Druhé Tomstarovy fotky ze Sunrise Festivalu

Po skvělých sobotních vystoupení na Sunrise Festivalu v podání Erica Prydze či Timmyho Trumpeta, který nás ráno úplně rozsekal a nebýt organizátorů, kteří ho museli vypnout, tak by hrál doteď, jsem se přesunuli na after na pláži, kde vystoupili místní polští DJs.

6.8.2018 11:09:07 | fotky | Tomstar

Festival jsme zakončili v neděli večer zejména v amfiteátru, kde hráli výborně naši dobří známí Jochen Miller, Rank 1 v DJ setu, Eddie Halliwell a Marco V. Na Dark stagi nezklamal Oliver Huntemann a dosud nám neznámá brazilka Anna, která hrála výborné hutné techno. Na hlavním pódiu vše zakončil samotný Vini Vici, který převzal žezlo po Arminovi van Buurenovi.

PARTYINFO

SunriseFestival

27.07.2018 - 29.07.2018 , Kołobrzeg
DJs: Axwell / Ingrosso, Snake, Alesso, Don Diablo, Robin Schulz, Vini Vici oraz Sunnery James & Ryan Marciano, Bassjackers, Felix Jaehn, Gromee,Fedde Le Grand, Malaa, Throttle, Alan Fitzpatrick, Booka Shade, Fritz Kalkbrenner,Ilario Alicante, Brohug, Timmy Trumpet,Cristoph, Eric Prydz, George Fitzgerald, Tiga, Chris Lake, Disciples, Jax Jones, Martin Solveig, Oliver Heldens, Armin Van Buuren, Ruben de Ronde, Eddie Halliwell, Jochen Miller, Marco V, Rank 1 etc.
Cena: od 199 zł
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně