A.M.C. vystoupí v pátek v Praze

Jeden z nejlepších drum & bassových DJs na světě - A.M.C - se vrací 15. září na oficiální warm up Imaginationu do pražského Stormu!

13.9. 2017 18:54:59 | rave

Jeden z nejlepších drum & bassových DJs na světě - A.M.C - se vrací 15. září na oficiální warm up Imaginationu do pražského Stormu! Nebude chybět ten nejlepší domácí support. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut jen za 149 Kč.

Alex Mark Calvert aka A.M.C., majitel labelu Titan Records a jeden z největších DJských talentů z UK přijal pozvání na Imagination warm-up v pražském Stormu, který proběhne už tento pátek. Za objevem DJe A.M.C stojí parta z Drum & Bass Areny, která ho udělala rezidentem Drum&Bass Arena’s D&BTV.

Následně v roce 2010 získal ocenění "Best D&BTV Live Set" a o rok později vyhrál "Best Newcomer Dj". V ČR si též v Drum & Bass Awards zasloužil ocenění „Nejlepší DJ“, a to roku 2015, kdy porazil jména, jako jsou Andy C, Friction, Marky a další.

V události na Facebooku se můžete zúčastnit soutěže o vstupenky a v plánu je také Meet & Greet, takže si s Alexem budete moci udělat fotku či nechat podepsat vstupenku. Nalaďte se záznamem části jeho vystoupení na letošním Exploration festivalu a nenechte si ho ujít, bude to stát za to!

Video: A.M.C - Exploration Festival Recap

PARTYINFO

Imagination warm up

15.09.2017 Storm, Praha
DJs: A.M.C., Suki, Twisted:Minds, Schooler, Beesu, Becker
Cena: 149 - 220
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně