Sunrise Festival odhaluje první jména

Axwell / Ingrosso, DJ Snake, Alesso, Don Diablo, Robin Schulz, Vini Vici, Sunnery James & Ryan Marciano otevírají line-up Sunrise Festivalu 2018!

12.2. 2018 10:52:52 | Tomstar

Letošní ročník eventu Sunrise Festival 2018 se bude konat od 27. do 29. července v Kołobrzegu. Pro všechny ty, kteří se ptají, zda tento rok stojí za návštěvu letního hlavního hudebního města Polska, můžeme říci jen jedno - stojí to za to. Poznejte s námi první odhalená jména vystupujících hudebníků na tomto festivalu.

Axwell ^ Ingrosso, švédské ikony elektronické taneční hudby, žijící legendy progressive house music, pravidelní účastníci největších hudebních festivalů, autoři skvělých legendárních hitů stejně jako východ slunce na pláži v Kolobrzegu. Jejich tracky jsou podstatou Sunrise – „Feel The Vibe“, nesmrtelný remix C-Mos „2 Million Ways“ nebo „Say Hello“ – člověk si bez nich již nemůže představit historii festivalu. A historie je stále ještě psána před našimi očima! Talentovaní Švédové vytvářejí nejen nové pecky, ale také nové směry v taneční hudbě. Stačí si vzpomenout na „One“ nebo „Don´t You Worry Child“ jako projekt Swedish House Mafia nebo nejnovější tracky jako „More Than You Know“ či „Sun Is Shining“.

Švédské duo vystoupí na Sunrise Festivalu v sobotu 28. července.

DJ Snake je francouzský DJ a producent, hvězda mezi hvězdami, hudebník, který obětoval vše, aby si splnil své sny. Vychovaný v Paříži, vyrůstal na ulici a se svým pekelným talentem šel vždy proti proudu. Jeho první hudební láskou byl hip-hop a náklonnost k tomuto žánru ho nikdy nepřešla, nakonec ale musela ustoupit elektronické hudbě, která vstoupila do jeho hudebního života ve vlacích TGV na trase Paříž - Lyon. Začal s vybrušováním techniky skrečování, mixování, absolvoval nekonečné poutě kolem klubů a sledoval ty nejlepší. Nyní se tyto role obrátily - DJ Snake je vzorem pro mladé talentované adepty různých konzol. Není divu, je to jeden z nejúspěšnějších hudebníků na taneční scéně - vyhrál cenu Grammy, vytvořil slavné hity „Turn Down For What“, „Lean On“ s Majorem Lazerem a „Let Me Love You“ s Justinem Bieberem, koncertuje na největších a nejdůležitějších eventech po celém světě. DJ Snake vystoupí na Sunrise Festivalu 29. července.

Alesso je další elektronická hudební hvězda z chladného Švédska a světově proslulý producent. Popularitu získal v roce 2011, kdy vydal remix Nadii Ali „Pressure“ – stačilo několik brilantních zvuků, aby okouzlil celý hudební svět. Svoji dominanci potvrdil velkými hity "Years" nebo "Calling", který produkoval společně se Sebastianem Ingrossem. Track "Calling" nebylo zjevení, byla to revoluce! Úplně změnil festivalový house, dal mu druhý život a samotného Alessa přivedl na samý vrchol. Vrchol, z něhož nemá v úmyslu sestoupit. V současné době Alesso nezahálí - vydal další skladby „Falling“ nebo „I Wanna Know“, takže není divu, že je to jedno z nejžádanějších jmen na festivalech po celém světě. Toto léto tedy přiletí i do Polska a vystoupí první den na Sunrise Festivalu.

Don Diablo je ikona moderní taneční hudby, producent, kterého není potřeba nikomu představovat, a který je i v soukromí fantastickým člověkem. Vytvořil nejen svůj inovativní styl, ale také hudbu Hexagon. Jeho hudební kořeny sahají až do 90. let, obsahují electro house a drum'n'bass', který je dokonale slyšet v jeho písních. Don Diablo, to je člověk orchestrální, a to nejen doslova - kromě vytvoření nového hudebního stylu vydal na trh oděvní řadu a dokončil vysokoškolské vzdělání v oboru žurnalistiky. Pravděpodobně Don Diablo disponuje časovým strojem, neboť jeho den netrvá 24, ale 48 hodin. Na svém kontě má také velké hity jako "On My Mind", "Chemicals" s Tiestem nebo "AnyTime". Zároveň je remixérem skvělých písní od Eda Sheerana, Rihanny a Madonny. Don Diablo vystoupí po roce opět na stagi na parkovišti první den Sunrise Festivalu.

Robin Schulz je jedním z nejpopulárnějších producentů klubové muziky, dříč, který ze svého talentu vymačkal více než odšťavňovač šťávy ze zralých pomerančů. Jeho dobrodružství s hudbou začalo výrobou nesčetných bootlegů a remixů, ale pouze do té doby než vypustil na internet remixy „Prayer In C“ a „Waves“. Poté se mu na telefonu zobrazilo volající číslo známého hudebního manažera. Robin nemohl uvěřit vlastním uším - nabídl mu profesionální smlouvu a pozval ho ke spolupráci s těmi nejlepšími. Kariéra mladého producenta vylétla prudce nahoru jako automobily na Nürburgringu, a on dělal nadále to, v čem byl nejlepší - produkoval hudbu, včetně dvou velkých hitů - „Sugar“ nebo „Shed a Light“ s Cheat Codes a Davidem Guettou. V současné době propaguje své druhé studio album "Uncovered." Robin Schulz vystoupí před polským publikem v pátek 27. července na Sunrise Festivalu.

Sunnery James & Ryan Marciano jsou dvě odlišné osobnosti, ale jinak dokonale komplementární jevištní umělci. Sdílí nejen společnou cestu, ale i společný cíl – při jejich hraní se musí každý bavit tak, jako kdyby zítřek již nebyl a ... stačí jen málo, poslouchat je naživo, aby viděli, že svého cíle mohou dosáhnout kdykoli a kdekoli. Tlusté depp-funky až housové zvuky překvapí posluchače a nakazí je pozitivní energií, zatímco Sunnery a Ryan se snaží bavit a hrát jak nejlépe umí. V jejich hudební diskografii najdeme takové tracky jako "Tribeca", "Come Follow" nebo předělávku od Tiesta "Lethal Industry".

Sunnery James & Ryan Marciano budou debutovat na Sunrise Festivalu v neděli 29. července na stagi parkoviště.

Vini Vici je duo zkušených hudebních producentů, a soukromě nejlepších přátel kteří jednoho dne přišli k závěru, že stará škola „elektroniky“ je to nejlepší, co potkalo svět elektronické hudby a rozhodli se ... ozdobit ji psychedelickými beaty a epickými breakdowny. Konečným výsledkem jejich sdílené vize byla vynikající hudební díla, která okouzlila největší hvězdy Trance music v čele s Arminem van Buurenem. Prvním oceněním získaném v širším měřítku byl remix „Free Tibet“ zobrazený na YouTube více než 50 milionů krát, a za ním ho následovaly dobýt hudební svět takové tracky jako „Great Spirit“ s Arminem van Buurenem nebo „Chakra“ s W & W.

Vini Vici budou mít příležitost říci znovu veni vidi vici v Kołobrzegu třetí den festivalu Sunrise 2018!

Vstupenky na festival Sunrise 2018 se začnou prodávat 1. března, ale pozor! V systému prodeje vstupenek jsme provedli změny. Fanoušci si mohou rezervovat vstupenky měsíc předem a zaplatit je před 1. březnem. Předběžná registrace začala 1. února na webové stránce www.bilety.sunrisefestival.pl.

PARTYINFO

SunriseFestival

27.07.2018 - 29.07.2018 , Kołobrzeg
DJs: Axwell / Ingrosso, Snake, Alesso, Don Diablo, Robin Schulz, Vini Vici oraz Sunnery James & Ryan Marciano, Bassjackers, Felix Jaehn, Gromee,Fedde Le Grand, Malaa, Throttle, Alan Fitzpatrick, Booka Shade, Fritz Kalkbrenner,Ilario Alicante, Brohug, Timmy Trumpet,Cristoph, Eric Prydz, George Fitzgerald, Tiga, Chris Lake, Disciples, Jax Jones, Martin Solveig, Oliver Heldens, Armin Van Buuren, Ruben de Ronde, Eddie Halliwell, Jochen Miller, Marco V, Rank 1 etc.
Cena: od 199 zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně