Mrkni se na line upy pro 29. týden

Horký vítr foukne na víkend především akci na brněnský Prigl a trochu techna. Bratislava žije i po konci Subclubu a svůj Bday Bash má v Perpe MisHa. Tak vybírej!

19.7. 2019 04:47:14 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

19.7. 2019

100% Tech House with DJs 4 Charity Warm Up

Zlín, Blok 12

21.00 – Slave Zero
23.00 – Paul Hubiss
00.30 – Josh Singer
02.00 – Ian Kita

19.7. 2019 - 20.7. 2019

České hrady 2019

Pardubice, Hrad Kunětická Hora

pátek
16.30 – 17.00 My Chemical Romance Revival
18.00 – 19.00 Sto Zvířat
20.00 – 21.00 The Agony
21.00 – 21.30 vyhlášení nej masek
22.30 – 23.30 Mydy Rabycad

velká zelená stage
17.00 – 18.00 Michal Hrůza
19.00 – 20.00 Arakain A Lucie Bílá
21.30 – 22.30 Anna K.
23.30 – 00.30 Rybičky 48

Sobota
10.45 – 11.15 Romuald Klemm
12.00 – 13.00 No Name
14.00 – 15.00 Kamil Střihavka & The Leaders!
16.00 – 17.00 PSH
18.00 – 19.00 Trautenberk
20.00 – 21.00 Visací Zámek
22.15 – 23.15 Marpo & Troublegang

velká zelená stage
11.15 – 12.00 Eliška Buociková
13.00 – 14.00 Mirai
15.00 – 16.00 Jelen
17.00 – 18.00 Wohnout
19.00 – 20.00 Dymytry
21.00 – 22.15 Kryštof
23.15 – 00.15 Harlej

19.7. 2019

Drumstation

Praha, Cross

20.00 – Brada
21.00 – MuTe
22.30 – Peejay + MC Toshi
23.30 – Rudeboy
01.00 – Paul SG + MC Conrad
03.00 – Annita + AhZ + KamCZa
07.00 – end

Narovinu stage
21.00 – Myclick
23.30 – Norman Methner + Spigl + Jan Cihal
05.00 – konec

19.7. 2019

Electronic Warriors

Praha, Roxy

23.00 – Shaftling
01.00 – Fatty M
03.00 – Lumiere

19.7. 2019

Ravin': Misha's Bday Bash

Brno, Perpetuum

22.00 – F@R Dee Jane
23.00 – W.Dj
00.00 – Peter Pea
01.00 – Tomáš Ivičič
02.00 – Thomazz B
03.00 – MisHa
04.00 – Wolf
05.00 – Nee'o

19.7. 2019

Standa / Techno

Bratislava, Ixel

22.00 – Proxima B
23.30 – Toky + Loktibrada
01.30 – B R 1 0 0 2
03.30 – The Outsiders

20.7. 2019

Exit on the Prigl

Brno, Ahoy

přístaviště
15.00 – Psychiq
16.00 – Mally Jeayss
17.00 – Zendi
18.00 – Billy Bright
19.00 – Hydrophonic
20.00 – Steph
21.00 – Thin & Thick
22.00 – konec

Tee-Pee
22.00 – Marcel De Valerio
23.30 – Lahvisz & Cerevatov
01.00 – Bastien
02.30 – Sony Vega
03.30 – Mycell
04.30 – Alexx
06.00 – konec

20.7. 2019

Refreshment

Praha, Roxy

23.00 – Biodan
01.00 – Michael C
03.00 – Manio

20.7. 2019

Rhythm of House

Brno, Perpetuum

22.00 – Othervision
00.30 – Saddan
02.00 – Johannes
04.00 – Rough:Result

21.7. 2019

Sundance

Praha, Roxy

23.00 – Martin Streed
01.30 – CJ Fox
04.30 – konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně