na další díl, který se odehraje na Střeleckém ostrově v samém centru Prahy.

Organizátoři Sound festivalu se zaměřili na denní akce, na které se snaží zvát mladé talentované umělce z moderní elektronické scény. Vybírají při tom lokality, které nejsou okoukané a v Praze velmi zajímavé, inspirací by zde mohl být zcela určitě projekt Cercle. Díky spojení žánru jako je techno a house a zajímavého historického místa jako je Vítkov, přilákalo na sobotní odpoledne více než tři tisíce návštěvníků, kteří tancovali od poledních hodin až do západu slunce. Denní festivaly nemají u nás zase až tak silnou základnu, a tak bude snad tento projekt jen přínosem do kulturního dění v Praze pod širým nebem.

Na vítkovském díle se jim podařilo vyprodat celý areál a první akce tedy skončila jak v očích organizátorů, tak návštěvníků na výbornou. Od hlavních pořadatelů máme zprávy, že dostali od několika lidí z této hudební scény mnoho pozitivních ohlasů a hodlají laťku už jenom zvyšovat. Z dotazníku vyšlo najevo, že nejvíce lidí ohromila lokalita, sety jednotlivých vystupujících a taky vyšperkovaný krystalický zvuk, o který se postarala firma Force Production.

Video: Sound Open Air 2019 - Aftermovie

SOUND open air 2019 @ OFFICIAL AFTERMOVIE

↓ For ENGLISH scroll down ↓ ★ Oficiální aftermovie je venku a s ním i soutěž o VIP vstupenky ★ ➥ Do komentáře pod tohle video napište jméno zahraničního...

Pokračování probíhá 22. června na nádherném Štřeleckém ostrově opět přímo v centru Prahy. Těšit se můžete na známá zahraniční jména jako jsou Reinier Zonneveld live, Gregor Tresher a další. Odkaz na událost je zde.

PARTYINFO

Sound Open Air 2019

22.06.2019 , Praha
DJs: Reinier Zonneveld, Gregor Tresher, Diatonik, Kim Pixa, Deffo, Luke Nova, Jesse, Chris Sadler, Jb & Flesh, Michael C, Rodrigo Ardilha, Marcos, Deffo, Tokátko, Wulky, Täino, Funspeed, Mayda, Nonalis
Cena: 300 / 490 / 690
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně