Poslední důležité informace k festivalu Svojšice 2018

18. ročník festivalu Svojšice rozduní svojšický amfiteátr již příští sobotu 23. 6. 2018. Přinášíme vám důležité informace a pokyny spojené s návštěvou festivalu, dopravou na festival, ubytováním a samozřejmě i popis veškerých aktivit a služeb, které vám festivalový mejdan poskytne.

21.6. 2018 08:13:13 | rave

Místo konání festivalu

Letní areál Svojšice u Přelouče, Pardubický kraj. GPS: 49.970542,15.603536

Mapa areálu

Provoz areálu

Areál se všem návštěvníkům otevře v sobotu 23. 6. již v 14:30 a konec hudební produkce festivalu je v 06:00 následujícího dne. Afterparty poté proběhne od 06:00 do 13:00 hodin.

Vstupenky

Prodej vstupenek na místě:
Cena vstupenky na místě do 21:00 činí 850 Kč / 900 Kč poté.
Ceny vstupenek jsou uváděny včetně DPH a manipulačních poplatků!

Předprodej vstupenek v síti Goout a Ticketstream: https://svojsice.cz/2018/vstupenky

Akreditace & guest list / výherci soutěží, hosté

K vyzvednutí akreditace musíte předložit občanský průkaz nebo pas.

Bankomat

Na festivalu bude k dispozici bankomat.

Úschovna

Hned u hlavního vstupu pro vás budou připraveny lockery - uzamykatelné skříňky na vaše osobní věci. Výhodou lockerů je neomezený přístup ke skříňce po celou dobu akce a to bez front, bezpečnost, dostatečná kapacita, férová cena (150 Kč) a možnost pronájmu s přáteli. Upozorňujeme, že tato služba je v provozu do ukončení festivalu v 6.00 hodin. Do té doby je nutné vyzvednout si uložené věci.

Upozornění a pravidla

Zákaz vnášení drog, zbraní, vlastního pití a jídla. Zákaz vstupu mladším 16 let! Na akci je zdravotní dozor, požárníci, security služba. Posíleny jsou hlídky Policie ČR. Zákaz požití alkoholu mladším 18 let! Prosíme o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

Opuštění areálu

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

Počasí a kryté prostory

Na krásné počasí se všichni těšíme! V případě nepřízně počasí jsou letos 2 stage v krytých halách.

Občerstvení

Kromě bohatě zásobených barů bude v areálovém městečku umístěno i několik stánků s pestrou nabídkou jídla!

Ubytování

Po prokalené noci se můžete okamžitě uložit ke spánku ve stanovém městečku, které Vám zdarma nabídne místo pro vaše stany a celty. Stanové městečko není hlídané. Nenechávejte si ve stanech žádné věci, buďte opatrní a obezřetní. Prostor není hlídaný, nenechávejte si nic ve stanu. Jedete na festival, vezměte si s sebou jen nezbytné věci. Buďte opatrní a obezřetní vůči krádežím. Zákaz rozdělávání ohně, grilování, zákaz vnášení skla, lahví apod. Další možnosti ubytování najdete zde.

Kyvadlová doprava autobusy z Pardubic a zpět

Zajistili jsme pro vás dopravu autobusem z Pardubic. Autobusy odjíždí z nástupiště 12 uvnitř areálu hlavního autobusového nádraží v Pardubicích. Pro lepší orientaci budou autobusy polepeny plakáty festivalu Svojšice 2018. Plánovaný odjezd prvního autobusu z hlavního autobusového nádraží je ve 14.00 hodin. Autobusy budou jezdit v 30 min intervalech. Areál hlavního autobusového nádraží Pardubice je vzdálen přibližně 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží. Autobusy ze Svojšic budou přistaveny u hlavní silnice v blízkosti vstupu do areálu. Odjezd prvního autobusu ze Svojšic do Pardubic je v neděli v 6.00 hodin. Cena jednotlivé jízdy je 80 Kč. Prosíme mějte připravené drobné. Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí. Změny vyhrazeny.

Smluvní taxi festivalu

Sazba za km je cca 28,- Kč + 40,- Kč nástup
Příklad cen:
Vlakové nádraží Kolín – Svojšice (40,6 km) – 1.200,- Kč
Vlakové nádraží Pardubice – Svojšice (17,2 km) – 530,- Kč
Vlakové nádraží Chrudim – Svojšice (16,5 km) – 520,- Kč
Vlakové nádraží Přelouč – Svojšice (11,2 km) – 360,- Kč

Objednávky na telefonu: +420 724 558 191

Parkoviště

Pokud pojedete na festival vozem, cena parkovného na určených místech činí 100 Kč/den. Platíte pouze za vyhrazený prostor. Kolem areálu platí zákaz parkování mimo vyhrazená parkoviště. Při porušení mohou být vozidla odtažena a hrozí zde i krádeže. Parkoviště se nachází přibližně tři minuty od areálu. Prostor není hlídaný, nenechávejte si nic v autě. Jedete na festival, vezměte si s sebou jen nezbytné věci. Buďte opatrní a obezřetní vůči krádežím. Na parkoviště platí zákaz vnášení skla, lahví apod.!

Bezpečnostní prohlídky

Každý návštěvník festivalu Svojšice se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je přísný zákaz vnášení drog, zbraní, vlastního pití a jídla. Pokud si nějaké z výše uvedených věcí vezmete sebou, nechte je v autě. Osobní prohlídce se při vstupu musí podrobit každý návštěvník včetně hostů a partnerů festivalu. Osobní prohlídka je nutná pro bezpečí nás všech. Pokud s sebou povezete léky, předložte při kontrole u vstupu lékařské potvrzení. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze na základě předložení občanského průkazu. Pořadatelé si dále vyhrazují právo kontroly občanského průkazu z důvodu zjištění plnoletosti návštěvníků festivalu.

PARTYINFO

Svojšice 2018

23.06.2018 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Nina Kraviz, Eric Cloutier, Deniro, Dani Sbert, Alex Preda, Toky + Boss, HRTL (live), Elektrabel (live), Brynjolfur, Džejár, High Contrast, The Prototypes, A.M.C, B-Complex, A-Cray + Pixie, Suki, Bifidus Aktif + Akira, Far Horizon aka Fallen Gemini + Lee Meow, Mustaffa + Sheriff, Psychodrums aka Needlax + Miss Pockett, Nobody, Gumja, Golpe, Matthew Kovár, Peca, Aghi
Cena: 599 / 699
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně