Britská senzace alt-J konečně poprvé v Brně

Britská skupina alt-J se po letošním vyprodaném pražském koncertě ve Foru Karlín vrací zpět do České republiky na svou vůbec nejintimnější show s velmi omezenou kapacitou.

8.8. 2018 15:57:54 | rave

Jednu z nejúspěšnějších kapel současnosti si tentokrát užijí moravští fanoušci. Kapela rozezní brněnské Sono Centrum 12. srpna. Vstupenky za 990 Kč budou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketmaster od středy 27. června.

Trojice z Leedsu a držitelé prestižní Mercury Prize za svou první desku An Awesome Wave prorazili v roce 2012 i díky úspěšnému singlu Breezblocks. Na své úspěchy navázali za dva roky další skvělou deskou This Is All Yours, která hned dobyla vrchol britské hitparády. Aktuální neméně povedená nahrávka s názvem Relaxer nabízí výrazné hity jako In Cold Blood, v jehož klipu uslyšíte i hlas Iggyho Popa, nebo skladbu Deadcrush.

Ty zazněly i ve vyprodaném Foru Karlín, kde alt-J předvedli svou mistrovskou show, kterou před koncertem pro idnes.cz popsal jeden ze dvou hlasů kapely Gus Unger-Hamilton následovně: „Chceme být průkopníky koncertních audiovizuálních zážitků. Když už promýšlíme naše desky i klipy do detailu, tak to chceme dělat i s živými vystoupeními.

alt-J nesledují trendy ani pravidla. Jsou pokaždé svěží a originální. Jejich nepředvídatelnost si oblíbili fanoušci alternativní hudby po celém světě, popově ladění zase oceňují chytlavé melodie a silné refrény. Písně o lásce, ztrátě i smrti zazní tentokrát v brněnském Sono Centrum. Půjde o doposud nejintimnější tuzemský koncert kapely s velmi omezenou kapacitou.

Video: alt-J - In Cold Blood (Feat. Pusha T)

PARTYINFO

alt-J

12.08.2018 Sono, Brno
Live: alt-J
Cena: 990
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně