Klubovka Superdance se blíží

Již v pátek, 16.2.2018, se v pražském klubu Mecca, sejdou světoznámí umělci elektronické hudby, na prvním vydání klubové noci, jménem Superdance. Line-Up je nadupaný a důvodů k oslavě hned několik.

8.2. 2018 19:11:16 | rave

Milk&Sugar oslaví 20 let fungování svého projektu, který vydal světoznámé hity jako „Hey Na Neh Nah“, „Let The Sun Shine In“, „Canto Del Pilón“ nebo „Summertime“.

Tocadisco se vrací do pražské Meccy po 9ti letech a nejen proto si připravil speciální Past -To Present set. Uslyšíte hity a remixy jako „Morumbi“, „Sunglasses At Night“, „Bodylanguage“, „In My Arms“, „Walking Away“, nebo „Regret“.Za své album „Solo“ získal Tocadisco „MTV Music Award“.

Tomcraft zná Prahu velmi dobře - má ji rád. Přestože se nyní odstěhoval do Itálie, vždy se rád do Čech vrací. I z tohoto důvodu, tento evergreen taneční hudby, nesmí chybět po boku dalších hvězd. Tom se snad nikdy nezastaví, aktuálně založil nový hudební label „Death By Stereo“. Není třeba zmiňovat, že právě on je autorem hitů „Loneliness“, „Overdose“, „Like A Roller“, „People Like Them“, „Prosac“ a mnoho, mnoho dalších.

Vstupenky koupíte třeba zde.

Video: Tomcraft - Like A Roller

PARTYINFO

Superdance

16.02.2018 Mecca, Praha
DJs: Milk & Sugar, Tocadisco, Tomcraft, Michael Burian, Nick Hardin, Subgate, Roberto Chochola, Switch2smile, Mr. Poppis, Priest, Proggyboy, Andre lesu, Bodymovin, Andre Yreli
Cena: 250 / 750
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně