Křivky hýbou světem aneb 1. London Plus Size Fashion Weekend

Letos se poprvé koná 1. oficiální Fashion week, na kterém nebudou k vidění pouze velikosti S-M, ale mezi modelky se zařadí i ženy s ryze ženskými křivkami.

8.2. 2013 06:50:40 | móda | SnowWhite

 

 

Tento Londýnský Fashion Weekend bude probíhat 15.-16.února 2013 a díky stále rostoucí popularitě plus-size modelek v těchto dnech představí pouze modelky s plnou postavou. Akci organizuje módní butik Trapped in s Skinny World s magazínem Evolve a sponzorovat ji bude populární řada plus size oblečení Simply Be. Modelky z Milk Management pak představí kolekce z celé Evropy a Ameriky.

Hlavním cílem akce je poukázat na to, že se ženy, kterým nesedí běžná konfekce či nevlastní oblečení velikosti S-M, vůbec nemusí cítit nepohodlně a připadat si méněcenně. Naopak jde hlavně o to, prodat svoje ženské křivky, za které se rozhodně nemusí stydět a udělat z nich přednosti.

Organizátorka akce, Remi Ray, sama spadá do plus-size velikosti a rozhodně s tím problém nemá a říká : „ Představa o této akci mě provázela už několik let. Pokud naše představa dodá alespoň jedné ženě kuráž a začne se cítit skvěle i ve výrazném oblečení, potom jsme odvedli dobrou práci!“.

Mezi nejznámější plus size modelky patří např. Fluvia Lacerda, Tara Lynn, Ashley Graham, Tess Munster.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně