WCD rozšiřuje line-up

Sedmý ročník úspěšného festivalu World Club Dome se kvapem blíží, brány fotbalového stadionu Commerzbank-Arena v blízkém Frankfurtu nad Mohanem se otevřou už o víkendu 7. – 9. června.

24.4. 2019 11:29:22 | Paya

O prvních jménech v line-upu jsme již psali zde, nyní nastal čas jeho zásadního doplnění. Ve světové premiéře se na WCD představí Steve Aoki společně s americkým raperem Timbalandem. Na zbrusu nové outdoorové mainstagei dále vystoupí světové superhvězdy v čele s anglický raperem Tinie Tempahem, americkým zpěvákem Jasonem Derulem, anglickým držitelem Grammy jménem Clean Bandit a na bazénové stagei situaci ošéfují koncepty Elrow a Ants. Díky nim si na Pool Session zahraje maskovaný Claptone, Joris Voorn a také Nic Fanciulli.

A propos, před nedávnem jsme informovali také o návratu konceptu WCD Zero Gravity zde, pokud Vás tato unikátní party zaujala, můžete mrknout na vydané recap video zde.

PARTYINFO

World Club Dome

07.06.2019 - 09.06.2019 , Frankfurt am Main
DJs: Armin van Buuren, David Guetta, Don Diablo, Marshmello, Nervo, Nicky Romero, Robin Schulz, Steve Aoki, Timmy Trumpet, Ummet Ozcan, W&W, Clean Bandit, Lost Frequencies, Zonderling, Angerfist, Korsakoff, Neelix etc.
Cena: 99 - 260 (VIP) €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně