Další veký drum & bass víkend v pražském Stormu je před námi

Populární neuro-jumpupová party Earthquake se tento pátek vrací do pražského Storm klubu! Pozvání přijal nadějný ruský producent Tobax, který se šplhá mezi producentskou špičku.

6.9. 2017 15:09:54 |

V sobotu proběhne dlouho očekávané finále 1. mistrovství ČR v DNB stepu! V průběhu finálového večera zahrají live DJs a samozřejmě navazuje afterparty s nabitým line-upem až do ranních hodin.

Tobax, vlastním jménem Aleksei Strokov, je mladý a nadějný DJ, producent a člen Titan Records, který si získal podporu a chválu od jmen, jako jsou Noisia, June Miller, Ed Rush, Mejfus a A.M.C. Svou djskou kariéru rozjel v létě roku 2010, kdy jste ho mohli chvíli slyšet pod názvem "Electronic Star", ale ještě téhož roku se přejmenoval na Tobaxe. Roku 2010 začal vydávat pod menšími labely, dokud mu roku 2015 nevyšla VIP verze tracku „Mezzanine“ a „Lockdown“ pod Titan Records. Od té chvíle Tobax hraje po celé Evropě a spolupracoval například i s LifeSize MC na releasu „Extaziest/Golem“, dále s umělci Disprove, Malux a Current Value. Tobax upřednostňuje tvrdší styly DnB, ale současně do své hudby zahrnuje i atmosférické backdropy.

Co je to DNB Step Cup 2017?
Jedinečná taneční soutěž, která nemá v Česku obdoby. To je 1. mistrovství České republiky v DNB Stepu probíhající po dobu 5 měsíců v pražském klubu Storm. Ze 4 předchozích kol vzešlo 16 nejlepších tanečníků, kteří si změří své síly během finálového večera a které jste také mohli vidět vystupovat v rámci DNB Step contestu na letním Let It Rollu. Jak vypadá DNB Step v podání jednoho z členů poroty tohoto mistrovství – Qiista – se můžete podívat ve videu.

PARTYINFO

Earthquake 5

08.09.2017 Storm, Praha
DJs: Tobax, Upfockerz, Krowak, Mouzl, Crippleffect aka PmdR + Spill, Bicman, Frostbite
2. stage: Furious Freaks, McQuack, Saym, Prase, Stux
Cena: 90
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně