M.A.C.: Stanete se Veronicou nebo Betty?

Značka M.A.C. přichází na trh s novou kolekcí kosmetiky Archie´s Girls, pro kterou se stal předlohou stejnojmený komiks z 80.let.

18.2. 2013 07:18:54 | móda | SnowWhite

Archie´s Girls byl v USA v 80. letech velmi úspěšný komiks, v němž figurovaly dvě hlavní hrdinky : Veronica s Betty. Ukázkový příklad dvou naprosto odlišných dívek : jedna bruneta, chodící v džínách, která je sexy v každé situaci a druhá roztomilá blondýnka, která nikdy nevymění mini šaty.

Už podle charakteristiky obou postav je zcela jasné, že část kolekce Veronica (na obrázku výše) tvoří především výrazné a syté barvy. Hlavními barvami jsou tmavě růžová, purpurová a tmavě fialová. Jednoduše řečeno tóny, které mají evokovat sexy a nezávislou ženu jako je Veronica.

Druhá část kolekce Betty je o poznání jemnější. Rtěnky, pudřenky a oční stíny se nesou především s jemně růžových a meruňkových tónech, které mají evokovat roztomilou blondýnku.

Ačkoliv jsou barevné palety odlišené podle barvy vlasů představitelek, tak to neznamená, že jako brunetka nemůžete použít kolekci pro Betty. V kombinování se se meze nekladou.

www.flare.com

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně