Blíží se Harmony of Harcore a 7thSunday

Nizozemská společnost Par-T pořádá během jednoho víkendu dva odlišné festivaly. Tím prvním je sobotní Harmony of Hardcore a druhým je nedělní, multižánrový 7thSunday festival.

22.5. 2019 09:59:20 | festivaly | Langy

Harmony of Hardcore je každoroční festival, pořádaný na jihu Nizozemska. V sobotu 8. června vypukne v místě konání, kterým je Festivalterrein De Roost, doslova zemětřesení. Budou zde přítomna snad všechna jména, která na světové hardcore scéně něco znamenají. Poslední tři edice tohoto festivalu byly vyprodány a předprodeje naznačují, že letos tomu nebude jinak. Loňský ročník festival navštívilo 28 500 lidí. Start akce bude ve 13 hodin a konec v 01 hodin. Několik stagei nabídne opravdu slušnou masírku a fandové soundu si přijdou na takové odnože žánru jako mainstream hardcore/hardcore, frenchcore, uptempo, terror, early hardcore, millennium, freestyle nebo drum n bass.

V line-upu jsou letos jména jako Destructive Tendencies, Partyraiser, Angerfist, Promo, Paul Elstak, Endymion, Noize Suppressor, Catscan, The Viper, Pavo, Tommyknocker a mnoho dalších. Cena základní vstupenky je stanovena na 53,25 EUR včetně servisního poplatku.

Kompletní info najdeš na www.harmonyofhardcore.nl.

Druhý den, tedy v neděli 9. června, se na stejném místě koná 7thSunday Festival, který nabídne širší spektrum elektronické hudby. Loňská návštěvnost se vyšplhala na 40 000 lidí. Scény budou zaměřené na house, tech house, techno, deep house, urban, disco, dancehall/latin, reggae, hardstyle i hardcore. V nedělním line-upu jsou na seznamu Kevin Saunderson, Secret Cinema, Sander Kleinenberg, Roog b2b Erick-E, Nervo, W&W, Code Black, The Darkraver, Felix da Housecat a mnoho dalších. Cena základní vstupenky na nedělní festival je stanovena na 58,25€, VIP za 78,25€.

Kompletní info najdeš na https://7thsunday.nl.

Video: Harmony of Hardcore - Official Endshow

Video: Harmony of Hardcore - Aftermovie 2018

PARTYINFO

Harmony of Hardcore

08.06.2019 , Erp
DJs: Destructive Tendencies, Partyraiser, Angerfist, Promo, Paul Elstak, Endymion, Noize Suppressor, Catscan, The Viper, Pavo, Tommyknocker etc.
Cena: 53,25 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně