Fléda představuje 5 důvodů, proč navštívit Elektru s Nicole Moudaber

Stále přemýšlíte, jak správně nastartovat prodloužený víkend? Máme tu pro vás 5 důvodů, proč byste měli navštívit Flédu a jejich legendární Elektru s Nicole Moudaber.

24.9. 2018 12:57:47 | rave

1. Nicole už 2 roky nezahrála v České republice

Nicole Moudaber si právem zaslouží pojmenování techno královna. Její status potvrzují vystoupení na všech světových festivalech a nejvýznamnějších klubech. V České republice vystoupila před 2 lety a je veliká pravděpodobnost, že si tu zase dlouho nezahraje. Proto doporučujeme tuto akci nevynechat.

2. Na oddych po párty máš prodloužený víkend

Co je lepší, než když máš po party den volna? No přece 3 dny volna. V pátek je státní svátek, takže klidně můžeš oslavovat až do konce. A kdyby to nestačilo, doporučujeme oficiální afterparty v klubu Exit.

3. Kvalitní domácí support

Headliner je sice silné jméno, ale nesmíme zapomenout ani na kvalitní domácí podporu, která vás bude provázet celou noc na dvou stage. Hlavní stage otvírá syn residenta Elektry Orbitha Dominik Gehringer a po něm nastoupí jeho otec. Nuda nebude ani po Nicole, kdy zahraje čím dál známější producent Tibiza. Druhou stage ovládnou jemnější beaty od Da Moon, Kema a nesmí chybět ani duchovní otec Elektry Flytech.

4. Welcome drink do půlnoci zdarma

Do půlnoci welcome drink v hodnotě téměř 100 Kč zdarma! Kdo přijde na Elektru do půlnoci, ten dostane Cuba Libre, Gin Tonic nebo Absolut Screwdriver zdarma. Abstinentům nabídneme nealko variantu, teda pokud se někdo takový najde

5. Kámoši, techno, klubová atmosféra

Nicole zahraje poprvé v České republice v klubovém prostředí, takže si její set můžeš užít společně s kamarádi v útulné atmosféře v bezprostřední blízkosti DJs.

Takže neváhejte koupit vstupenky v předprodeji.

Video: Nicole Moudaber @ Creamfields (2018)

PARTYINFO

Elektra

27.09.2018 Fléda, Brno
DJs: Nicole Moudaber, Orbith, Tibiza, Dominik Gehringer, Da Moon, Flytech, Kema
Cena: 450
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně