Exit Open Air mění místo konání

První ročník Exit Open Airu se přesouvá do areálu Tee-Pee (bývalý letní klub Ahoy) na brněnskou přehradu, kde se konal loni Solis festival nebo první dva ročníky Prigl Open Airu.

12.6. 2018 08:40:07 | rave

Jsme nuceni z blíže nespecifikovatelných důvodů podruhé změnit místo konání našeho našeho Open Airu. Skvělá zpráva ovšem je, že se vracíme na Brněnskou přehradu a EXIT Open Air 2018 zakotví v areálu Tee-Pee v těsné blízkosti přístaviště. Lokalita to není neznámá. Odehrála se tu spousta parádních eventů, jako byl loňský Solis festival nebo dva ročníky Priglu. Nutno podotknout, že hlavní program se odehraje přes den a to od 15:00h do 22:00h, poté bude program pokračovat ve vnitřních prostorách klubu TeePee. Brno již několikrát dokázalo, že denním Open Air akcím, jako tomu je v zahraničí naprostým standardem, dává zelenou a jsme přesvědčeni, že jinak tomu nebude ani tuto sobotu! Program samozřejmě zůstává, The YellowHeadz se do Brna neskutečně těší a předvedou žlutou techno smršť,“ oznámili pořadatelé.

Video: The YellowHeads @ Visual, Rotterdam (2016)

PARTYINFO

Exit Open Air 2018

16.07.2018 Ahoy, Brno
DJs: The Yellow Heads, Lucca, Thin & Thick, Subgate, Jaqullin, Danny Bright, Hydrophonic, No-On, Phil Albedo, Bastien, Dazy, FlyTech, Sony Vega, Alexx, Loew, JPJ, Ixer, Mally Jeayss, Lahvisz, Quiks, Kema, David Broom
Cena: 350 - 599
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně