Němečtí Neonlight vás v pátek ve Stormu naladí na správnou vlnu

Ještě se pravděpodobně řada z vás úplně nevzpamatovala z letošního Imagination Festivalu a už vám solíme další pekelné jméno, které se objeví v pátek 8. prosince v pražském klubu Storm.

5.12. 2017 12:06:43 | rave

Ve spolupráci s Imagination Festivalem tak na české půdě přivítáme oblíbenou německou dvojici Neonlight (Blackout Music). Toto ostřílené producentské duo dozajista uspokojí všechny fanoušky i náročné posluchače kvalitním drum and bass soundem.

A to není všechno! Kromě Neonlight se za mixážním pultem objeví i oblíbenci české scény a to DJs Pixie, Dexide, Snookey, Neuro:Lab a Mellifera. Je třeba dodat ještě jiný důvod, proč v pátek vyrazit do ulic?

Neonlight, dva talentovaní producenti Tobias Jakubczyk & Jakob Thomser, patří v současnosti nepochybně mezi jedny z nejžádanějších dvojic zahraniční drum and bass scény. Jejich společná hudební cesta odstartovala v roce 2009, nicméně hudebně aktivní jsou oba dva pánové již daleko déle.

Jejich epická skladba „Wave“ je vystřelila do většího povědomí a zajistila jim tak místo pod labelem Ammunition Recordings. V současnosti má tato dvojice na svém kontě poměrně slušnou fanouškovskou základnu, kromě toho si díky své jedinečné muzikalitě a originalitě zajistili spolupráci s řadou respektovaných labelů - Blackout Music, Bad Taste, Trust in Music či Viper.

Energická směsice technicky přesných beatů, fantastické melodie, zlověstné basy a spolupráce s zahraničními labely je vynesla mezi uznávaná a respektovaná jména. Neonlight kromě své produkce, spolupracují s ostatními hudebními velikány a taky se svojí show cestují po celém světě.

Video: Neonlight @ Let It Roll OA (2017)

PARTYINFO

Imagination Festival presents Neonlight

08.12.2017 Storm, Praha
DJs: Neonlight, Pixie, Dexide, Snookey, Neuro:Lab, Mellifera
Cena: 180 / 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně