Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
28.07.2019 Neděle
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

Sundance

DJs: Cj Fox, Junior Jan
Vstupné: zdarma

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

29.07.2019 Pondělí
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

Summer Calling Monday

DJs: Mig, Michael Krejp
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Mondays Like Fridays!

DJs: Trapeton Star, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

29.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Mad Andre

30.07.2019 Úterý
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

Tunesday

DJs: X-Dan, Manio
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Partylicious

DJs: Czekid, Lumichell

Latino: Atares

Live: Atares

30.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Total Woods

31.07.2019 Středa
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

Urban Ultimate

DJs: Battle Lady, Lumichell
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Lab 95

DJs: Pink Concrete

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

31.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Madnessdays

DJs: Tricky V, Mad Lad Crew, Guille Mendez

01.08.2019 Čtvrtek
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 Pátek
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

02.08.2019 - 03.08.2019
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Nature One: The Twenty Five

DJs: Eric Prydz, ATB, Paul van Dyk, Klaudia Gawlas, Felix, Kröcher, Sven Väth, Sam Paganini, DJ Rush, Richie Hawtin, Nora En Pure, Da Hool. Dr. Motte, Ravers Nature, Talla + Taucher, Johan Gielen, Angerfist (live), Pappenheimer, Yves Deruyter
Vstupné: 67 / 87 €
Web: www.nature-one.de

Dropgun

DJs: Dropgun, Peet Crue, Tony, Zicky G, Beat
Vstupné: 100

Lineup

03.08.2019 Sobota
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

02.08.2019 - 03.08.2019
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Nature One: The Twenty Five

DJs: Eric Prydz, ATB, Paul van Dyk, Klaudia Gawlas, Felix, Kröcher, Sven Väth, Sam Paganini, DJ Rush, Richie Hawtin, Nora En Pure, Da Hool. Dr. Motte, Ravers Nature, Talla + Taucher, Johan Gielen, Angerfist (live), Pappenheimer, Yves Deruyter
Vstupné: 67 / 87 €
Web: www.nature-one.de

04.08.2019 Neděle
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

Nature One: The Twenty Five

DJs: Eric Prydz, ATB, Paul van Dyk, Klaudia Gawlas, Felix, Kröcher, Sven Väth, Sam Paganini, DJ Rush, Richie Hawtin, Nora En Pure, Da Hool. Dr. Motte, Ravers Nature, Talla + Taucher, Johan Gielen, Angerfist (live), Pappenheimer, Yves Deruyter
Vstupné: 67 / 87 €
Web: www.nature-one.de

05.08.2019 Pondělí
31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

16.08.2019 Pátek

DJs 4 Charity 2019

DJs: Toky, Tráva, Chris Sadler, One Way, Prague Music Therapy, Bifidus Aktif, K.Sandra, Denysa, Andre Tribale, Kan-Jacca, Missberry, Snookey, Adele Marshall, Alexx, Cruz, Czida, Dubler, Edby, Flower, F@r Deejane, Fish, Hasik, Ian Kita, Jeff B, Josh Singer, Kema, Konny, Liner, Lucasch, Luis, Mark Essem, Martini, Mickey B, Mirkin, Miss Rodez, Mortn, Paul Hubiss, Peter Pea, Qmann, Radex, Rado, Ronnie, Slawe Zero, Sunchez + Zateam, Tundra, VK studio, Yomik etc.
Vstupné: 250 (sobota) / 350
Web: www.djs4charity.cz

17.08.2019 Sobota

DJs 4 Charity 2019

DJs: Toky, Tráva, Chris Sadler, One Way, Prague Music Therapy, Bifidus Aktif, K.Sandra, Denysa, Andre Tribale, Kan-Jacca, Missberry, Snookey, Adele Marshall, Alexx, Cruz, Czida, Dubler, Edby, Flower, F@r Deejane, Fish, Hasik, Ian Kita, Jeff B, Josh Singer, Kema, Konny, Liner, Lucasch, Luis, Mark Essem, Martini, Mickey B, Mirkin, Miss Rodez, Mortn, Paul Hubiss, Peter Pea, Qmann, Radex, Rado, Ronnie, Slawe Zero, Sunchez + Zateam, Tundra, VK studio, Yomik etc.
Vstupné: 250 (sobota) / 350
Web: www.djs4charity.cz

22.08.2019 Čtvrtek

Prague, Berlin Calling!

DJs: Paul Kalkbrenner + hosti
Speciality: Parts of Life tour
Vstupné: 750 – 950

23.08.2019 Pátek
23.08.2019 - 24.08.2019
Doksy
Klůček

Mácháč 2019

DJs: Fedde Le Grand
techno: Kaiserdisco, Christian Smith, Matamar, TiGi, Victor Tellagio etc.

24.08.2019 Sobota
23.08.2019 - 24.08.2019
Doksy
Klůček

Mácháč 2019

DJs: Fedde Le Grand
techno: Kaiserdisco, Christian Smith, Matamar, TiGi, Victor Tellagio etc.

24.08.2019
Amsterdam

NDSM

Drumcode Festival 2019

DJs: Adam Beyer, Amelie Lens, Charlotte de Witte, Cari Lekebusch, Ida Engberg, Ilario Alicante, Bart Skils, Joel Mull, Sam Paganini, Secret Cinema, Joris Voorn, Anna, Enrico Sangiuliano and more
Vstupné: 49,5 €
Web: www.drumcodefestival.com/en

Články

24.08.2019 - 25.08.2019
Amsterdam

Haarlemmermeer
Mysteryland 2019

Mysteryland 2019

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Vini Vici, Johan Gielen, Paul Oakenfold, Ruben de Ronde, Paul van Dyk, Erick Morillo, Roger Sanchez, MaRLo, Andrew Rayel, Sven Väth, Ilario Alicante, Luciano, Dave Clarke, Ben Sims, DJ Rush, Johannes Heil, Catscan, Endymion, Lady Dana, Pavo, Sander Kleinenberg, Sub Zero Project, Zany, Wildstylez, Bass Modulators, Mattn etc.
Vstupné: 82,5 – 119,5 €
Web: www.mysteryland.nl

Články

25.08.2019 Neděle
24.08.2019 - 25.08.2019
Amsterdam
Mysteryland 2019

Mysteryland 2019

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Vini Vici, Johan Gielen, Paul Oakenfold, Ruben de Ronde, Paul van Dyk, Erick Morillo, Roger Sanchez, MaRLo, Andrew Rayel, Sven Väth, Ilario Alicante, Luciano, Dave Clarke, Ben Sims, DJ Rush, Johannes Heil, Catscan, Endymion, Lady Dana, Pavo, Sander Kleinenberg, Sub Zero Project, Zany, Wildstylez, Bass Modulators, Mattn etc.
Vstupné: 82,5 – 119,5 €
Web: www.mysteryland.nl

Články

06.09.2019 Pátek
06.09.2019 - 07.09.2019
Hrádek nad Nisou
Areál Kristýna Shotgun Festival 2019

Shotgun Festival 2019

DJs: Ron Morelli, Van Anh, Torn, Citty (live), Shiken Hanzo, Blocks + Escher, The Variable Man, Møreti, Oli_n + Robert, N Bug, Raphael Kosmos, Exhausted Modern, Soul Ex Machina Showcase, Volnej Průběh Crew, Ark3r + Sat, Segment
Vstupné: 400 / 500 / 600

Články

Novinky

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně