Unkle v plné sestavě na Colour Of Ostrava

Po loňském vystoupení Jamese Lavella s jeho DJ setem (Unkle Sounds) se můžeme těšit na Unkle v plné kapelní sestavě.

14.6. 2017 18:59:21 | leos/depo9.cz

Jen velmi málo žánrů se může pyšnit tak vysokou koncentrací prestižních a vlivných jmen jako trip-hop. Unkle patří mezi špičku tohoto žánru, kde se snoubí až hypnotická elektronika s vokálem a konvenčními rockovými nástroji. Zároveň se ale jejich hudba nenechává trip-hopem svazovat. Přesahy do hip hopové estetiky, breakbeatu, house či rockovějších poloh jimnejsou cizí. Po loňském vystoupení Jamese Lavella s jeho DJ setem (Unkle Sounds) se můžeme těšit na Unkle v plné kapelní sestavě.

Video: Unkle - The Answer

Zavedený projekt, točící se okolo britského hudbníka a producenta Jamese Lavella, rozvířil hudební vody poprvé v roce 1998 senzačním debutovým albem Psyence Fiction, jež se pyšnilo impozantním výčtem spolupracujících umělců: DJ Shadow, Thom Yorke (Radiohead), Jason Newsted (Metallica), Richard Ashcroft (The Verve), Mike D (Beastie Boys) nebo Mark Hollis (Talk Talk). Dnes už klasické album bylo přijato kritiky i posluchači s ovacemi a de facto vysloužilo Unkle pozici kapely, která udává směr.

Video: Unkle - Heaven

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2017

19.07.2017 - 22.07.2017 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: Justice, Norah Jones, Jamiroquai, Unkle, Moderat, Booka Shade, Imagine Dragons, Alt-J, Dusty Kid, Birdy, LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague, Michal Hrůza + Janáčkova filharmonie Ostrava etc.
DJs:
Cena: 2.090 - 4.900
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně