Páteční Vibe nabídne klubovou noc Elektro//Nische

Elektro//Nische je párty projekt, který vznikl v německém Clubu Mahagoni Bar v Augsburgu. Za tímto jménem, které lze přeložit jako elektronický špajz, stojí Oldrich Sic Jr. a John Doe alias Florian P, kteří tenkrát v roce 2006 sedíc v tomto klubu na schodech odstartovali tuto myšlenku a začali pořádat pravidelné noci, které fungovaly skoro 6 let v duchu elektronické hudby.

11.1. 2018 07:18:43 | rave

Poté co se Oldrich Sic Jr. odstěhoval do Vídně, začal tuto noc dále undergroundově pořádat i ve Vídni v Lichtbogen, v Bratislavě v klubu Radost’, ale i v City klubu v Augsburgu a nyní i ve Vibe klubu v Brně. Tato noc je v pojetí elektronické (deep house, tech-house, techno) hudby a DJs světového formátu.

Oldrich Sic Jr., který je teď rezidentem ve vídeňském klubu/baru Krypt, je Čechem žijícím už 17 let v zahraničí a reprezentuje českou scénu ve světě. Byl i rezidentem v ruském klubu Hospital, ale i na thajském ostrově Koh Phangan v Sunset Pearl Bar a vydává svoji tvorbu v Berlíně, Londýně a Erfurtu. Tento DJ tentokrát pozval významnou vídeňskou osobnost z Radia FM4 - pořadu La Boum De Luxe - Sebastiana Schlachtera.

Sebastian je rakouský DJ a producent, který aktivně tvoří již od svých studií ve Vídni na univerzitě hudebních umění. Byl také členem skupiny Winnie (Cheap Records) a napsal dvě moderní taneční opery a v současné době je generálním ředitelem labelu Vienna Wildstyle Recordings a taktéž moderátorem na rádiu FM4.

Poslechni si: Sebastian Schlachter - Forever Lovers DJ Mix part 2

PARTYINFO

Elektro//Nische

12.01.2018 Vibe, Brno
DJs: Sebastian Schlachter, Oldrich Sic Jr., JPJ, Other Vision
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně