Technoc ve Stormu nabídne energickou smršť již tuto sobotu

Druhé pokračování pravidelné noci Technoc nabídne i tentokrát pekelnou jízdu v podobě předních českých DJs.

7.11. 2017 12:29:32 | rave

Tentokrát vše vypukne v režii známého českého DJ Tokátka, který si k sobě přizval krásné a talentované DJky. Nenechte si ujít sobotu 11. listopadu noc plnou kvalitního techna na Funktion-one soundu!

Tokátko, mladý a nadějný DJ a promotér, který si u českého publika získává čím dál větší oblibu. Na klubové scéně se aktivně pohybuje od roku 2005 a zahrál si téměř ve většině klubech po celé České republice. Během své hudební dráhy přičichl hned k několika hudebním žánrům. Momentálně se v jeho live setech objevuje nejčastěji house a techno. Kromě hraní v jeho rodné zemi pravidelně hraje i v zahraničí. Zahrál si například na Street Parade v Curychu, na španělském ostrově Ibiza a v loňském roce si střihl vystoupení také ve 20. nejlepším klubu světa – Noa Beach Club v Chorvatsku.

La Dela, mladá a talentovaná DJane, která poprvé přičichla ke gramofonům v roce 2013, si zahrála na mnoha místech po celé České republice. Momentálně působí i jako rezidentka v jednom pražském klubu. Mezi její srdcové žánry patří techno a tech-house. Tato sympatická Djka často pracuje se svým publikem. V roce 2015 se vrhla také na vlastní produkci. O jejím talentu se budete moci přesvědčit naživo i v rámci sobotní noci ve Stormu.

Video: Tokátko & La Dela @ Coolna Club Svitavy (2016)

PARTYINFO

Technoc

11.11.2017 Storm, Praha
DJs: Tokátko, Lady A, La Dela, Mellifera, Lee Meow
Cena: 50 / 100
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně