Stop zimní šedi!

..aneb proč se v zimě zanedbávají bižuterní doplňky a dáváme přednost nudné šedi?

14.2. 2013 06:23:31 | móda | SnowWhite

 

Když se v těchto zimních dnech rozhlédnu kolem sebe, tak vidím jen zemité barvy, pletené svetry a tlusté roláky. Čemu se divit, je leden a teploty se v lepším případě pohybují těsně nad nulou. Co mě ale překvapuje je to, že v zimě jakoby zmizely veškeré doplňky ženského dekoltu. Neznamená to, že musíte vytáhnout ze skříně halenky a trička s hlubokým výstřihem a dostat kvůli tomu zápal plic při prvním závanu větru. I svetr lze doladit výrazným náhrdelníkem, který prozáří šedé zimní dny. Vždyť přece každá žena má doma truhličku svých pokladů, tak proč je nechat ladem a čekat na léto?

Tmavě petrolejový svetr na obrázku (Alexander Wang) rozhodně zahřeje a v kombinaci s náhrdelníkem se stane pohodlným a elegantním společníkem v chladných dnech. Podobné prodloužené svetry se dají sehnat např. v H&M.

Další kousek ocení hlavně mladé rebelky, které svůj styl ještě nenašly. V této kombinaci se totiž spojuje teenage styl s ověřenou klasikou. Pokud na sebe potřebujete strhnout pozornost spolužáka odvedle, je podobná kombinace trefou do černého. Inspiraci můžete najít v C&A od značky Clockhouse.

Výše vyobrazenou kancelářkou klasiku lze doplnit ultra moderním náhrdelníkem, který má napodobovat límeček. V letošní zimě se tento styl bižuterie stal hitem, který by neměl chybět žádné ženě.

Záleží na každé s Vás, jestli chce splynout s davem a nebo dá sbohem nudné šedi v těchto zimních měsících.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně