Puma Social Club Store otevírá workshop DJ Lab!

Puma DJ Lab je něco mezi workshopem, setkáním DJingem omámených lidí a contestem, jehož vítězi Puma trochu pomůže s další hudební kariérou. První takový povídací a kreativní večírek proběhne v PUMA Social Club Storu v pátek 15. února. Jeho hlavním hostem bude britský drum’n‘bassový producent a DJ Futurebound.

12.2. 2013 04:43:47 | móda | Charlotte

Mixovat se na Puma DJ Labu učit nebudete, tyhle skillz si stejně musí natrénovat každý sám. Nasbíráte tam ale zajímavé kontakty a zjistíte spoustu užitečných informací, díky kterým vaši DJskou kariéru budete moci vzít za ten správný konec.

Svoje zkušenosti vám předá velký sympaťák a skvělý drum’n’bassový DJ a producent Futurebound. Pokud toužíte pokecat sněkým, kdo patří v tomhle oboru mezi světové TOP, máte právě na Puma DJ Labu parádní příležitost. A pak si na něj večer (už jako kamarádi) můžete zaskákat na mejdanu Let It Roll.

Účastníci Puma DJ Labu dostanou domácí úkol, na jehož základě vybere odborná porota jednoho DJe, kterého Puma přijme mezi své blízké přátele. „Budeme stím člověkem vkontaktu, radit mu s kariérou a zvát ho jako DJe na vybrané akce v Puma Social Club Storu,“ vysvětluje ambasadorka Pumy, DJka IM Cyber. Právě ona a DJ Radek Honc zExpres radia budou účastníkům workshopu stále po ruce.

Abyste se mohli Puma DJ Labu zúčastnit, musíte pro to něco málo udělat - odpovědět na následující otázky a svoje odpovědi zaslat do středy 13.2. na email Puma djlab@socialstore.cz

  • Co podle tebe dělá DJe dobrým DJem?
  • Jak by vypadala tvoje party snů?
  • Na co by ses chtěl zeptat Futurebounda?
  • Napiš ve zkratce svoje DJské zkušenosti:

Více na FB stránce Puma Social Club Storu nebo na FB události, kde vám také IM Cyber a Radek Honc odpoví na všechnydotazy.

Další důležité odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně