Mechanikovi dorazí popřát smetánka z Varšavy

V pátek v Brně asi nemá smysl váhat. Každoroční svátek temného klubového techna obstarává Mechanik se svým narozkovým mecheche. Na zvukové aparatuře d&b audiotechnik dorazí do Perpeta naservírovat temnou kvalitu pěkná sebranka a to znamená jen jedno: cvičební úbor s sebou.

13.3. 2018 01:23:31 | rave

Mechanikovi dorazí popřát smetánka z Varšavy

Předcvičovat budou nejúspěšnější reprezentanti národního techno teamu z Varšavy posílení o hlavního cvičence a tlupu domorodců. Rezervace míst na parketu počne v bystrém tempu rozdávat už DJ Unclean. Předehřívacími cviky bude pokračovat Peter Pea, první cvičební úbory je možné shazovat při setu oslavence a poté již ovládání davu převezmou zahraniční delegáti DJ Sept a Michal Jablonski. 
 
Spartakiádníky tak mimo jiné čeká přísná selekce od známého vymetače evropských klubů a nekompromisní semi-live diktát jeho kumpána. Už byla zmíněna zvuková aparatura? Ok, byla, takže naviděnou v pátek. Potrhané zbytky dresů a cvičky vhazujte při odchodu do speciálního kontejneru. 
 
P.S.: Komu by nestačila samotná jména, tak tady ještě data: 
 
DJ Sept / VoxNox (DE)
Sonntag Morgen (IT), Flash Recirdings (DE), Abyss Recordings (UK), 2651 Records (UK); exclusive podcasts for Monument (NO), Container (IT) and Deep Space Series (BE).
 
Michal Jablonski / Secret Keywords (PL)
Ultra talentovaný tvůrce temného techna hrající pouze vlastní produkci. Ponurá industriální atmosféra, až na dřeň rozkopaný rytmus a nad tím vším energický kopák. 
PARTYINFO

Mechanik Bday

16.03.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Michal Jablonski, Sept, Unclean, Peter Pea, Mechanik
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně